קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
לאקי777

בוקר טוב אחרי יום פצצה אתמול ישבתי לפנק אתכם וזה מה שיצא מומלץ מאוד 🔥🔥🔥🔥🔥🔥

הודעות מומלצות

לפני 17 דקות, אילן אמר:

הכוונה בגדול,שלווינר יש הרבה תעלולים לבלבל אותנו או לחסום אותנו אם יודע בוודאות שהולכים לעקוץ אותו.

זה יכול להיות ב1000 דרכים,כל בנאדם בצורה אחרת,או כמעט אותו דבר.

י זה כבר ברמה שאם אתה בא לשלוח טופס שהוא בדרג גבוה לזכות 

למשל אחי סתכל הטופס ששלחתי היום לא נתן לי לשלוח באלף ורשם במעונה שהסכום כך גבוה מדיי ניסיתי שוב ב500 אותו דבר אומר סכום גבוה  ניסיתי 350 עבר ואז ביקשתי מהבחור שיעבור עוד פעם אוצו טופס ולא נתן רושם סכום בשליחה גבוה מדיי אז ניסיתי ב50 לא נתן ניסיתי ב100 לא נתן וכל תוך כדיי שכל פעם שאני מנסה רשום במסך גבוה סכום השליחה גבוה מדיי 60 שקל אחייי 

מכל ההסבר הזה לא נשפכתי לנקודה שלי הווינר כ ר ברמה שהוא מסמן משחקים במחשב שעם דרג גבוה לזכות ואז שבא לקוח כמוני ורוצה לשלוח אותו באלף אחרי ששלוש שעות ישבתי על זה וחשבתי ובחנתי לא נותן ורושם לי דבר כזה זה מעצבן ואז נותן ב300 לשולח ולא נותן לך שוב איפה יש דבר כזה ??????הזוי ומעצבן 

לקחתי מונית לתחנת אחרת שם גם לא עבר אלף אבל עבר 300 ועבר גם 50 ואז לא עובר שום דבר גם לא 100 שקל וזה אומר שהמחשב לדעתי קולט שליחה בסכום גבוה לוופס שאמור לזכות הוא כבר מזהה תסימונים ולא נותן לך לשלוח אותו אתה קולט

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים