קפוץ אל תוכן
Maroon 5

אלבה ברלין - אולימפיאקוס (+1)

הודעות מומלצות

אלבה ברלין - אולימפיאקוס (+1) - הסימון: 1

אלבה ברלין הגרמנית מארחת את אולימפיאקוס היוונית לקרב בחלק התחתון של היורוליג.
הגרמנים והיוונים צמודים אחד לשני במקומות 13, 14 ושתיהן עם מאזן 3:6 שלילי.
למשחק הקרוב מגיעה אלבה ברלין לאחר תצוגה מרשימה וניצחון חלק בהפרש דו ספרתי בבית על הכוכב האדום,
ואילו אולימפיאקוס מגיעה לאחר הפסד מביש מול באיירן מינכן בגרמניה במשחק בו הובילה בכל שלביו, למעט הדקות האחרונות.

אני צופה בשתי הקבוצות מתחילת העונה. אלבה ברלין היא קבוצת בית נהדרת. למעשה, היו לה עד היום ביורוליג 4 משחקי בית בלבד,
ב-2 מהם היא ניצחה, וב-2 הפסידה - כששני ההפסדים הגיעו במשחק צמוד מאוד מול מילאנו הלוהטת, והשני מול צסק"א - אלופת אירופה.
הגרמנים מראים כדורסל מעולה בבית ובהנהגתו של גיפיי, סיקמה, גידראייטיס וסיבה מציגה כדורסל משתפר ולא פשוט לפיצוח בכלל, בטח בבירת גרמניה.
אלבה ברלין מגיעה למשחק כשהיא עם 2 ניצחונות יורוליג רצופים, כולל אחד בחוץ במשחק הירואי ביוון מול פנאתינייקוס.
יש לה סגל לא רע בכלל שבבית משחק עם הרבה ביטחון ויכול לעשות צרות ללא מעט קבוצות שתופסות אותה כיריבה פשוטה.

מנגד, אולימפיאקוס בעונה מזוויעה לחלוטין. למעט הבלחה אחת במוסקבה, היוונים מציגים אולי את הכדורסל הגרוע ביותר באירופה בכושרם הנוכחי.
למזלם יש להם את פנרבחצ'ה שתאפיל עליהם במעט. הם עם 3 הפסדים ב-4 משחקי היורוליג האחרונים כולל אחד שובר מנטאלית מול באיירן מינכן
במחזור האחרון כאשר הובילה ברוב שלבי המשחק והמתמוטטה בדקות האחרונות.

אני מאמין שהיוונים בכושרם הנוכחי ובמפלס הלחץ יתקשו מאוד מול קבוצה שקולעת טוב מה-3, ומשחקת יציב ובביטחון רב בבית כמו אלבה.
פערי הרמות בסגלים לא מספיק גבוהים כדי שהם יצליחו לנצח את המשחק הזה בשלב הנוכחי ואני מאמין שנראה ניצחון ב-7 הפרש לגרמנים.
הליין בעולם כבר מטפס לכיוון ה-3 ופה בווינר אנחנו מקבלים הימור מצוין עם ערך גבוה. מומלץ לנצל לפני שיעלה גם בווינר.

תוצאת סיום חזויה: 76-69 לאלבה ברלין.

בהצלחה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההמלצה.

מסכים עם הבחירה, אלבה טובה יותר ותנצח .

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

מסכים לגמרי ואחלה המלצה מפורטת, ככה ממליצים!!!
שאלה אחרת - פגעת פעם בתוצאה?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, לירן24 אמר:

מסכים לגמרי ואחלה המלצה מפורטת, ככה ממליצים!!!
שאלה אחרת - פגעת פעם בתוצאה?

רק העונה כבר 2-3 פעמים אם אני לא טועה, ואיזה 4-5 פעמים פספוס של נקודה לפה או לשם.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, Maroon 5 אמר:

רק העונה כבר 2-3 פעמים אם אני לא טועה, ואיזה 4-5 פעמים פספוס של נקודה לפה או לשם.

תותח

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברים, שמח לעזור והתגובות שלכם נותנות את המוטיבציה להמשיך ולהשקיע בכם.

בהצלחה לכולם.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים