קפוץ אל תוכן
ZOOM

ההולנדי בסימון מוקדם על משחק עונה בליגה האנגלית...בהצלחה לכולם...

הודעות מומלצות

לפני 1 שעה, חמסה 555 אמר:

למרות שאני לא סובל את ליברפול שיהיה לך המון בהצלחה זום היקר מפז

למה אתה לא סובל את ליברפול מסקרן אותי לדעת? פגעו בך באופן אישי?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 21 דקות, Real Deal אמר:

הימור של אוהד אבל הפעם אנחנו חלוקים בגדול. 

במצב רגיל היה שווה ניסיון, לא הפעם. 

תיקו מבחינתם זה ניצחון לכל דבר. 

הסיטי בדיוק הפוך והפסיכולוגיה שם תשחק תפקיד חשוב, בדומה למפגשי גומלין שמשוחקים על תוצאות. 

הייתי מציע לזנוח את ההימור תוצאה שם ולהתמקד בשערים למשל. 

בכל מקרה חושב שסיטי לא תפסיד.

בהצלחה זום-זום 

תגדיר ״במצב רגיל שווה ניסיון״? למה הכוונה מצב רגיל?

שמעת את הראיון עם קלופ? אשלח לך קישור אם תרצה 

בנוסף פפ עם הופעות ממש לא אופייניות בתקשורת שלדעתי משדרות לחץ, עוד על כך בתגובה שקראתי בתמונה המצורפת להודעה זו שאני באופן אישי מסכים איתה 

70C6065F-E851-4504-858E-B28D4FB44560.png

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, ZOOM אמר:

תגדיר ״במצב רגיל שווה ניסיון״? למה הכוונה מצב רגיל?

שמעת את הראיון עם קלופ? אשלח לך קישור אם תרצה 

בנוסף פפ עם הופעות ממש לא אופייניות בתקשורת שלדעתי משדרות לחץ, עוד על כך בתגובה שקראתי בתמונה המצורפת להודעה זו שאני באופן אישי מסכים איתה 

70C6065F-E851-4504-858E-B28D4FB44560.png

מצב רגיל זה אומר פור של 2 משחקים לטובתם או בשפת הסל - 2 פוזשנים. 

במצב כזה לרוב המוח עובר למוד בונקר של מגננה, מכיוון שמה לעשות ויש הרבה מה להפסיד ומנסים לשמור/לשמר את הקיים ולהתבצר (במטאפורה), סטייל תכשיט בכספת שמנסים לאבטח (שבמקרה הזה הוא תואר). 

הסיטי ינסו מן הסתם להחזיר את התכשיט האבוד שלקחו להם מהיד ושהנסיבות שונות ויש פחות להפסיד אז משתמשים בארטילריה וכוח אש יותר גדולים וזה אומר - All out attack בשפה המקצועית. 

אם אתה רוצה את זה ביותר מתומצת ופחות חופר אז תראה איך קבוצות בצ'מפיונס שיחקו בגומלין בתוצאות מסוימות ואיזה מהפכים מדהימים ולא צפויים היו בגלל זה. 

אין מה לעשות, הראש משחק תפקיד חשוב ומבחינת הראש זו חיה פצועה נגד קבוצה שיש לה הרבה יותר מה להפסיד ובמצב הזה נוטים להיות פחות הרפתקנים ויותר שמרנים (לעומת הפוך). 

מצב רגיל מבחינתי זה שיוויון נקודות או משהו כזה ואז היה הגיוני לגמרי, רק שמן הסתם הליינים היו בהתאם. 

נ.ב

קבל התנצלותי על החפירה 

בוצעה עריכה ל על ידי Real Deal

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, Real Deal אמר:

מצב רגיל זה אומר פור של 2 משחקים לטובתם או בשפת הסל - 2 פוזשנים. 

במצב כזה לרוב המוח עובר למוד בונקר של מגננה מכיוון שמה לעשות ויש הרבה מה להפסיד ומנסים לשמור/לשמר את הקיים ולהתבצר (במטאפורה), סטייל תכשיט בכספת שמנסים לאבטח (שבמקרה הזה הוא תואר). 

הסיטי ינסו מן הסתם להחזיר את התכשיט האבוד שלקחו להם מהיד ושהנסיבות שונות ויש פחות להפסיד אז משתמשים בארטילריה וכוח אש יותר גדולים וזה אומר - All out attack בשפה המקצועית. 

אם אתה רוצה את זה ביותר מתומצת ופחות חופר אז תראה איך קבוצות בצ'מפיונס שיחקו בגומלין בתוצאות מסוימות ואיזה מהפכים מדהימים ולא צפויים היו בגלל זה. 

אין מה לעשות, הראש משחק תפקיד חשוב ומבחינת הראש זו חיה פצועה נגד קבוצה שיש לה הרבה יותר מה להפסיד ובמצב הזה נוטים להיות פחות הרפתקנים ויותר שמרניים (לעומת הפוך). 

מצב רגיל מבחינתי זה שיוויון נקודות או משהו כזה ואז היה הגיוני לגמרי, רק שמן הסתם הליינים היו בהתאם. 

נ.ב

קבל התנצלותי על החפירה 

לא מסכים...ממש לא מייצג את ליברפול וערכיי קלופ- ושוב אפנה אותך לראיון איתו 

הם לא יודעים לשחק על תוצאה (ואולי זה לרעתם),לעומת סיטי שבמשחק האחרון נגד אטאלנטה עם 9 שחקנים אומנם שהעבירו דקות ארוכות ליד דגל הקרן על מנת לחלץ 1:1 בדקות הסיום 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים