קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
ROGER FEDERER11

סוף סוף NBA

הודעות מומלצות

סן אנטוניו - מינסוטה+3  222

מינסוטה קבוצה כישרונית עם הרבה שחקנים התקפיים בסגל יש להם גיוון ועומק ולספרס גם כך אין ספסל וזה שקוואי וטוני לא משחקים עוד יותר מחליש את הספסל שלהם הספרס קבוצה בית חזקה ולכן הם פייבוריטים שימו לב בספרס לקייל אנדרסון ומארי הצעירים שחקנים מעולים שהתחילו בסוף העונה הקודמת לקבל את הקרדיט והשנה ישחקו המון לדעתי

פיניקס - פורטלנד-3    222

נטו הרגשה

יוטה - דנבר+2      222

זה היה הקו שלי מאז שראיתי את הליין ושראיתי שגם הרבה ממליצים בפורום הלכו על דנבר אז זה רק חיזק אותי דנבר עשו בסוף העונה הקודמת כמה טריידים לא רעים בכלל ובסוף העונה הקודמת עשו ריצה מדהימה וכמעט נכנסו לפלייאוף הם חיזקו השנה את הסגל בשחקנים טובים ולדעתי יעשו פלייאוף יוטה מאוד נחלשה ופחות התרשמתי ממה שעשו השנה זה נראה שהם חושבים על בחירה בדראפט וקצת ויתרו על הליגה הסיבה היחידה שהמינוס עליהם והם פייבוריטים זה בגלל שמה שמאפיין אותם זה קבוצת בית חזקה לדעתי זה לא יספיק משחק קלאסי של הגנה נגד התקפה לרוב ההתקפה מנצחת אלה אם יש לקבוצת ההגנה יתרון במאצאפ מה שאין ליוטה נגד דנבר וגם על הספסל היתרון לדנבר בקיצור החזק שלי להיום 

וושינגטון - פילדלפיה+7  222

לדעתי לא רק שישמרו על הליין גם ינצחו סוף סוף הרכב מלא ואחרי שנתיים שלוש שפירקו אותם בתקשרות הם יראו מה יש להם קבוצה כישרונית בצורה מטורפת ויכולים וצריכים להיות בין מקומות 3-6 במזרח

4 משחקים ב 200 ש"ח 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לא מסכים בפיניקס יעשו לפורטלנד חיים מאוד קשים היום.

מאמין שינצחו

לגבי השאר אין דעה פחות התעמקתי.

אבל מיני נראה טוב.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך בפילדלפיה,דנבר משחק גבולי מאוד תלוי על כמה יוטה תצליח לעצור את דנבר,פורטלנד בלי סי ג'י מקולום שחקן סופר משמעותי

בהצלחה חבר.

בוצעה עריכה ל על ידי סהר-NBA

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, דור מלול אמר:

בלילה אחד 4 משחקים זה קשה מאוד 

בהצלחה

תודה ויודע שיהיה קשה תמיד קשה לקחת 4 אבל זה בגלל שאין איזה סינגל ששווה השקעה טופס לכיף והלוואי שייתפס הכל

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים