קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

כדורסל בבטחון מהמעניש להעניש.

הודעות מומלצות

עד שהפועל לא יוכיחו שהם קבוצה, לא הייתי שם עליהם שקל!

חולון פירקו אותם כמו בוגרים מול ילדים.

בהצלחה.

בוצעה עריכה ל על ידי Tamirso
  • לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לא סגור על השילוב של 2 ליינים שונים אבל בטח זה אומר שאתה מאמין שינצחו או יוכנעו במשחק צמוד. 

בהצלחה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 34 דקות, Real Deal אמר:

לא סגור על השילוב של 2 ליינים שונים אבל בטח זה אומר שאתה מאמין שינצחו או יוכנעו במשחק צמוד. 

בהצלחה

שלחתי גם ב 6 וגם ב 7,  לדעתי ירושלים תפסיד את המשחק או שתנצח אבל לא יותר מ 5, הפועל משחקת בבית בהרכב מלא מול ירושלים שחסרה שחקנים ועוד שומרת כוחות למשחק החשוב באמצע השבוע מה יותר טוב מזה? בנוסף היא עוד מקבלת ליין של 7 נקודות, גם בלי ליין אני עם הפועל תל אביב אבל כמובן הייתי שולח סכום נמוך יותר. 

בוצעה עריכה ל על ידי המעניש במזומן
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 27 דקות, המעניש במזומן אמר:

שלחתי גם ב 6 וגם ב 7,  לדעתי ירושלים תפסיד את המשחק או שתנצח אבל לא יותר מ 5, הפועל משחקת בבית בהרכב מלא מול ירושלים שחסרה שחקנים ועוד שומרת כוחות למשחק החשוב באמצע השבוע מה יותר טוב מזה? בנוסף היא עוד מקבלת ליין של 7 נקודות, גם בלי ליין אני עם הפועל תל אביב אבל כמובן הייתי שולח סכום נמוך יותר. 

אתה יודע שאני מעריך אותך המון, והביקורת שלי הינה עניינית בלבד. 

מה או מי בהפועל תא קבוצת פח הזבל הזאת, שכבר הפילה אותך לפני שבוע גורם לך לחשוב שהם ינצחו???? הזרים שלהם ברמת חלשה מאוד, ומלבד תומר גינת (עם פתיחת עונה חלשה) וים מדר מה יש שם?

גם 10 הפרש  לא הייתי לוקח אותם.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים