קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Slider

ליגת האלופות - המלצות למשחקי יום שלישי - 1.10.19

הודעות מומלצות

ריאל מדריד - קלאב ברוז' - 1

אחרי שהובסה 3:0 לפ.ס.ז במחזור הראשון, שיחקה ריאל שלושה משחקי ליגה, במהלכם היא ניצחה פעמיים את סביליה ואת אוסאסונה, לצד תיקו מול אתלטיקו בדרבי, כשהיא לא ספגה שערים בשלושת המשחקים הללו. ריאל כרגע במקום הראשון בליגה הספרדית. ברו'ז מנגד, פתחה את קמפיין האלופות שלה בתיקו ללא שערים מול גלטסראיי, כשהיא ראשונה אחרי שמונה מחזורים בליגה הבלגית, כשלאחר המשחק מול הטורקים, ניצחה הקבוצה בשני משחקי ליגה את אנדרלכט ואת מכלן בקלות, כשבגביע היא הביסה גם כן, את פראנס בחוץ, בתוצאה 3:0. זהו המפגש הראשון של הבלגים מול ריאל מדריד כשהביקור האחרון שלהם בספרד, היה לפני שנה מול אתלטיקו מדריד, שם הם הובסו בתוצאה 3:1. הבלגית האחרונה ששיחקה מול ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו, היתה גנק, לפני 17 שנים והיא הובסה בתוצאה 6:0. אז תוצאה כזהו אני לא חושב שנראה, אבל ריאל מדריד להערכתי, צפויה לחזור לעצמה ואחרי תבוסה לצרפתים, היא תנצח ביותר משער, את הבלגים.

אטאלנטה - שחטאר דונייצק - 1

פתיחה איומה של אטאלנטה במפעל האלופות, כשהיא הובסה בקרואטיה מול דינמו זאגרב, בתוצאה 4:0. הקבוצה חזרה לליגה ולקחה 7 נקודות מתוך 9 אפשריות כשהי אניצחה בחוץ את רומא ואת ססואלו, לצד תיקו מול פיורנטינה, כשהיא שלישית כרגע באיטליה. מולה תשחק היום שחטאר האוקראינית שפתחה את הקמפיין עם תבוסה ביתית, 3:0 למנצ' סיטי. הקבוצה חזרה לאחר מכן לליגה ונשארה מושלמת אחרי 9 מחזורים, עם שני ניצחונות רצופים. מנור סולומון הישראלי שלנו משחק אצל האוקראינים והוא ינסה לעזור לשחטאר, להשיג נקודות ראשונות במפעל. עבור אטאלנטה זהו משחק בית היסטורי ראשון במסגרת ליגת האלופות ואחרי התבוסה במשחק הפתיחה, אני חושב שהם יסתדרו מול האוקראינים. לאטאלנטה יש קבוצה מעולה והם בכושר כיבוש טוב לאחרונה. 8 שערים בשלושת המשחקים האחרונים ולדעתי, היא מסוגלת לנצח היום.

גלטסראיי - פ.ס.ז - 2

גלטסראיי הטורקית פתחה את הקמפיין עם תיקו ללא שערים מול ברוז' כשלאחר מכן היא סיימה בעוד שתי תוצאות תיקו בליגה. היא רק במקום השביעי אחרי שישה מחזורים והיא עם פתיחה ממש לא מרשימה. מולה תשחק היום פ.ס.ז שהביסה במשחק הפתיחה של הקמפיין 3:0 קליל את ריאל מדריד כשלאחר מכן, היא ניצחה במשחקי חוץ את ליון ואת בורדו אך בין לבין, הפסידה הקבוצה איכשהו בבית, 2:0 לריימס. פ.ס.ז במקום הראשון אחרי שמונה מחזורים. השתיים נפגשו זו מול זו לפני 18 שנים בליגת האלופות, אז ניצהח גלטסראי 1:0 בבית והפסידה בצרפת, בתוצאה 2:0. עם כל הכבוד לטורקים ולביתיות שלהם, אני חושב שהם בכושר רע מאוד כרגע. פ.ס.ז יודעת שריאל צפויה לחזור עם ניצחון מהמשחק מול ברוז' כך שאני מאמין שהם יתנו היום הכול. בסגל חזק שלהם בטורקיה, אני מהמר שהם ינצחו.

טוטנהאם - ביירן מינכן - 2

אחד המשחקים היותר מרתקים היום מפגיש את טוטנהאם האנגלית, אל מול ביירן מינכן הגרמנית. טוטנהאם במקום החמישי באנגליה, אחרי ניצחון קשה מול סאותהמפטון, אחרי שהפסידה מול לסטר בליגה והודחה בפנדלים מגביע הליגה בידי קולצ'סטר. את קמפיין האלופות היא פתחה עם תיקו 2:2 מול אולימפיאקוס בחוץ כשהיא איבדה יתרון בין שני שערים מולה. מינכן מנגד, במקום הראשון בגרמניה עם 14 נקודות בשישה משחקים, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחונות מול קלן ומול פאדרבורן במחזור האחרון, אחרי שפתחה את האלופות בקלות, עם 3:0 מול הכוכב האדום מסרביה. השתיים נפגשו לא מזמן למשחק במסגרת טורניר אאודי למשחק הגמר בו ניצחה טוטנהאם בפנדלים, אחרי 2:2 בתום הזמן החוקי. הקבוצה האחרונה מגרמניה ששיחקה מול טוטנהאם במגרשה, היתה דורטמונד לפפני שבעה חודשים והיא הובסה בתוצאה 3:0. הגרמנים מנגד, ביקרו באנגליה גם כן, לפני שבעה חודשים וסיימו בתיקו ללא שערים באנפילד מול ליברפול. לפני כן, ביירן חזרה עם 5:1 מול ארסנל בחוץ. הולך להיות משחק מרתק, לדעתי נראה כאן שערים ומשני הכיוונים. ההימור שלי, טוטנהאם כרגע דיי מקרטעת, לא אופתע אם היא תפסיד כאן. אני מהמר על ניצחון חוץ של ביירן מינכן.. שווה לגבות ב-X.

הכוכב האדום - אולימפיאקוס - X

הכוכב האדום הפסידה במשחק הפתיחה שלה 3:0 מול ביירן מינכן בעוד שאולימפיאקוס חזרה מפגירו 2:0 לתיקו 2:2 מול טוטנהאם האנגלית. הכוכב האדום במקום השני בליגה הסרבית עם משחק חסר, כשהיא אחרי שני ניצחונות 3:1 בשני המחזורים האלו, אחרי שהפסידה מול פרטיזן בלגרד בדרבי. אולימפיאקוס מנגד, במקום הראשון אחרי חמישה מחזורים ביוון, כשהיא אחרי ניצחון במחזור האחרון, אחרי תיקו מול פנתנאייקוס לפני כן.  הכוכב האדום שלא מרבה להגיע למשחק ליגת האלופות, לא מרבה גם להפסיד במשחקי הבית שלה. היא הפסידה פעם אחת בלבד ב-12 השנים האחרונות בבית, מול פ.ס.ז כשקבוצות כמו נאפולי, ליברפול וקופנהאגן, כשלו במגרש הזה. אולימפיאקוס מנגד, לא מצליחה להרשים מול קבוצות חזקות יותר מהדרג שלה, כשהיא הפסידה בליסבון, בברצלונה ומול יובה בחוץ, לצד ניצחונות מול קראסונדר ומול אינסטנבול השנה. לדעתי, יהיה משחק מאוד צמוד, לא אופתע אם לא נראה כאן שערים כלל. אני מהמר על חלוקת נקודות.

מנצ' סיטי - דינמו זאגרב - 1

פתיחה מושלמת לשתי הקבוצות כשסיטי הביסה בקלות, 3:0 את שחטאר דונייצק בחוץ בעוד שזאגרב פתחה מול אטאלנטה והביסה אותה, 4:0 בבית. סיטי במקום השני בליגה האנגלית, התעללה בשלוש קבוצות לאחר הניצחון מול האוקראינים. שמיניה מול ווטפורד בליגה, שלושה שערים מול פרסטון בגביע ושלושה שערים במחזור האחרון מול אברטון. זאגרב מנגד, חזרה לליגה ונחתה ישר למציאות לא נעימה כשהפסידה בחוץ מול ואראזדין אך לאחר מכן שביעיה מול קארלובאץ' בגביע ורביעיה בדרבי מול לוקומוטיב זאגרב במחזור האחרון. זהו המפגש הראשון בין שתי הקבוצות האלו ולדעתי, פערי הכוחות כאן ברורים. סיטי צפויה להמשיך במסכת השערים שלה, זאגרב שכבשה רביעיה במחזור הפתיחה, צפויה לדעתי, לספוג אפילו כמות זהה של שערים כמו שכבשה. סיטי מעל שער, גם יתרון במחצית.

יובנטוס - לברקוזן - 1

אחרי שישה מחזורים בליגה האיטלקית, יובה מוצאת את עצמה רודפת אחרי אינטר שנמצאת מעליה בטבלה, מושלמת. יובה פתחה את ליגת האלופות עם תיקו 2:2 מול אתלטיקו מדריד כשלאחר מכן, שלושה ניצחונות בליגה מול ורונה, ברשיה ומול ספאל, כשהיא כובש שני שערים בממוצע למשחק, בארבעת המשחקים האחרונים שלה. מולה תשחק היום לברקוזן שמדורגת במקום השישי בליגה הגרמנית. לברקוזן פתחה את קמפיין האלופות עם הפסד ביתי, 2:1 מול ספרטק מוסקבה. לאחר מכן היא חזרה לליגה וכבשה חמישה שערים בשני משחקים מול אוניון ברלין ומול אוגסבורג, מולן היא לא ספגה. הביקור האחרון של לברקוזן באיטליה לא היה מוצלח והסתיים בהפסד לרומא. גם זה שלפניו הסתיים בהפסד מול לאציו וגם לפני כן, היא רשמה הפסד מול אינטר.. היא אפילו שיחקו לפני 18 שנים מול יובנטוס באיטליה והובסה לה 4:0 אך לאחר מכן, היא ניצחה את יובה 3:1 במשחק השני. אם לברקוזן תיראה היום כפי שנראתה בשבוע שעבר.. אבוי לה. ההימור שלי.. אחרי פתיחה עם תיקו מול אתלטיקו מדריד, יודעת יובה שהיא חייבת לקחת היום נקודות. אני מאמין שבבית, מול הקהל שלה, היא ורונאלדו יעשו את זה. 

לוקומוטיב מוסקבה - אתלטיקו מדריד - 2

פתיחה מרשימה של הרוסים בליגת האלופות, עם ניצחון 2:1 מול לברקוזן בחוץ. בליגה, לוקומוטיב שניה בטבלה עם שני ניצחונות רצופים לצד הפסד בגביע בפנדלים מול באלאטיקה. אתלטיקו מנגד, במקום השלישי בספרד, אחרי תיקו מול ריאל מדריד במחזור האחרון. היא פתחה את קמפיין האלופות שלה בתיקו 2:2 מול יובה כשהיא חזרה למשחק אחרי שפיגרה כבר 2:0. היא סיימה בתיקו בשניים משלושת משחקי הליגה האחרונים שלה לצד ניצחון במאיורקה. השתיים נפגשו בעבר כבר שלוש פעמים ובשלושת המשחקים, הובקעו לא מעט שערים. הן נפגשו לפני 12 שנים בליגה האירופית, אז הן נפרדו בתיקו 3:3 בשלב הבתים. לפני שנה הן שיחקו בשמינית גמר הליגה האירופית, כשאתלטיקו ניצחה 3:0 בבית ו-5:1 בחוץ. האם גם כאן נראה כזו כמות של שערים ? לדעתי לוקומוטיב תפתח חזק את המשחק, תתקוף לא מעט.. לא אופתע אם גם תכבוש אך לדעתי, בסיום היא תרד מנוצחת. 

לידיעתכם, יש לנו עמוד פייסבוק גדול עם אלפי גולשים.
ההמלצות האלו גם נכתבו שם.. נשמח מאוד אם תצטרפו לקבוצה וגם תגיבו לנו בשביל להרים את העמוד.

https://www.facebook.com/groups/livegames.co.il

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה רבה. אהבתי לקרוא.

לדעתי אטלנטה\שחטאר יסתיים בתיקו .

השאר אותה דעה . :bye:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

תודה מוטי. תחושת בטן שאולימפיאקוס תנצח. בהצלחה ! 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים