קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
הכסף הגדול

סינגל יורוליג מעולה מעכשיו לשישי

הודעות מומלצות

לפני מילווקי 12- שהמלצתי מוקדם יותר להלילה. אני לוקח סינגל מעכשיו שלדעתי נראה מעולה מאוד 

מכבי תל אביב +7

על מה ולמה ? מכבי סגל מלא, בסדר אז בארסה שחטה את פנר ( פנר נראת רע עם כל הכבוד גם מכבי ניצחה אותה) זה קרב קרב מהסרטים ליין 7 למלחמה מכבי נראת עם כל הכבוד לבארסה ולהפסד למילאנו -(קורה כל רצף נשבר מתישהו ולפחות לא בתצוגת נפל הפסידו בסוף בסוף רק 4 )כמו מכבי של הזכייה ביורוליג !, מכבי נחה יום אחד יותר ברצלונה תבוא עם האף בשמיים ומכבי תוריד אותו כמו גדולה לא רוצה להגיד ניצחון ולהעיף את הפלוס לים אבל לא רואה כאן שום סיבה ללין כזה חד משמעית הווינר לא יודע כאן שום דבר שאנחנו לא זה נטו לחרפן אותנו עד לפני המשחק למילאנו מכבי ברצף אדיר , נכון שבארסה באה מעולה כנל אבל ממש לא באה כפייבורטיות לניצחון דו ספרתי ,זה משחק לקום ממנו בצורה הכי טובה שיש עבור מכבי ולנקות את האכזבה המאוד קטנה שיש .

בקיצור ולעניין מכבי תל אביב שלנו ומשלנו +7 לא נראה לי משהו יותר טוב מזה באמת זה הכי טוב שראיתי לא ממליץ להתפרעע!!!! , אני מאוד יופתע עם מכבי לא יחזיקו ליון מכובד כזה. הכל יכול להיות אני מקווה לטוב ויהיה טוב !

אשמח לשמוע דעות חברה

בהצלחה רבה לכולם לילה טוב 

בוצעה עריכה ל על ידי הכסף הגדול
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה תותח ,לא ישבתי על המשחקים כי זה בשבת ....ואני פטור ונח ....אז אם תשלח אמן ואמן תיקח

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, יואב אמר:

בהצלחה תותח ,לא ישבתי על המשחקים כי זה בשבת ....ואני פטור ונח ....אז אם תשלח אמן ואמן תיקח

תודה ידידי היקר בהצלחה רבה גם לך אמן!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

כספי לא טס בכלל ווילבקין בספק גדול ולא התאמן לפני המשחק

בהצלחה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים