קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Tga

דאבל חזק בעיניי לערב היורוליג!

הודעות מומלצות

וילרבאן+4- פנרבחצה- 1

פנר נראית כמו קבוצה בלי נשמה, גם עם המאמן הכי מעוטר באירופה הם נראים חסרי אונים... מי שצפה במשחק נגד ברצלונה יכל לראות שאובראדוביץ כבר הרים ידיים, ישב על הספסל עם פרצוף חמוץ ולא הוציא מילה, הקבוצה לא מזכירה עשירית מהיכולת של שנים קודמות, במהלך המשחק הקבוצה הגיע לנתון סטטיסטי מחפיר- 0 מ 8 מהקו, לא זכור לי מצב כזה באף ליגה... מה שמשליך ישירות על הביטחון של השחקנים...

מנגד מגיעה קבוצה כמו וילרבאן- קבוצה מאוד ביתית שהגיעה מהיורוקאפ ורוצה להוכיח שהיא ראויה למפעל שנקרא יורוליג... עשתה צרות כבר לכל הגדולות ולדעתי גם תנצח הערב!

ברצלונה- מכבי תא+7- 1

מכבי יצאה ל 3 משחקי חוץ קשים, למי שלרגע שכח מכבי אמנם הייתה עם רצף של 6 ניצחונות רצוף אבל מצד שני על קבוצות שלא מתחרות על הטופ 8 חוץ מאוליפיאקוס שגם היא שק חבטות ובסקוניה שאכן היה ניצחון מרשים...אף אחד לא ציפה ממכבי לחזור עם ניצחונות מקרבות חוץ כאלה קשים וכרגע היא הצליחה לנצח אחד שכבר עשה לה שירות מעולה בטבלה, תוסיפו למשוואה את עמרי כספי הפצוע וגם את ווילביקין שלא ברור אם ישחק בעקבות הפציעה נגד מילאנו, אני לא רואה כאן תרחיש אחר חוץ מדו ספרתי לברצלונה.. קבוצה שנבנתה עם מטרה אחת- לקחת השנה את היורוליג... עם שחקן כמו מיטרוביץ שהגיע מהליגה הטובה בעולם וצוות מסייע מעולה ובנוסף גם משחק ביתי.. מכבי תוכל להתמודד איתם אולי 3 רבעים.. אבל תהיה פה בריחה שלדעתי מכבי לא תוכל לעמוד בה..

שיהיה בהצלחה לכולם.. תמונה תעלה בהמשך!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בעולם ירד ברצלונה לארבע, אין לי מושג מה קרה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, Voxero אמר:

בעולם ירד ברצלונה לארבע, אין לי מושג מה קרה.

ועדיין אני חושב שיהיה פה דו ספרתי... מכבי צריכה עוד להשתפשף מול קבוצות מהשורה הראשונה...

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, גרש אמר:

שלום לך,

מסכים ב-2 הניחושים .

מאחל לך הצלחה! 

תודה לך איש יקר ובהצלחה!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

נראים כמו כיוונים טובים

בהצלחה

קישור להודעה