קפוץ אל תוכן
Maroon 5

ברצלונה - מכבי תל אביב (+6)

הודעות מומלצות

ברצלונה - מכבי תל אביב (+6) - הסימון: 2

איזה משחק מרתק מצפה לנו הערב כאשר שתיים מהקבוצות החזקות ובעלות הכושר הטוב ביותר ביורוליג יפגשו האחת את השנייה.
מכבי תל אביב שלנו מגיעה למשחק לאחר הפסד חוץ במילאנו שקטע רצף של 6 ניצחונות עבור הצהובים. למרות ההפסד, גם במשחק הזה
מכבי הוכיחה שהיא קבוצה עקשנית וחזקה, על אף שספרופולס (וכנראה בלית ברירה), בחר לעבור להגנת חילופים שכשלה מול אחוזי הקליעה
של האיטלקים מה-3 והפיק אנד רול מלא הקרוס אוברים של סרחיו רודריגז שהציג משחק מושלם, יחד עם לואיס סקולה עם אחוזי קליעה נהדרים.

הערב הסיפור קצת אחר, אומנם ברצלונה בעלת סגל נוצץ ואיכותי אפילו יותר, אך היא כרגע בחיסרון משמעותי בעמדת הרכז, כאשר קווין פאנגוס
ופאו ריבאס לא משחקים ולקבוצה אין מוביל כדור טבעי. בשל העובדה שהקטאלונים ישחקו משחק פיק אנד רול הרבה פחות אפקטיבי מהמילאנזים,
למכבי יהיה קל יותר לשחק את משחק ההגנה הטבעי שלה איתו ניצחה בצורה מרשימה 12 ניצחונות ברציפות. הספרדים קולעים גם קצת פחות טוב
מהאיטלקים מה-3, מה שיאפשר למכבי עוד יותר להתמודד עם סגנון המשחק שלה. היכולת של מכבי לנצח משחקים מתחילה קודם כל בהגנה,
וברגע שהיא מצליחה להתמודד עם ההחלפות בצורה טבעית ויעילה, היא מציבה מטרייה אנושית עם האנטר, אייסי, ובלאק מתחת לסלים, לוקחת
ריבאונדים בהגנה ביעילות והכי חשוב - יכול לשחק באופן קורט ולטוס למתפרצות, ובזה, הצהובים הטובים ביותר במפעל.

הסוגייה האחרונה שנשארת, היא האם ווילבקין ישחק או לא. אני בהחלט חושב שיש לכך משמעות גדולה לעניין העובדה האם מכבי מסוגלת לנצח
את המשחק הזה או לא, אבל היא לא משמעותית לאם מכבי מסוגלה להוות יריב ראוי וצמוד במשחק הזה. המשחק של מכבי אומנם יכול להשתדרג
עם יכולת הקליעה הנהדרת של הגארד המוביל שלה, אבל בלעדיו ייתכן והיא תוכל להגן אפילו טוב יותר ברוב שלבי המשחק ודרך ההגנה, מכבי מנצחת משחקים
או נשארת בתמונה. ובלי קשר, אני מאמין שנראה אותו משחק הערב. מכבי אוהבת לנצל הזדמנות ששחקן מוביל שלה לכאורה נפצע במשחק כדי
לצאת בידיעה שהוא בספק וכנראה לא ישחק, במטרה לבלבל את היריבה - זהו טריק שמשתמשים בו במועדון כבר שנים. חומרת הפציעה לא נראתה רצינית
עד כדי כך שהוא לא יטול חלק במשחק היום ולכן אני אישית, מאמין שנראה אותו משחק היום ורץ כאילו לא קרה כלום. כמובן שלא יכול להתחייב על כך.

לסיכום, ברצלונה קבוצה מצוינת, עמוקה וחזקה - היא מגיעה למשחק הזה לאחר ניצחון מרשים מאוד על פנרבחצ'ה וייתכן וזה דווקא לטובתה של מכבי,
כאשר הקטאלונים טיילו במשחק האחרון ויבואו מעט זחוחים. מנגד, מכבי יודעת שאין לה שום דבר להפסיד במשחק הזה וברגע שתצליח להיכנס לשטף
הגנתי טוב ולעשות נקודות קלות במתפרצות, אני בטוח שהיא תוכל לכפות פה משחק צמוד. האם הצהובים ינצחו או לא? אני מאמין שזה אפשרי, אך יהיה קשה.
בדבר אחד אני בטוח, מרווח של 6 נקודות נותן לנו פה יתרון גדול מאוד. אם מכבי עם המאצ' אפ הקשה מול מילאנו הצליחה להפסיד רק ב-4, אני לא רואה
סיבה שהיום זה יהיה גרוע יותר. אני מאמין שהצהובים יצליחו לשמור על משחק צמוד ברוב שלבי המשחק ואפילו לגנוב ניצחון בשנייה האחרונה.

תוצאת סיום חזויה: 82-80 לצהובים.

בהצלחה לכולם!

בוצעה עריכה ל על ידי Maroon 5

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, העוקץ האולטימטיבי אמר:

מסכים בהימור בהצלחה!!!!

יאללה מכבי 💛💙

תודה אח יקר, שמח לראות שאתה איתי.
עברתי אתמול יום מעפן עם 2 נפילות, אבל נקווה שהיום נכפר בריבית.

בהצלחה לכולם!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

עד שקראתי הכל המשחק התחיל...:P

להבא נא לפרט בכובד ראש ושיקול דעת 

בהצלחה נסיך

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, ZOOM אמר:

עד שקראתי הכל המשחק התחיל...:P

להבא נא לפרט בכובד ראש ושיקול דעת 

בהצלחה נסיך