קפוץ אל תוכן
לירן24

4 הימורים קטנים שהופכים ליחס פי 2 במוקדמות היורו (ה'-ו'-ש')

הודעות מומלצות

לפני 28 דקות, Voxero אמר:

מידע שלי אחי, הדברים האלה תמיד נופלים, דווקא היחסי 1.1 וכאלה. עדיף לקחת משחק כדורסל אחד מאשר 4 כאלה, אתה מסכים איתי?

לא מסכים בכלל, אני מהמר ותיק ועשינו הרבה ניתוחים כדי לראות איזה הימורים הצליחו לי ואיזה פחות. אני חושב שבחודשיים האחרונים שמתי 20 הימורים של 1.10 (משולבים עם יחסים אחרים) - נפלתי רק בברצלונה נגד פראג בקאמפ נואו. זאת אומרת שאם פגעתי מעל 11 פעמים - זה מכסה נפילה חד פעמית שיכולה לקרות. קח דוגמא את המשחק שיש היום בין אולם לאנדורה בכדורסל, 2 אנשים שאני עוק אחריהם הרבה זמן ובעיני הם מהמרים מושכלים וטובים - מהמרים הפוך אחד מהשני, זה לא סתם - רמת הוודאות במשחקים האלה נמוכה מאוד, היחס אמור להיות גבוה הרבה יותר מ1.8 (הוא 1.909 באונליין) זה הבדל משמעותי של יותר מ10% בתשואה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 23 דקות, Z3R0 אמר:

הבעיה האמיתית היא השחיקה הגדולה ביחסים בווינר

היחס בווינר על הרביעיה הוא 1.9 ובעולם אותה רביעיה תתן יחס 2.75

משמע הווינר מציע לך סיכוי של 52% לתפוס רביעיה שבפועל (אם ניקח את היחס בעולם כמייצג טוב יותר) היא בסיכוי של 36%

זאת אומרת שתתפוס משהו כמו 1 מתוך 3 הימורים כאלה בסיכוי 50-50

במילים אחרות : תוחלת רווח של 63/100 

או למה הדבר דומה - היחסים המוצעים לך פה הם שווי ערך להימור כדורסל ביחס 1.36....!!

בהצלחה

מסכים לגמרי, קבעתי לעצמי סכום שברגע שאגיע אליו, אעבור להמר בסכומים גבוהים יותר בחו"ל באופן מסודר.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, לירן24 אמר:

מסכים לגמרי, קבעתי לעצמי סכום שברגע שאגיע אליו, אעבור להמר בסכומים גבוהים יותר בחו"ל באופן מסודר.

מצויין. דווקא בהימורים כאלה זה קריטי

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום לירן,

בהצלחה 

אהבתי את הטור ואת הטקטיקה בלשלוח בצורה הזו

בהצלחה 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה!

מכיוון שאתה מקבל הרבה עצות אז אתן גם את שלי

עדיף לבחור משחק אחד ולהשים עליו את כל הסכום ולמחרת להשים את הסכום+הרווח וכן הלאה

מבחינת סטטיסטית יהיו לך אחוזי הצלחה גבוהים יותר כי בכל יום אתה תבחר את המשחק הכי בטוח שלך.

בהצלחה שוב :foot2:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

כמות הפעמיים שנפלתי על יחסי 1.20-105 כדי לסגור טופס היו הרסניים.

גם אם תתפוס את זה בסכום כזה מספיקה נפילה אחת, מהסיבה שיש פה 4 כאלה פייבורטים מאשר אחד
מה שאני אוהב זה לשים כדורגל ולצרף אליו יחס כזה בכדי שיהפוך ליחס 2, ואז בהחלט אפשרי לשחק עם יחס 2 ולא 1.8 שאתה רודף נפילה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

נתפס,
סיכום המשחקים למי שלא עקב,
נורווגיה ניצחה 4-0 (הובילה 2-0 דקה 8)
קרואטיה ניצחה 3-1
אוסטריה ניצחה 2-1 (הובילה 2-0 עד דקה 93)
סרביה ניצחה את לוקסמבורג 3-2 (זה היה המשחק היחיד הצמוד אחרי שסרביה הובילה 2-0 ו3-1)

כמובן שכל אחד יהמר בסוף איך שהוא רואה לנכון אבל שווה תמיד להיות פתוח לכיוונים נוספים, הרעיון בהימור כזה הוא "יחסית" יותר בטוח וודאי, על כל 3 הימורים כאלה אפשר ליפול באחד ועדיין לצאת מורווח יפה.

יש יתרון גדול מאוד בהימורים על משחקי נבחרת - יש פחות משמעות לפציעות כי המחליפים ברמה גבוהה, הנבחרות נלחמות גם על משחקים פחות חשובים גם בשביל הקהל וגם בשביל הגאווה הלאומית (לקרואטיה הספיק תיקו מול סלובקיה וגם כשהיו בפיגור 1-0 וללא רקיטיץ' - לרגע לא ניסו לשמור על התוצאה) ולא נחים לקראת משחקים חשובים יותר (כמו קבוצות ששומרות שחקנים לליגת האלופות).

בכל מקרה - הרעיון של הימורים על משחקים ביחסים קטנים וסכומים גבוהים (זה לא חייב להיות 3-4 - זה יכול להיות גם אחד או 2) מאוד ריווחי עבורי לאורך תקופה ואני מאוד ממליץ, החוכמה הגדולה היא לבחור משחקים בפינצטה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים