קפוץ אל תוכן
שייקה

2 המלצות מעולות ליגת ווינר סל

הודעות מומלצות

לפני שעה, אילן אמר:

אני רשמתי את זה בגלל התגובה של שייקה.

אם שייקה היה מאוד מרוצה מתגובתו של בוסטר,הוא לא היה מגיב כפי שהגיב.

תקרא טוב את תגובתו של שייקה ותשכיל.

יום טוב ומועיל אחי עם המון זכיות

אני רשמתי את זה בגלל התגובה של שייקה. - > ואני רשמתי את זה בגלל התגובה שלך לBUSTER

אם שייקה היה מאוד מרוצה מתגובתו של בוסטר,הוא לא היה מגיב כפי שהגיב. - > לא ניתן להסיק את זה, זה עניין של פרשנות, בדיוק כמו ההבדל בין עובדה לדיעה

תקרא טוב את תגובתו של שייקה ותשכיל. - > אתייחס למילה "טוב" שרשמת , אז קראתי מספר פעמים,ועוד מספר...  האם זה אומר שקראתי אותה "טוב"? האם ה"טוב" הזה מספיק "טוב"?  אם אקרא אותה עוד מספר פעמים כפול או משולש זה אומר שאני אקרא אותה יותר "טוב" מ"הטוב" שכבר קראתי אותה?

שייקה רשם:"אני לא שולח לא מהמר לא כלום אני סיימתי עם החרא הזה הימורים הכול בגדר המלצה" (קראתי אותה שוב,ממש ברגע זה...)

האם אתה רוצה להתפלפל בנוגע למשפטו של שייקה ברמת ההפשט? רמז? דרש? סוד? אולי על ארבעתם יחד? אולי נעשה שיטה על 3/4 מהם?

יום טוב ומועיל אחי עם המון זכיות - > :hi:(אי אפשר להדגיש אימוג'י)

בוצעה עריכה ל על ידי ZOOM
סיבת עריכה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 19 דקות, ZOOM אמר:

אני רשמתי את זה בגלל התגובה של שייקה. - > ואני רשמתי את זה בגלל התגובה שלך לBUSTER

אם שייקה היה מאוד מרוצה מתגובתו של בוסטר,הוא לא היה מגיב כפי שהגיב. - > לא ניתן להסיק את זה, זה עניין של פרשנות, בדיוק כמו ההבדל בין עובדה לדיעה

תקרא טוב את תגובתו של שייקה ותשכיל. - > אתייחס למילה "טוב" שרשמת , אז קראתי מספר פעמים,ועוד מספר...  האם זה אומר שקראתי אותה "טוב"? האם ה"טוב" הזה מספיק "טוב"?  אם אקרא אותה עוד מספר פעמים כפול או משולש זה אומר שאני אקרא אותה יותר "טוב" מ"הטוב" שכבר קראתי אותה?

שייקה רשם:"אני לא שולח לא מהמר לא כלום אני סיימתי עם החרא הזה הימורים הכול בגדר המלצה" (קראתי אותה שוב,ממש ברגע זה...)

האם אתה רוצה להתפלפל בנוגע למשפטו של שייקה ברמת ההפשט? רמז? דרש? סוד? אולי על ארבעתם יחד? אולי נעשה שיטה על 3/4 מהם?

יום טוב ומועיל אחי עם המון זכיות - > :hi:(אי אפשר להדגיש אימוג'י)

תגובתו של שייקה תפתור את הקושיה

טוב ידידי נסגור את הנושא,אחרת אפשר להתנצח עד אור בוקר.

העיקר שהכל מתוך דו שיח חברי ותרבותי,אם אתה מצליח להתווכח עם חברים או סתם אנשים שאתה לא מכיר והם עדיין חברים שלך וגם אתה חבר שלהם אז זה סימן שהם גם יודעים וגם אתה יודע שהכל מתוך כוונה טובה אמיתית וכנה.

שמחתי להחליף איתך חילופי דברים

שיהיה ערב טוב ויפה,תעלה המלצות

עלה והצלח 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, אילן אמר:

תגובתו של שייקה תפתור את הקושיה  

טוב ידידי נסגור את הנושא,אחרת אפשר להתנצח עד אור בוקר.

העיקר שהכל מתוך דו שיח חברי ותרבותי,אם אתה מצליח להתווכח עם חברים או סתם אנשים שאתה לא מכיר והם עדיין חברים שלך וגם אתה חבר שלהם אז זה סימן שהם גם יודעים וגם אתה יודע שהכל מתוך כוונה טובה אמיתית וכנה.

שמחתי להחליף איתך חילופי דברים

שיהיה ערב טוב ויפה,תעלה המלצות

עלה והצלח 

גם אני שמחתי להחליף איתך חילופי דברים,רישומי פחם, אותיות ומילים המתחברים למשפטים, אולם האם אתה יודע שהכל מתוך כוונה טובה אמיתית וכנה?  כנראה לא בטוח, ויש בכך ספק,אתה לא חושב?

נ.ב

קושייה היא שאלה שנשאלת וצריך לתת עליה תשובה, היות ולא נשאלה  שום שאלה מלכתחילה בעצם אין כאן קושייה 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, ZOOM אמר:

גם אני שמחתי להחליף איתך חילופי דברים,רישומי פחם, אותיות ומילים המתחברים למשפטים, אולם האם אתה יודע שהכל מתוך כוונה טובה אמיתית וכנה?  כנראה לא בטוח, ויש בכך ספק,אתה לא חושב?

נ.ב

קושייה היא שאלה שנשאלת וצריך לתת עליה תשובה, היות ולא נשאלה  שום שאלה מלכתחילה בעצם אין כאן קושייה 

הקושיה היא שלי ושלך,התשובה אצל שייקה.

אצלי הכל מתוך כוונה טובה,בלי להזכיר כאן שמות בפורום נתתי כאן ביקורות ללא מעט חברים כאן בפורום,והם עדיין מגיבים להמלצות שאני מעלה וגם אני מגיב להמלצות שלהם,הם גם יודעים שהכל מתוך כוונה טובה.לא כותב כאן שום דבר שהוא לא במקום,אם אחד מעליב פה את השני אז מה זה בסדר?

נתתי פה ביקורות למעליבים והם קיבלו את זה,אף אחד לא כעס,מחליף איתם חילופי דברים גם בפרטי וגם בכללי.

אז ככה שהכל טוב,וגם איתך הכל טוב תמליץ המלצות ומה שטוב אני אקח,גם אם תעביר עליי 1000 ביקורות שהם לעניין ובדו שיח תרבותי וחברי אני לא רואה בזה שום בעיה.

אז בהצלחה איש יקר

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, אילן אמר:

הקושיה היא שלי ושלך,התשובה אצל שייקה.

אצלי הכל מתוך כוונה טובה,בלי להזכיר כאן שמות בפורום נתתי כאן ביקורות ללא מעט חברים כאן בפורום,והם עדיין מגיבים להמלצות שאני מעלה וגם אני מגיב להמלצות שלהם,הם גם יודעים שהכל מתוך כוונה טובה.לא כותב כאן שום דבר שהוא לא במקום,אם אחד מעליב פה את השני אז מה זה בסדר?

נתתי פה ביקורות למעליבים והם קיבלו את זה,אף אחד לא כעס,מחליף איתם חילופי דברים גם בפרטי וגם בכללי.

אז ככה שהכל טוב,וגם איתך הכל טוב תמליץ המלצות ומה שטוב אני אקח,גם אם תעביר עליי 1000 ביקורות שהם לעניין ובדו שיח תרבותי וחברי אני לא רואה בזה שום בעיה.

אז בהצלחה איש יקר

כפי שציינתי אילן אין כאן קושיה כי אין כאן שאלה, 

כיצד אתה מגדיר את הקושיה (שאיננה קיימת) כמשהו שלי ושלך? מנקדת מבטי, אני ממש לא רוצה להיות הבעלים של קושיה שאיננה קיימת, האם אתה רוצה בכך?

כמו כן לא הבנתי את ההקשר לביקורות שנתת והנושא של העלבות,איך זה קשור לנושא שאנו מדברים עליו?

בכל אופן להלן תמונה שהשתמשתי בה היום מספר פעמים במקרים שונים:

image.thumb.png.403c59e9675ff5944689d26ea0191e97.png

האם אתה מוצא קשר בין התגובות / הביקורות שלך לתמונה? (אשמח לדעתך)

אז בהצלחה איש יקר

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, ZOOM אמר:

כפי שציינתי אילן אין כאן קושיה כי אין כאן שאלה, 

כיצד אתה מגדיר את הקושיה (שאיננה קיימת) כמשהו שלי ושלך? מנקדת מבטי, אני ממש לא רוצה להיות הבעלים של קושיה שאיננה קיימת, האם אתה רוצה בכך?

כמו כן לא הבנתי את ההקשר לביקורות שנתת והנושא של העלבות,איך זה קשור לנושא שאנו מדברים עליו?

בכל אופן להלן תמונה שהשתמשתי בה היום מספר פעמים במקרים שונים:

image.thumb.png.403c59e9675ff5944689d26ea0191e97.png

האם אתה מוצא קשר בין התגובות / הביקורות שלך לתמונה? (אשמח לדעתך)

אז בהצלחה איש יקר

תודה רבה על הפירגון,תגובה משובחת ואוהדת במיוחד יישר כח.

ביום יום אני עזר לאנשים ושומע כל מיני דיבורים נכנס מאוזן אחת ויוצא מאוזן שניה.

אז מה חלילה אתרגז עליהם,סה"כ אנשים טובים שלא מדברים מתוך רוע לב,רואה רק את הטוב שבכל אדם.

אז גם אתה אני מניח אדם טוב אמרתה מה שאמרתה,והתכוונתה למה שהתכוונתה.

אקח ממך המלצות מה שנראה טוב כמו מכל חבר בפורום.

יאלה עוד מעט כדורסל כדורגל סגור את הנושא לך לנוח.

כדורגל במחצית תיקו, מכבי ת"א וב"ש נראה טוב אולי אקח.

בהצלחה רבה

עלה והצלח

בוצעה עריכה ל על ידי אילן

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות, אילן אמר:

שלום איש יקר

זה לא לעניין מה שרשמתה,מה זה מעניין אותי כחבר פורום איזה תקופות היו לבנאדם.הייתה יכול לשלוח לו הודעה באופן פרטי,אפילו אם הכוונה שלך היתה טובה,זאת רק אתה יודע.

אולי הבנאדם לא אוהב מה שרשמתה?

לפי התגובה שלו אני כבר יודע מה ההרגשה שלו.

דרך אגב אתמול היתה לו המלצה מצויינת,הוא המליץ לקחת את מכבי ת"א עוד שהיה להפועל י-ם 5+,אפשר גם אחרת להזכיר רק את ההצלחות.

יום טוב ומועיל

אז אולי כדי שלא תתערב במה שאתה לא מכיר, ולא תשפוט מה שאתה לא יודע.

שייקה הגיב מצווין ובדיוק מה שרציתי לשמוע.

בהצלחה לכולם.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 שעות, אילן אמר:

שלום איש יקר

זה לא לעניין מה שרשמתה,מה זה מעניין אותי כחבר פורום איזה תקופות היו לבנאדם.הייתה יכול לשלוח לו הודעה באופן פרטי,אפילו אם הכוונה שלך היתה טובה,זאת רק אתה יודע.

אולי הבנאדם לא אוהב מה שרשמתה?

לפי התגובה שלו אני כבר יודע מה ההרגשה שלו.

דרך אגב אתמול היתה לו המלצה מצויינת,הוא המליץ לקחת את מכבי ת"א עוד שהיה להפועל י-ם 5+,אפשר גם אחרת להזכיר רק את ההצלחות.

יום טוב ומועיל

אז אולי כדי שלא תתערב במה שאתה לא מכיר, ולא תשפוט מה שאתה לא יודע.

שייקה הגיב מצווין ובדיוק מה שרציתי לשמוע.

בהצלחה לכולם.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים