קפוץ אל תוכן
גרש

בינלאומי - יורוליג - המלצות למחזור מס' 9.

בינלאומי - יורוליג - המלצות למחזור מס' 9.   

40 משתמשים הצביעו

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. אנא התחבר או הרשם כדי להצביע לסקר זה.

הודעות מומלצות

אלבה ברלין - הכוכב האדום +7

שני קבוצות עם מאזן שלילי 2-6 נפגשות היום בגרמניה, למפגש אלבה ברלין מגיעה מעודדת ובמורל גבוה מאוד אחרי נצחון חוץ מרשים אצל פאו לאחר 2 הארכות. מפגש בית אחרון הסתיים בהפסד למילאנו בהפרש של 3 נק'. מאזן הבית עומד על 3\1. אלבה תופיע היום ללא סיבה פייטון ,טיילור קוונו, סטפן פנו שגם לא שותפו בשבוע שעבר עקב פציעות. הכוכב מגיעה למפגש לאחר הפסד הבית מול ליון לאחר הארכה. יש בלאגן בפנים הקבוצה , גיטס לא יופיע למפגש הערב עקב מחלוקת עם ההנהלה וככל הנראה דרכו סלולה בחוץ , את מקומו - קוביץ' ככל הנראה צפוי למלות. עד כה הכוכב עם 3\0 במשחקי חוץ. מה יהיה כאן הערב? לדעתי הליין יחזיק מעמד. למה בוחר בכוכב ? נתחיל מזה שהליין התחיל +4 ועלה ל-+7 , הסיבה העיקרית היא חסרונו של ג'יימס גיטס, הקבוצה נמצאה כרגע במצב מנהלי לא הכי אידיאלי ויש דיווחים שגם פפרגולו יחמיץ אבל זה לא וודאי. שני הקבוצות מציגות מאזן רע , שניהן לא טובות כקבוצת בית וקבוצת חוץ. אם אלבה רוצה להשיג פה נצחון בית היא תצטרך לשחק משחק מעבר מהיר ולהציג הגנה טובה באיזור הצבע ,שם אפה הכוכב מקשה מאוד על היריבות בנוסף לכוכב יש את בילי בארון שהוא מופיע במאצ' אפ נגד הרננסון ויש הבדל די גדול בניהם באספקת הניקוד , לכן להערכתי אם הכוכב למדה לקח מהמשחק הקודם ותציג הערב משחק צבע משובח - החולייה החלשה של אלבה ברלין שם היא סופגת מעל 56% מהשדה, בתוספת הכוח של השומרים לורנזו בראון, בילי בארון וסימניץ' עם 63% אחוזים מחוץ לקשת. המטרה של הכוכב לעצור את החולייה הקדמית של אלבה בזמן שהגרמנים יצטרכו להציג הגנה יעילה מאוד בצבע להמנע מספיגה, להערכתי ובניגוד לדעות רבות - זה יסתיים צמוד מאוד מכפי שחושבים ולהערכתי הליין ייתפס.

ביירן מינכן - אולימפיאקוס +5

כל עונה והמספרים שלה , שני הקבוצות שוב נפגשות מאז הפלייאוף האחרון וביירן זוכרת לה את הסוויפ , שניהן עם מאזן 5-3 שלילי . ביירן מגיעה לאחר 3 הפסדי חוץ רצופים לאולמה הביתי והיום היא תפגוש את אולימפיאקוס שמגיעה למפגש הנוכחי לאחר נצחון ביתי יפה על ז'לגיריס קובנה וזאת לאחר 2 הפסדי בית רצופים. מאזן הבית של ביירן עד כה הוא 4\3. הפסד בודד לחימקי מוסקבה. אצל הגרמנים יש הבדל מהותי בין משחק בית לבין חוץ . כאשר נתון הספיגה במשחק חוץ מגיע ל-86 נק' בעוד במשחק הבית הקבוצה לא מרשה ליריבה לקלוע מעל 75 נק'. בעוד הקליעה במשחק בית מתקרבת ל-88 נק' ובחוץ רק ל-66 נק'. הבדל משמעותי מאוד בתפקוד הקבוצה. לגבי היוונים , משחק חוץ אחרון של אולימפיאקוס הסתיים בנצחון חוץ אצל צסקא מוסקבה ועד כה מציגה חוץ של 3\1. מפגש בית אחרון של ביירן מינכן הסתיים בנצחון מול ריאל מדריד. מה יקרה כאן הערב ? להערכתי ביירן מינכן תסתמך על ערב קליעה מרשים של השומרים כולל משחק צבע יעיל של גרג מונרו אלא אם כן המאמן פתאום יעדיף את הסלואו מובינג והחזקת שעון , מה שנגד אולימפיאקוס זה לדעתי פחות יעבוד כי היוונים ידועים בשמירה טובה מתחת לסל . אני חושב שהיוונים פשוט יגררו לקצב של הגרמנים והם ישחקו איתם זרוק על זרוק ובתוספת המאצ' אפ בין גרג מונרו לבין ניקולה מילוטינוב יכול להניב את הטון שלו . מונרו תותח על ואתלט מעולה עם ידית חסימה נגד ניקולה שתורם אסקפת נק' לא מבוטלת וריבאונדר מקצוען . אם ביירן רוצה לנצח כאן היא תצטרך להציג ערב קליעה ממוצע ומעלה כולל מטח שלשות , היוונים אם רוצים לנצח כאן ,יצטרכו להציג הגנה יוונית במיטבה, להציג מספרים מאחורי הקשת ולהשתמש בשומרים כדי לייצור איזון בין השמירה להתקפה. יש ליוונים גרסה טובה הערב כדי לגרור את המשחק הזה להארכה, ביירן קבוצת התקפה מצוינת בתור קבוצת בית והיוונים יודעים בשמם יכולים לפתע להציגה הגנה חזקה ולכן להערכתי זה משחק מעניין לא פחות משאר ההתמודדיות הערב, אני לוקח כאן את הליין,זה קרב צמוד עד הסוף, מזל שיש את ספנוליס - הוא המנהיג.

אולימפיה מילאנו - מכבי תל אביב +1

להרגע עם ההתלהבות , איזה כותרות מפוצצות וגונבות דעת , מדובר בסה"כ בלו"ז קל . שני הקבוצות עם מאזן 2-6 חיובי נפגשות הערב באולמה הביתי של מילאנו אפה שהאיטלקים טרם ידעו הפסד. למפגש הנוכחי הקבוצה המארחת מגיעה לאחר הפסד אצל חימקי מוסקבה. מפגש בית אחרון הסתיים בנצחון מול בסקוניה ויטוריה . עד כה מילאנו בבית במאזן של 4\4 תפגוש את מכבי ת"א שנמצאת ברצף של 6 נצחונות וכולל 2 נצחונות חוץ אצל אולימפיאקוס ובסקוניה ויטוריה. למפגש האיטלקים יגיעו ללא ארתורס גודאיטיס ושחקן נוסף בשם דה לה ולה נמצא בספק גדול למפגש עקב פציעה, אולי יישחק. אצל מכבי ת"א - עומרי כספי לא טס לשני משחקי החוץ אצל מילאנו וברצלונה עקב פציעה מינורית ומציגה מאזן חוץ שעומד על 4\2. מה צפוי להתרחש הערב ? לדעתי הכל, עם לא מעט טעויות וקרב מוחות מסקרן מאוד בין מסינה לבין יאניס. להערכתי אני צופה פה משחק קבוצתי יעיל מצד האיטלקים עם מדד קבוצתי גבוה ויכולות אישיות גבוהות אשר יגדירו בעד עצמן לאן נשפך הכסף מול הסגל הבינוני של מכבי ת"א. למכבי יש מומנט טוב שכרגע הולך איתם , אבל לכל תעלול יש סוף, ולדעתי ווילבקין שמספק מספרים פשוט יוצאי דופן במיוחד מחוץ לקשת ,יהיה פחות יעיל , הספסל של מכבי ת"א לדעתי יהיה מספיק טוב ולא ומכבי שכרגע מוגדרת כריבאונדרית הכי טובה עם 38 כאלה למשחק ,לדעתי תעצר הערב בקרב מאצ אפ מול לואיס סקולה וקאלב טרצ'בסקי בתוספת ולדימיר מיכוב , האתלטיות , הגובה , היכולת האישית , כל אלו יכולים לעזור משמעותית להשיג נצחון לאיטלקים ,לא נשכח המאצ' אפ מאחורה, בין סרחיו רודריגז לבין סקוטי וויבלקין , מייקל רול אקס מכבי ת"א לדעתי היום יופיע עם מספרים יפים ויכולת אישית מצוינת ,יזכיר לוויציץ' קצת מה הוא שווה , ועוד בתוספת נדוביץ' אז לאן ברחנו ? מכבי היום תצטרך להיות בשיא כוחה ולהציג הגנה של אולימפיאקוס הישנה והמוכרת לכולם כדי לצאת כאן עם נצחון , הקבוצה הישראלית הצליחה עד עכשיו הרבה בזכות היכולת של הגבוהים , ריבאונד הגנה , חטיפות, ואחוזים מחוץ לקשת הביאו לה את הנצחונות . נגד מילאנו לדעתי לא יהיה להם את האפשרות הזאת , נתחיל מזה שמילאנו לא תעצר על 29 ריבאונד אפה ששאר הקבוצות נשארו אלא אפילו תשיג יותר ממכבי , מכבי לדעתי היום תעשה לא מעט טעויות ומילאנו תעניש אותם , אם דיברו על היכל מנורה שהוא מבצר בית ? לא באמת . אזי האולם האיטלקי העונה הוא באמת מבצר בית , אני מעריך כאן התמודדות צמודה לפחות במחצית הראשונה שלאחריה לדעתי מילאנו תתחיל לברוח והרבה בעזרת עמדות 1,3,5  , סרחיו ,רול , מיכוב, נדוביץ' , טרצ'בסקי וכו' ... סגל של מילאנו שווה טופ 4 ומכבי אולי טופ 8 ולא יותר,אני מסמן נצחון ביתי מעל הליין.

ריאל מדריד - חימקי מוסקבה +7

משהו טוב על הקבוצה הרוסית , שאחרי 8 מחזורים עם 2 הפסדים בלבד ומציגה מאזן 2-6 חיובי מגיעה לספרד אחרי נצחון בית חשוב על אולימפיה מילאנו . משחק חוץ אחרון של הכוכב הסתיים בנצחון אצל זניט סט. פטרסבורג בהפרש דו ספרתי. מאזן החוץ של הקבוצה הרוסית עומד על 4\2. למפגש הנוכחי הקבוצה מגיעה באותה סגל קבוע ששיחקה עמו מתחילת העונה ללא כל שינוי . ריאל מדריד במפגש בית נוסף הפעם נגד חימקי , מגיעה אחרי נצחון בית על ברצלונה בהפרש דו ספרתי. עד כה,ריאל בתור קבוצת בית מציגה מאזן של 4\4 ומאזן כללי של 3-5 חיובי.  לא ידוע על כל חיסור משמעותי אצל הבלאנקוס והקבוצה צפויה להופיע בסגל מלא. אזי מה צפוי לקרות כאן הערב? אפשר לשים לב שנכון ל-3 מפגשים אחרונים ,ריאל מדריד חזרה להיות מי שהיא ולהציג כדורסל ברמה גבוהה. הכל חוזר לעצמו והקבוצה מתחילה לתפקד בשמה שהיא. חימקי מוסקבה השיגה 2 נצחונות אצל ביירן וזניט שאני לא מתרשם מהן בשוואה למשחק חוץ הערב אצל ריאל מדריד,אולם שונה לגמריי, סגל שונה ,מומנט שונה וזה לא אותו דבר. מה שעובד העונה אצל חימקי ,זה מה ששבד חיפש.. את השיתוף פעולה לצידו - כריס קראמר עונה לו עם קבלות , דווין בוקר ויאניס טימה זה שילוב מנצח וכרגע זה עובד, כל השאר זה תוספות ישנות שבאות עם זה ביחד. נגד ריאל ובמשחק חוץ ? זה מבחן לקבוצה הרוסית. אני רואה הערב נצחון חלק וחלק של ריאל מדריד ומעל הליין ,דו ספרתי לא מפתיע בכלל. בדומה לביירן מינכן , חימקי מוסקבה מצליחה בבית עד עכשיו ובתור קבוצת היא לא מראה יציבות , נכון רואים שיפור אצל הקבוצה הרוסית עם החתמות שצוינו לעיל שמראות קבלות ומספקות קרבות נהדרות ,אבל נגד מומנט נגד קבוצה ווינרית כמו ריאל מדריד לדעתי חימקי מוסקבה היא החולייה החלשה. שחקנים מגוונים כמו ,רודי פרננדס, סרחיו יול , טריי תומפקינס, ג'פרי טיילור ,וקרול הם שחקנים שמשנים את המשחק. לא שכחתי את שאר הכלים שיש לריאל להציע מתחת לסל עם רנדולף ,טבארס . דווקא יש פה מאצ' אפ מסקרן מאוד בין טבארס -הגובה והחסימות לבין האתלטיות והזריקה מבחוץ של דווין בוקר. במשחק הזה- לא אצל מי הסגל יותר חזק ינצח , זה מעבר לסגל. חימקי תצטרך להתחיל את המשחק בצורה שוטפת ,להריץ כדור, לזרוק הרבה וגם לפגוע כדי להשאר בתמונת המשחק בזמן שריאל מדריד תחפש את הטעויות של הרוסים , אני חושב ששיתוף הפעולה הקבוצתי והמדד של הקבוצה הביתית הוא זה שיהיה הגורם המכריע הערב לנצחון הביתי,לקחתי את הבלאנקוס מעל הליין.

בסקוניה +3 - צסקא מוסקבה.

קרב מוכר , בסקוניה העונה נחלשה משמעותית מעונות קודמות עם סגל פחות מאיים ,עם מאזן 5-3 שלילי ,תארח הערב את צסקא מוסקבה שעם מאזן 2-6 חיובי. למפגש בסקוניה ויטוריה מגיעה אחרי תבוסה ביתית למכבי ת"א בהפרש של כ-30 נק'. מציגה מאזן בית של 3\1. אין כל שינוי בסגל הקבוצה . צסקא מוסקבה מגיעה למפגש הנוכחי לאחר נצחון בית משכנע נגד פנרבחצ'ה אולקר בהפרש דו ספרתי. מפגש חוץ אחרון של הקבוצה הסתיים בהפסד אצל ליון וילרבאן. הקבוצה הרוסית מציגה מאזן חוץ 4\3. למפגש הקבוצה מגיעה עם אותו סגל ששותף בשבוע שעבר נגד אולקר,ללא כל שינוי. בשביל בסקוניה זה מפגש בית חשוב מאוד להמשך הדרך , ואילו עבור צסקא זאת משוכת חוץ נוספת לעבר המקום ה-1, ב-4 הביקורים האחרונים של צסקא, היא השיגה את ה-4 נצחונות. בסקוניה הולכת לפגוש הערב 3 אקסים ששיחקו בשורותיה לפני עונה ולפני 5 עונות . יוהאנס ווג ודארון היליארד שעברו העונה לצסקא עד כה מספקים את הסחורה ועובדים יפה מאוד ,לדעתי זה יפגע בבסקוניה. בתוספת מייק ג'יימס הקלעי של הרוסים יהיה קשה מאוד לספרדים להתמודד הערב, אלא אם כן הצבע ומשחק הגבוהים של הספרדים יהיה במיטבו ואז תהיה התמודדות צמודה. מה שלהערכתי יקרה כאן הערב, בסקוניה תתן פייט במשחק הזה, לכל סטטיסטיקה יש איזון ובסוף האחוזים הרעים של הקבוצה יתייצבו ואני רואה שכבר הערב, בעזרת פרייאי הנרי ולוקה וילזודה שני השומרים של ויטוריה יקלעו בספרות יפות וינהלו בצורה יעילה את המשחק, בתיאום הצבע עם שאנגליה , יוסופושה פול - סייז בלתי נתפס , גרינו ואחרים. יש לספרדים כוח קדמי מספיק טוב לתת פייט לקבוצה הרוסית ולהערכתי הרוסים שנהנו מקליעה רעה מאוד של היריבות במשחקי חוץ שלא הצליחו לעבור את ה -30% מחוץ לקשת ,היום יתקלו באחוזים גבוהים יותר. להערכתי בסקוניה היום תעלה רמה ,תציג אחוזי שדה מעל 50% ואחוזים מחוץ לקשת שיהיו כ-40% מה שיצטרך להוציא מהקו האחורי עוד יותר מעצמו , אני לא רואה שמירה יעילה של הרוסים כי לא רואה אותה קבוצת הגנה ,אלא להפך הוא נפגע ברגע שיש לקבוצה היריבה כלים להתמודד בצבע. צסקא הצליחה עד עכשיו להשאיר את היריבות על 72 נק' ,מתחת ל-32% מחוץ לקשת. הערב הנתונים האלו הולכים להשתנות לטובת הבאסקים. הרוסים נהנו מיכולת התקפית גבוה מאוד , בהפסדי הקבוצה - הקו הקדמי לא תיפקד וזה ברגע שיש ליריבה כלים בצבע הרוסים מתחילים לחשוש. לבאסקים יש כוח קו קדמי עם פוטנציאל גבוה מאוד ואחרי שספדה 113 נק' ממכבי , אני מעריך שהיום היא תגיע מוכנה נגד קבוצה התקפית בסגנון צסקא. אני דווקא מתרשם מאוד ממה שבסקוניה ויטוריה יכולה להוציא מעצמה , לא התלהבתי מצסקא יותר מידי , יש לה יורה שזורק המון ולא תמיד מעמיד אחוזים טובים , קרב צבע שווה ואפילו יתרון לספרדים - בתור הפוטנציאל הטמון . ליין גבולי ומדויק לכל הדעות . אני מעריך נצחון של הרוסים סביב הליין, לכן מי שרוצה להמנע מהמשחק הזה, אל תקנו. זה נקודה או שניים לפה ולשם, אני אסמן צסקא מוסקבה. 

ברצלונה - פנרבחצ'ה אולקר +6

זה הגיוני ? אולקר עם 2-6 שלילי מגיעה לספרד מול מאזן הפוך ממנה ,2-6 חיובי ועם מומנטום שונה לגמריי. שני קבוצות שונות לגמריי ממה שהן מראות מעצמה מתחילת העונה. מה קורה כאן? ברצלונה שהתחזקה משמעותית העונה , הביאה רכש בסכום לא מבוטל והכל בכדי לקחת את הגביע מהיריבה המרה. למפגש הזה ברצלונה מגיעה אחרי הפסד חוץ אצל ריאל מדריד בהפרש דו ספרתי, התקפה לא יעילה. בתום 8 מחזורים,ברסה אירחה רק שני משחקי בית ובהם השיגה 2 נצחונות ,מול אלבה ברלין ומול ולנסיה. למפגש הנוכחי ברסה מגיעה עם הסגל ששותף בשבוע שעבר ללא שינוי מה שאומר שקווין פנגוס, פוסטובוי , אברינס , קלבר. מירוטיץ' שלא שותף במפגש הליגה האחרון צפוי לשחק הערב. אולקר נמצאת במצב רע מאוד , 5\0 מתחילת העונה במשחקי חוץ , מאזן שלילי , יחסים "רעועים" בין המאמן לבין השחקנים, אבל... דטומה זה ה-הרצל של הקבוצה והכל יעבוד דרכו,ככה המאמן נותן בו אמון וזאת סמכות ומנהיגות עליונה. אז מה יכול לקרות פה הערב? לפי הסגלים והמומנט הרבה יאמרו כי ברצלונה אופצייה נוחה להימור אבל הם שוכחים שמדובר בחיה פצועה וקבוצה בשמה "פנרבחצ'ה" שהיא לא קבוצה בינונית ולא מועדת לפרעות. מדובר כאן בקבוצה עם סגל ברמה מאוד גבוה ויכולות אישיות מוכחות עם קבלות שיכולה כל רגע להתפוצץ , נצחון של אולקר הערב על אדמת ספרד תהיה אחלה התחלה לאוברדוביץ' לצאת מהבוץ בוא הוא שרוי, ולקבוצה יש מספיק כלים מוכחים לעשות זאת - דווקא עכשיו שברצלונה ב-3 המפגשים האחרונים לא נראית טוב בכלל זאת הזדמנות מצוינת לטורקים , אוסיף כי אולקר מנצחת בשבעת מפגשי הראש בראש בניהן האחרונים בין אם בטורקיה או בספרד מאז 2-14. עדיין יבואו ויאמרו ,הרבה השתנה מאז ועכשיו ברצלונה שונה לגמריי והיא היום תנצח וגם מעל הליין , אני לא מסכים איתכם, ואני לא קונה את המניה של ברצלונה במשחק הערב. כמו שאולימפיאקוס זאת הכבשה השחורה של צסקא מוסקבה, ככה פנרבחצ'ה אולקר הכבשה השחורה של ברצלונה. יש קבוצות מסוימות שתמיד נגד קבוצה מסוימת לא הולך נגדה ,מבחינה מנטלית וזה נמשך לאורך שנים. אז איך ולמה ? לדעתי אולקר מגיעה מוכנה עם הזמדנות פז לגנוב נצחון חוץ וזה יקרה בעיקר בגלל משחק הצבע אפה שעד עכשיו אולקר נכשלה , עם 29 ריבאונד מול 37 של ברסה, עם 30% מחוץ לקשת אפה שאולקר נכשלה ומציגה הגנה חלשה זה לא נראה כוחות, ובכל זאת ? ציינתי כבר, לכל סטטיסטיקה יש איזון ,בדומה לבסקוניה ויטוריה ,גם אולקר היום תציג אחוזים מספיק טובים כדי להוכיח שהם קבוצה ברמה גבוהה, ברצלנוה עד עכשיו נהנתה מתפקוד הגנתי מצוי שלא איפשר ליריבה להתקרב אליה יותר מידי ,אבל הירידה בתפקוד וברסה כבר לא יעילה כ"כ מאפשרים ליריבה להשיג את המטרות, לאוברדוביץ' השועל הוותיק יש מספיק קלפים בשרוול כדי להפתיע הערב. בהימורים לא הכל עובד כפי שחושבים, כמה שזה קל זה לא באמת. אני לוקח הערב את הקבוצה הטורקית, מעריך תפקוד קבוצתי והגנה ברמה גבוהה מאוד שתזכיר לנו את אולקר הישנה . ברסה תתקשה מאוד הערב התקפית ולדעתי יש סיכוי שגם תפסיד , הליין פה הוא הבחירה הנכונה. 

בוצעה עריכה ל על ידי גרש

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

ניתוח נהדר למשחק של ריאל מדריד. שמח לראות שאתה איתי. תודה רבה גרשון ובהצלחה לנו!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

נוספה המלצה ,בין ברצלונה לבין פנרבחצ'ה אולקר. :exclamation:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, גרש אמר:

נוספה המלצה ,בין ברצלונה לבין פנרבחצ'ה אולקר. :exclamation:

ברצלונה או לא לגעת.

קראתי בעיון את ההסבר שלך לבחירה בפנרבחצ'ה, ומוכרח לומר שיצאתי עוד יותר מחוזק שזה לבחור בברצלונה או לגעת בכלל.
הסיבה היחידה לחשוש מההימור הזה הוא כי פנרבחצ'ה באמת חיה פצועה ויש לה סגל שבסופו של דבר שווה משמעותית יותר ממה שהיא מציגה עד כה,
אך לא הצלחת לשכנע אותי למה דווקא במשחק הזה היא תיצא לדרך חדשה. זה אחד ממשחקי החוץ הקשים ביותר שקבוצה ביורוליג יכולה לקבל העונה,
ופנרבחצ'ה עם לחצים עצומים כולל השתוללויות של אוברדוביץ' על השחקנים נראית על סף איבוד עשתונות, אני ממש לא חושב שזה המשחק לצאת ממשבר.

בהצלחה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, Maroon 5 אמר:

ברצלונה או לא לגעת.

קראתי בעיון את ההסבר שלך לבחירה בפנרבחצ'ה, ומוכרח לומר שיצאתי עוד יותר מחוזק שזה לבחור בברצלונה או לגעת בכלל.
הסיבה היחידה לחשוש מההימור הזה הוא כי פנרבחצ'ה באמת חיה פצועה ויש לה סגל שבסופו של דבר שווה משמעותית יותר ממה שהיא מציגה עד כה,
אך לא הצלחת לשכנע אותי למה דווקא במשחק הזה היא תיצא לדרך חדשה. זה אחד ממשחקי החוץ הקשים ביותר שקבוצה ביורוליג יכולה לקבל העונה,
ופנרבחצ'ה עם לחצים עצומים כולל השתוללויות של אוברדוביץ' על השחקנים נראית על סף איבוד עשתונות, אני ממש לא חושב שזה המשחק לצאת ממשבר.

בהצלחה.

קח דוגמא : הפסד של צסקא נגד אולימפיאקוס, מה היית חושב לפני המשחק ? אז זה דומה. 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים