קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

סינגל כדורסל לגמר מהמעניש בבטחון.

הודעות מומלצות

מסכים איתך בסימון,מכבי היא קבוצה עמוקה ,נהריה בדיוק כמו בשנתיים האחרונות פותחת מחצית ראשונה חלשה ושנייה טובה בעיקר ברבע האחרון,במידה ומכבי תהרוג את המשחק כבר במחצית הראשונה

מאמין שסימון היתפס

בהצלחה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, OmerShaul אמר:

ברצוני לשכפל בסכום של 2,000 שקלים, אפשר הסבר ורמת ביטחון? בכל זאת זה חתיכת סכום, אשמח לתשובה מפורטת והאם אתה הייתה שולח בסכום הזה.

וכמובן שתהיה תמונה אם אשלח בסכום הזה, תודה! 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לא מבין את השאלות של ה2000 ש''ח , זה הכסף שלך ואתה מוכן לסכן אותו בשביל דעה של אחר?

המעניש חוזר ואומר את זה , זה הכסף שלכם הוא שם את כספו על זה כי הוא מאמין ובדק אותו , מה יעזור לשאול אותו שוב כמה הוא בטוח בזה? גם אם יענה לך 100% (שאין דבר כזה), אתם מחפשים שיבטיחו לכם זכייה בטוחה ואין , אם הייתה כזו תהיו בטוחים שכמה פה היו מליונרים כבר.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

אני גם עם נהריה והפלוס . מסכים עם הטיעונים של החבר פה 

מכבי מול ה תא בקושי ניצחה נהריה קבוצה הרבה יותר חזקה משחקת כדורסל חיובי וטוב.

וה

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

את המשחק נגד הפועל תל אביב תוציאו מהמשוואה כי הייתי בטוח שהפועל תיקח את הליין, זה היה משחק דרבי והיה המון לחץ ואחרי שהוא השתחרר יהיה קשה מאוד לתת פייט למכבי, בהצלחה גדולה לשולחי נהריה.

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, המעניש במזומן אמר:

את המשחק נגד הפועל תל אביב תוציאו מהמשוואה כי הייתי בטוח שהפועל תיקח את הליין, זה היה משחק דרבי והיה המון לחץ ואחרי שהוא השתחרר יהיה קשה מאוד לתת פייט למכבי, בהצלחה גדולה לשולחי נהריה.

תודה אחינו גם לך ולשלחי מכבי

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים