קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Maroon 5

ברצלונה - פנרבחצ'ה אולקר (+6)

הודעות מומלצות

ברצלונה - פנרבחצ'ה אולקר (+6) - הסימון: 1

הקטאלונים החליטו השנה שלא עוד. לא עוד כישולונות, לא עוד עונה מדושדשת ביורוליג. השנה הם הולכים בכל הכוח על התואר הנכסף - אליפות אירופה.
לראיה, הם מציגים בפער עצום את התקציב הגדול ביותר השנה ביורוליג, ומציגים ללא ספק גם את הסגל הכי נוצץ בליגה.
אלא שבניגוד לסגלי גלאקטיקוס אחרים שהתפרקו ונכשלו בעבר, רואים השנה בברצלונה גם רעב גדול להצלחה וגם חיבור מצוין והקבוצה שנבנתה
היא ללא ספק אחת שמסוגלת להילחם עם כל קבוצה ביורוליג השנה על התואר. הספרדים מדורגים במקום השלישי עם מאזן זהה לשל המוליכה, מכבי.
על אף שהפרש הסלים שלהם רק שלישי בטיבו, הם עברו עד עכשיו את הדרך הכי קשה מכל 6 הקבוצות בעלות המאזן הזהה בהולכת היורוליג.
לא פחות מ-6 משחקי חוץ ורק 2 משחקי בית היו עד כה לקטאלונים, מה שלא הפריע להם להתייצב על מאזן מעולה של 2:6 ומקדמה עצומה להמשך.
את הקבוצה מוליכים סופר סטארים דוגמת ניקולה מירוטיץ', קורי היגינס הנהדר, מלקולם דלייני, אלכס אברינס (שפצוע למשחק הזה), ברנדון דיוויס,
אדם הנגה, קווין פאנגוס, ארתיום פוסטובוי, פאו ריבאס, אנטה טומיץ' ויש לה סגל פשוט עמוק בטירוף שלא נגמר ברמה, באיכות ובעומק.

מנגד, הטורקים נמצאים על סף איבוד עשתונות טוטאלי. הקבוצה שסיימה בעונה שעברה במקום הראשון את הטבלה והייתה רמה מעל כולן,
נראית שבורה מנטאלית לחלוטין. לא די בכך שאוברדוביץ' מאבד את זה על השחקנים ומקלל אותם בפסקי זמן, השחקנים עצמם נראים כבויים,
חסרי ביטחון ובעיקר המומים מהסיטואציה שנקלעו אליה. הטורקים עם 2 ניצחונות בלבד מ-6 משחקים, מדורגים במקום ה-15 בלבד ביורוליג.
אז נכון, הסגל שלהם שווה הרבה יותר וככל הנראה מתישהו הם יכנסו לקצב, אך אני ממש לא רואה סיבה שזה יקרה דווקא במשחק הזה.
מפגש עם הקבוצה הכי איכותית, עמוקה, וחזקה ביורוליג ככל הנראה הוא לא הטיימינג הנכון לצאת מהמשבר. סף השבירה של פנר כרגע
מאוד נמוך וראינו את זה גם במשחק האחרון ברוסיה. גם אם הם יצליחו להחזיק את המשחק יחסית צמוד במחצית הראשונה, בסופו של דבר
הלחץ, הבלאגן וחוסר האיזון שיש כרגע במועדון לא יספיקו מול העוצמה הספרדית שתגובה בטירוף עם הקהל שלה. זה לא המשחק לצאת ממשברים.

אני רואה פה משחק שייתכן ויהיה יחסית צמוד עד המחצית, אך בהמשך ברצלונה תפתח מבערים ותנצח את הטורקים בצורה חד משמעית.
לטורקים אין את הכלים לעמוד בשטף ההתקפי וההגנתי של הספרדים וברצלונה תשייט לנצח ב-14 הפרש. תוצאת סיום חזויה: 83-69 לספרדים.

בהצלחה!

בוצעה עריכה ל על ידי Maroon 5

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

"לטורקים אין את הכלים לעמוד בשטף ההתקפי וההגנתי של הספרדים"

לא מסכים , כלים יש וקיימים , לדעתי זה בדיוק המשחק לצאת ממשבר.

בדומה למשחק של צסקא-אולימפיאקוס ,שהיוונים חווים את העונה החלשה בעשור האחרון .

תשים לב לקבוצות שתמיד הולך קשה נגד קבוצות מסוימות. ברצלונה מתקשה נגד אולקר וגם היום תתקשה.

אני עם אולקר והליין היפה שלה.

בהצלחה בכל מקרה . 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, גרש אמר:

"לטורקים אין את הכלים לעמוד בשטף ההתקפי וההגנתי של הספרדים"

לא מסכים , כלים יש וקיימים , לדעתי זה בדיוק המשחק לצאת ממשבר.

בדומה למשחק של צסקא-אולימפיאקוס ,שהיוונים חווים את העונה החלשה בעשור האחרון .

תשים לב לקבוצות שתמיד הולך קשה נגד קבוצות מסוימות. ברצלונה מתקשה נגד אולקר וגם היום תתקשה.

אני עם אולקר והליין היפה שלה.

בהצלחה בכל מקרה . 

אני לא חושב ואף פעם גם לא חשבתי שיש ערך להשוות קבוצות מעונות קודמות. איך זה רלוונטי בכלל מה קרה בעונות קודמות,
אם הסגל של ברצלונה השנה שונה לחלוטין משנים קודמות? מה אשמים מירוטיץ', היגינס ודלייני אם השחקנים ששיחקו לפניהם במועדון גמגמו מול פנר?

אתה שוב מתעלם ומייחס חוסר חשיבות לעובדה שפנרבחצ'ה עצמה נמצאית בסיחרור של לחץ, הלם וחוסר תפקוד.
השחקנים עושים הפגנות מול המאמן ומשתדלים לדפוק אותו בכוח, הם לא מתאמצים בכלל לשנות את המצב. לא מדובר בסתם קבוצה במשבר, מדובר בקבוצה שבורה
לחלוטין. משחק כזה שבו קבוצה כמו ברצלונה מריחה דם תוך שנייה ומתנפלת, הוא משחק שהסיכוי של פנר לצאת ממנו לדרך חדשה הוא קלוש עד לא קיים.

בהצלחה!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Maroon 5 אמר:

אני לא חושב ואף פעם גם לא חשבתי שיש ערך להשוות קבוצות מעונות קודמות. איך זה רלוונטי בכלל מה קרה בעונות קודמות,
אם הסגל של ברצלונה השנה שונה לחלוטין משנים קודמות? מה אשמים מירוטיץ', היגינס ודלייני אם השחקנים ששיחקו לפניהם במועדון גמגמו מול פנר?

אתה שוב מתעלם ומייחס חוסר חשיבות לעובדה שפנרבחצ'ה עצמה נמצאית בסיחרור של לחץ, הלם וחוסר תפקוד.
השחקנים עושים הפגנות מול המאמן ומשתדלים לדפוק אותו בכוח, הם לא מתאמצים בכלל לשנות את המצב. לא מדובר בסתם קבוצה במשבר, מדובר בקבוצה שבורה
לחלוטין. משחק כזה שבו קבוצה כמו ברצלונה מריחה דם תוך שנייה ומתנפלת, הוא משחק שהסיכוי של פנר לצאת ממנו לדרך חדשה הוא קלוש עד לא קיים.

בהצלחה!

מסכים איתך.

ד"א דה קולו משחק?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, haidok אמר:

מסכים איתך.

ד"א דה קולו משחק?

לא יצאה עדיין הודעה סופית על כשירותו, אני מאמין שישחק, זו לא הייתה פציעה רצינית שאמורה להשבית אותו גם למשחק מחר.

בהצלחה ותודה על התגובות.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים