קפוץ אל תוכן
לבנדה

איינדהובן - באזל - לנצל!

הודעות מומלצות

איינדהובן - באזל 1 , וגם במעל גול.

איינדהובן קבוצה מאוד ביתית שמשחקת בקצב משחק מאוד גבוה עם קהל דוחף, היא קבוצה הרבה יותר חזקה ורעבה מבאזל שעברה את השיא שלה. הייתה במרחק נגיעה מאליפות בהולנד מול אייאקס לעומת באזל שהפסידה תואר ליאנג בויז בלי קרב ממשי.

עם שחקני ההתקפה לוזאנו הכוכב של מקסיקו ששווה לבדו יותר מכל הקבוצה של באזל, וברומה שהצטרף עכשיו איינדהובן מציגה קבוצה ששווה לפחות 2 שערים בבית נגד השוויצרים הדי אפורים. 

סמנו 1 איינדהובן, מעל גול, ולחובבי המאצ׳ אפשר לנסות 4-1 ביחס מפנק.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

ממש לא הייתי מזלזל בבאזל, שהם שם דבר באירופה וקבוצה עם מסורת מעולה בשנים האחרונות. 

בהצלחה 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, Real Deal אמר:

ממש לא הייתי מזלזל בבאזל, שהם שם דבר באירופה וקבוצה עם מסורת מעולה בשנים האחרונות. 

בהצלחה 

חלילה וחס אני לפחות לא מזלזל,אני חושב שאיינדהובן לפחות בבית יותר טובה מבאזל מסוגלת לכבוש לפחות 2 שערים שאמורים להספיק לניצחון,ובאזל בהחלט יכולה לעקוץ ולכבוש לפחות שער אחד.

שיהיה בהצלחה רבה

לממליצים ולמהמרים

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

הכיוון נכון,ההבדל היחיד שבאזל כבר שיחקו משחק ליגה וניצחו בקלות ופסוו עדיין לא כי הליגה לא נפתחה 

31 מעלות הערב באיינדהובן ככה שאובר 0.5 הפסקות שתייה גם סימון טוב מאוד 

בהצלחה רבה חבר 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

חלילה זלזול. באזל קבוצה מאוד מנוסה שלא תבהל ממעמדים כאלה לבטח. אבל אני רואה הרבה יותר כישרון בצד ההולנדי. ביחד עם הביתיות החזקה שלהם(בעונה הקודמת 16 ניצחונות ותיקו אחד ב17 משחקי בית בהולנד, 58-7 הפרש שערים), זה נראה שהיחס לא במקום.

בכדורגל תמיד הכל יכול להיות וכלום לא מאה אחוז, אבל לדעתי זה הימור שחייב לנסות.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים