קפוץ אל תוכן
ROMA

רק רשת - ליגה אירופית

הודעות מומלצות

לפני 26 דקות, ROMA אמר:

אתה מדבר בהכללות ואני מדבר ספציפית.

אני לא בעד מדיניות של לקחת יחסים נמוכים אבל אני בעד לשקול כל דבר לגופו ואם יש הימור שמצדיק את היחס הזה אז למה לא לקחת וקבלת דוגמה של מחר תזרח השמש. אין הרבה הימורים כאלה אבל הם קיימים והגישה הכוללנית של לא תמיד היא לא רצינית בעיני וזה כמו לשפוך את המים עם התינוק.

שום הימור ביחס 1.35 או 1.05 לא מצדיק בכלל את השקעה שאתה משקיע בו בתור הימור בודד כן, אבל בתור שיתוף דאבל או לטופס בהחלט לא רע.

ברכות על הימור :cup:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תשואה 35? והסיכון הוא 100 אחוז מהקרן. בכל זאת כל הכבוד על התפיסה והמלצה יפה כשלעצמה. לדעתי אין שום הגיון בהשוואה להשקעה שיש בה נייר ערך המשמש כנכס להימור ב100 אחוז סיכון.

מזל טוב

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, winner13 אמר:

תשואה 35? והסיכון הוא 100 אחוז מהקרן. בכל זאת כל הכבוד על התפיסה והמלצה יפה כשלעצמה. לדעתי אין שום הגיון בהשוואה להשקעה שיש בה נייר ערך המשמש כנכס להימור ב100 אחוז סיכון.

מזל טוב

אתה למדת קצת כלכלה ?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 48 דקות, ROMA אמר:

אתה למדת קצת כלכלה ?

כן, ואני לא מדבר בהשוואה לאג"ח מסוכנות.

כשאני קונה מניה יש לי נייר ערך ביד והיא לא מתנהגת בצורה בינרית כמו 0 או 1. ואני כן מפרגן על הערך וכל מה שנאמר אבל לא מסכים עם המשפט של 35 אחוז תשואה. כי  זה בעצם  35 אחוז תשואה  מול הפסד כל הקרן במלואה

בוצעה עריכה ל על ידי winner13

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים