קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Tomerr

דאבל סל

הודעות מומלצות

ברצלונה - מכבי ת"א(+6) - 1

קליפרס - יוסטון(+5) - 1

הסברים:

-ברצלונה מארחת את מכבי תל אביב, שני הקבוצות נמצאות במעלה טבלת היורוליג כרגע. 

ברצלונה תחסר את קווין פאנגוס,תומאס הרטל וויקטור קלאבר.

מכבי ת"א תחסר את עומרי כספי כשסקוטי ווילבקין נמצא בספק.

זה נכון שווילבקין אחד השחקנים הכי חשובים של מכבי כרגע, אבל אני מאמין שגם איתו מכבי תפסיד בהפרש דו ספרתי.

ברצלונה הרבה יותר איכותית ממנה ונראת כמו הקבוצה הכי טובה ביורוליג כרגע ואפשר להגיד עליה שהיא בהחלט משופעת בסגל של שחקני יורוליג, כולל שניים ששיחקו הרבה משחקים בNBA כמו אברינס ומירוטיץ'.

מכבי הביאה תצוגות בניצחונות על בסקוניה,פנר ואולימפיאקוס, נלחמה והפסידה בהפסדים צמודים מול ריאל ומילאנו. אני מאמין שבמשחק הזה יגמר לה הדלק וברצלונה תשייט לה לניצחון.

-הקליפרס מארחים את יוסטון.שני הקבוצות באות לאחר הפסד לקבוצות קטנות

פול ג'ורג חזר מהפציעה  ונכנס לכושר מצויין ומשתלב טוב עם קוואי.

אצל יוסטון עדיין ספקות לגבי יכולת הצמד ווסטברוק-הארדן, בעיקר מכיוונו של ווסטברוק שלא מצליח להעמיד מספרים ראויים ולא מצליח להשתלב בתוכנית המשחק.

יוסטון תבוא למשחק עם סגל קצר - היא תחסר את אריק גורדון,ג'רלד גרין,ננה כשגם דניאל האוס שנכנס לרוטציה נמצא בספק למשחק. קליפרס תבוא בסגל מלא למעט לאנדרי שאמט שיעדר

לקליפרס יש כלים לעצור את הצמד של יוסטון, ג'ורג וקוואי נחשבים לאחד מהצמדים המשובחים ביותר בליגה, הגנתית וגם התקפית. קשה לי לראות את יוסטון מצליחים להתעלות על עצמם במשחק חוץ עם סגל קצר.

בהצלחה!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה לא מתעסק עם משחק שיש ירידות ליין חזקות ומעדיף לקחת אובר במשחק

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

הייתה ירידה אבל היא התייצבה

-כמובן יש טעות בשורה הראשונה בקליפרס, היא ניצחה כמובן בהארכה את בוסטון, והכוונה לקבוצות גדולות*

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים