קפוץ אל תוכן

הודעות מומלצות

ערב טוב חברים,

להלן השקעותיי לערב כדורסל משובח, 

סינגל #1: אולימפיאקוס 1+ (6 יחידות מול יחס 1.80)

הסבר קצרצר על הבחירה (ממש על קצה המזלג),

המשחק יפגיש בין שתי קבוצות עם מאזן זהה, אך במגמות שונות.
אחרי שהפסידה חמישה משחקים רצופים, נראה כי אלבה מצאה את הקצב שלה עם שני ניצחונות ברצף, במשחקה האחרון ביום שלישי בבית מול הכוכב ולפני כן מול פנאתינייקוס בחוץ. וכל זאת למרות ששני הרכזים שלה, סיבה ופנו, כלל לא שיחקו.
באופן ממש מוזר נראה שאלבה מצאה את הקצב שלה וזה קורה דווקא כששני הרכזים שלה נפצעו. אלבה מתפקדת בשני המשחקים האלה כקבוצה עם כימיה גבוהה ואני אוהב את זה, הערב הם ירצו לשמור על זה מול קבוצה שעדיין לא מצאה עקביות העונה מה שאולי יאפשר לה להשוות את שיא המועדון שלה עם ניצחון שלישי ברציפות ביורוליג.
אלבה היא קבוצה שרצה המון על המגרש, קבוצה צעירה ואנרגטית שאוהבת לזרוק המון מחוץ לקשת.
הערב אלבה תעלה ללא כמה שחקני מפתח, שני הרכזים הטבעיים שלה (סיבה שככל הנראה לא יעלה למשחק) ופנו שימשיך להיעדר, כמו כן, תיימן הסנטר גם הוא מצטרף לרשימה לאחר שנפצע במשחק האחרון מול הכוכב.
אלבה עם ממוצע נקודות גבוה יותר מזה של אולימפיאקוס (11 נקודות הבדל).
אלבה עם מאזן 2-2 בבית, כאשר את ניצחונותיה הביתיים השיגה מול הכוכב שהגיעה חבולה למשחק הספציפי ומול זניט החלשה בתחילת העונה.

אולימפיאקוס לא הייתה במצב כה קשה בפתיחת עונת היורוליג במשך עונות רבות, אבל הם שמרו על השלד שלהם שהצעיד אותם פעמים רבות לטופ האירופי ולפי דעתי הם גם אלה שיוציאו אותה מהמצב העגום, אולימפיאקוס עדיין נאבקת בשינויים רבים בסגל שלה, לאחר שהפסידה חמישה משבעת משחקיה האחרונים, כולל המשחק האחרון בחוץ מול באיירן שממש התפספס לה מהידיים.
אך יחד עם זאת, רואים ניצוצות של חזרה כ"קבוצה יוונית", כאשר הניצחון מול באיירן הביתית לא היה רחוק כלל (היוונים נכנסו לרבע האחרון עם הפרש של 8 נקודות לטובתם) ולפני כן, אף ניצחה את ז'לגיריס בהפרש כמעט דו ספרתי.
אישית, כשראיתי את שני משחקיה האחרונים של אולימפיאקוס, נזכרתי בקבוצה ה"יוונית סטייל" שהייתי רגיל לראות בעונות האחרונות, הגנה קצת יותר טובה, שיטת משחק קצת שונה מזו שהיינו רגילים לראות אותה תחת בלאט, שאהב לשחק איתה יותר "סטייל אמריקאי"
; ואני דווקא חושב שהצד היותר טוב עבור שלד השחקנים האלה, זו שיטת המשחק הישנה שהיא היותר נוקשה, יותר כדורים פנימה, פחות ריצה ויותר הגנה.
אולימפיאקוס עם מאזן 1-3 שלילי בחוץ, כאשר את ניצחון החוץ היחיד שלה השיגה דווקא מול צאסקא החזקה ולהזכירכם, המשחק מול באיירן במחזור האחרון בחוץ ממש התפספס לה ברגעים האחרונים.

לסיכום, ביצעתי סימולציות רבות והנחת תרגילים מול מצבים מסוימים שאני חושב שהקבוצות יישחקו הערב עם הסגלים העומדים לרשותם, על הנייר במצב הנוכחי, אלבה מסוכנת יותר בהתקפה ויש לה מספרים טובים יותר מאשר אולימפיאקוס.
היום, ההגנה תהיה המפתח עבור היוונים, כיוון שהם יצטרכו לנסות "לרדוף" אחרי ולעצור את הקלעים של אלבה, אולימפיאקוס יחפשו להתרכז בללכת פנימה למילוטינוב ופרינטזיס לנקודות קלות בצבע כשהדבר יהיה נוח עוד יותר לאור חיסורו של תיימן.
אני חושב שלאור המצב הנוכחי של הסגל של אלבה שהתקצר משמעותית למשחק הערב, ללא הסנטר המרכזי וככל הנראה יהיה עדיין ללא רכז טבעי, הניצוצות שראינו מאולימפיאקוס בשני המשחקים האחרונים, ימשיכו גם הערב ועם הניסיון הרב שיש לשלד שלה, אני חושב שהיא תנצח את המשחק הזה ותחזיר לעצמה עוד קצת ביטחון לקראת המחזורים הקשים הבאים.

סינגל #2: ז'לגיריס 9- (1.5 יחידות מול יחס 1.80)

סינגל #3: ולנסיה 4+ (1.5 יחידות מול יחס 1.80)

הניחושים נבדקו בקפידה רבה בפן המקצועני ונבדקו הנתונים אודות הליינים עם מעקב עד כה, 

בהצלחה למנחשים :basket:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד על ההשקעה הרבה והפירוט המבורך והארוך.
לצערי, היום אנחנו חלוקים בגדול - למעשה, בכל הסימונים כנראה ובמיוחד בסימון הראשי.

מודה לך מאוד. בהצלחה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים בהחלט!!!

צד נכון ומנצח לטעמי 

שכוייח על כתיבה יפה ומעניינת

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה אחי, אישית לא יכול לסמוך על אולימפאקוס שמשחקת גרוע בידיוק כמו פנר. אלבה קבוצה ביתית ואם יכנסו השלשות אני לא רואה איך אולימפאקוס מנצחת.

מסכים עם זליגירס אך לא עם חימקי, לדעתי חימקי יכולה וצריכה לנצח מעל הליין. 

בהצלחה רבה אחי, הפעם אני בחוץ.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 12 דקות, Voxero אמר:

בהצלחה אחי, אישית לא יכול לסמוך על אולימפאקוס שמשחקת גרוע בידיוק כמו פנר. אלבה קבוצה ביתית ואם יכנסו השלשות אני לא רואה איך אולימפאקוס מנצחת.

מסכים עם זליגירס אך לא עם חימקי, לדעתי חימקי יכולה וצריכה לנצח מעל הליין. 

בהצלחה רבה אחי, הפעם אני בחוץ.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים