קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Slider

המלצות ווינר למשחקי יום שישי - 8.11.19

הודעות מומלצות

נוריץ - ווטפורד - X

מפגש בין סוגרות הטבלה. נוריץ' חלשה מאוד, אחרי שני הפסדים רצופים וחמישה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. היא תחסר היום את קלוזה, צימרמן ואת הנלי הפצועים, כשהיא תפגוש את האחרונה ווטפורד, שתחסר את קווינה, סאר, קלברלי, וולבק, קאפוה ואת דיניי הפצועים. ווטפורד לל אניצחון העונה עם חמש תוצאות תיקו ושישה הפסדים כשהקבוצה סופגת לא מעט שערים. נוריץ ניצחה במפגש האחרון בין השתיים, לפני שלוש שנים, 4:2 בבית אחרי שהפסידה בווטפורד 2:0. נוריץ העונה עם שני ניצחונות ושלושה הפסדים במשחקי הבית שלה, ווטפורד עם שתי תוצאות תיקו שלושה הפסדים בחוץ. משחק חלש מאוד, שתיהן יחפשו לדעתי איך לא להפסיד היום. נוריץ ביתית אבל על הנייר, ווטפורד אמורה להיות טובה יותר. היא טרם ניצחה העונה ואני מהמר שגם היום, היא לא תנצח. הסימון שלי כאן הוא X.

קלן - הופנהיים - 2

קלן במקום ה-17 בטבלה. היא תחסר היום את קלמנס, סוביך ואת קאטרבך הפצועים. היא הפסידה בשני משחקי הליגה האחרונים שלה בחוץ מול מיינץ ומול דיסלדורף ובין לבין, הפסידה גם בגביע לסארבוקן מהליגה השלישית, גם כן בחוץ. קלן תשחק היום בבית מול הופנהיים שמדורגת במקום התשיעי בטבלה. הופנהיים בכושר מצוין, עם רצף של חמישה ניצחונות, שלושה מהם בחוץ. היא תחסר היום את נורדבייט, בלפודיל, זובר ואת אושס ולמרות זאת, בכושר הנוכחי שלה, אני מאמין שהיא מסוגלת לחזור מקלן, עם שלוש נקודות. 

ססואלו - בולוניה - 2

ססואלו מדורגת במקום ה-15 בטבלה. היא אחרי תיקו מול לצ'ה בחוץ, אחרי שהפסידה בארבעה מחמשת המשחקים שלפני כן. היא תארח היום את בולוניה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה. בולוניה אחרי שני הפסדים רצופים ושלושה בארבעת המשחקים האחרונים שלה, כשהיא ניצחה פעם אחת במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה. ססואלו עם שלושה הפסדי בית רצופים, בולוניה עם שלושה הפסדי חוץ רצופים. בעונה שעברה, 2:1 לבולוניה בבית אחרי תיקו בססואלו. בולוניה ניצחה את ססואלו בארבעה מחמשת המפגשים האחרונים בין השתיים וההימור שלי כאן, מבוסס כמעט סטטיסטיקה. שתיהן חלשות מאוד, כל תוצאה כאן אפשרית ואני הולך עם בולוניה, שהיא טובה יותר על הנייר ומססואלו באופן כללי.

ניס - בורדו - X

ניס במקום ה-13 בטבלה, אחרי ניצחון ביתי על ריימס, אחרי רצף מזעזע של ארבעה הפסדים ושישה משחקים ללא ניצחון. ניס חסרה היום את סיסה, אנסוקי ואת אונאס הפצועים, כשהיא תארח את בורדו שמדרוגת במקום השישי בטבלה. בורדו אחרי שני ניצחונות רצופים, שהגיעו אחרי שני הפסדים רצופים, כשהיא במומנטום טוב מאוד. היא תחסר היום את אדלי ואת סאבאלי הפצועים כאשר סאנקארה מושעה ולא ישחק. ניס הפסידה פעם אחת בארבעת משחקי הבית האחרונים שלה כאשר בורדו הפסידה במשחק החוץ האחרון בליל, כשלפני כן, שלושה ניצחונותב ארבעה משחקי חוץ. בעונה שעברה ניצחה ניס פעמיים, 1:0 בבית ובחוץ ובשלושה מארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים, באותה התוצאה. מבחינת שערים.. רק 3 שערים הובקעו בארבעת המשחקים האחרונים בין השתיים. בורדו ניצחה לאחרונה את ניס לפני חמש שנים, מאז ניצחה ניס בחמישה משחקים מתוך עשרה שהתקיימו. בורדו טובה יותר, אך לדעתי ניס תיקח היום נקודה מהמשחק הזה. 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים