קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Maroon 5

ברצלונה - פנרבחצ'ה אולקר (+6)

הודעות מומלצות

לפני 34 דקות, Maroon 5 אמר:

אני לא חושב ואף פעם גם לא חשבתי שיש ערך להשוות קבוצות מעונות קודמות. איך זה רלוונטי בכלל מה קרה בעונות קודמות,
אם הסגל של ברצלונה השנה שונה לחלוטין משנים קודמות? מה אשמים מירוטיץ', היגינס ודלייני אם השחקנים ששיחקו לפניהם במועדון גמגמו מול פנר?

אתה שוב מתעלם ומייחס חוסר חשיבות לעובדה שפנרבחצ'ה עצמה נמצאית בסיחרור של לחץ, הלם וחוסר תפקוד.
השחקנים עושים הפגנות מול המאמן ומשתדלים לדפוק אותו בכוח, הם לא מתאמצים בכלל לשנות את המצב. לא מדובר בסתם קבוצה במשבר, מדובר בקבוצה שבורה
לחלוטין. משחק כזה שבו קבוצה כמו ברצלונה מריחה דם תוך שנייה ומתנפלת, הוא משחק שהסיכוי של פנר לצאת ממנו לדרך חדשה הוא קלוש עד לא קיים.

בהצלחה!

אני מסתכל מעבר לסגלים , כמו שאולימפיאקו כבשה שחורה של צסקא, ככה אולקר של ברסה.

אותו דבר אפשר לומר על המפגש לפני 5 שנים בין ברסה לאולקר ומאז כל פעם לומר מה צריך להתבסס על משחקי עבר? לא תמיד

אבל במשחקי ראש ראש בניהן , ברסה נוטה ליפול מנטלית ולהפסיד לפנרבחצ'ה. נצחון קטאלוני אחרון נגד הטורקים היה בשנת 2014

וכל עונה מאז ברסה הייתה מבוססת שחקנים בעלי פוטנציאל לזכייה שלא מומש. לא רואה הבדל גדול העונה. 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לא רואה סיבה שאולקר לא תתפוס את הפלוס המכובד הזה, לדעתי גם תנצח במשחק צמוד.

בהצלחה חבר.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 54 דקות, גרש אמר:

"לטורקים אין את הכלים לעמוד בשטף ההתקפי וההגנתי של הספרדים"

לא מסכים , כלים יש וקיימים , לדעתי זה בדיוק המשחק לצאת ממשבר.

בדומה למשחק של צסקא-אולימפיאקוס ,שהיוונים חווים את העונה החלשה בעשור האחרון .

תשים לב לקבוצות שתמיד הולך קשה נגד קבוצות מסוימות. ברצלונה מתקשה נגד אולקר וגם היום תתקשה.

אני עם אולקר והליין היפה שלה.

בהצלחה בכל מקרה . 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

עדכון חשוב מאוד: דה קולו וליאו ווסטרמן יפסידו את המשחק, מה שמחזק את ההימור אפילו עוד יותר בעיניי.
אחרי שנעבור את הערב הזה, בתקווה בשלום ובהצלחה, יישלח סינגל בהשקעה גדולה מאוד על ברצלונה.

בהצלחה לכולם!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 שעות, haidok אמר:

מסכים איתך.

ד"א דה קולו משחק?

לפני 9 שעות, Maroon 5 אמר:

לא יצאה עדיין הודעה סופית על כשירותו, אני מאמין שישחק, זו לא הייתה פציעה רצינית שאמורה להשבית אותו גם למשחק מחר.

בהצלחה ותודה על התגובות.

דה קולו נשאר באיסטנבול. הוא לא ישחק.

בהצלחה נשמע טוב

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים