קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

סינגל כדורסל לגמר מהמעניש בבטחון.

הודעות מומלצות

מכבי תל אביב נגד עירוני נהריה (+8) 1

נוריס קול חוזר לסגל וישחק , למכבי יש סגל טוב יותר ואני לא רואה את נהריה מצליחה לעמוד בקצב שלה לכן מכבי ינצחו מעל הליין.

בהצלחה למשכפלים.

• לייקים 3

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 16 דקות, barca0079 אמר:

וואלה אני עם נהריה אחי אבל בגלל שזה אתה לא יודע אם יגע שם בהצלחה אח יקר

נהריה נבנתה לליגה בלבד, אין לה סגל עמוק והיא גם התעייפה במשחק הריצה שלה נגד גלבוע ( ראו את העייפות ברבע האחרון) מכבי לעומת זאת רק ברבע האחרון היא התעוררה כי היא קבוצה עם עומק למרות הפצועים ,מכבי קבוצה שתדבר חזק ביורוליג, הליגה קטנה בשבילה ואני לא חושב שלנהריה יש סיכוי לעמוד בליין אבל הכל אפשרי, תלך עם הלב ותשלח רק מה שאתה חושב כי גם אני נופל לפעמים.

בוצעה עריכה ל על ידי המעניש במזומן
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 דקות, המעניש במזומן אמר:

נהריה נבנתה לליגה בלבד, אין לה סגל עמוק והיא גם התעייפה במשחק הריצה שלה נגד גלבוע ( ראו את העייפות ברבע האחרון) מכבי לעומת זאת רק ברבע האחרון היא התעוררה כי היא קבוצה עם עומק למרות הפצועים ,מכבי קבוצה שתדבר חזק ביורוליג, הליגה קטנה בשבילה ואני לא חושב שלנהריה יש סיכוי לעמוד בליין אבל הכל אפשרי, תלך עם הלב ותשלח רק מה שאתה חושב כי גם אני נופל לפעמים.

כן מסכים שמכבי נבנתה ליורוליג אבל אתה רואה שהם עדיין לא מחוברים זה לא הוקוס פוקוס ולא יודע עד כמה הוא משמעותי נוריס קול במשחק הראשון שלו במדי מכבי שיקח לו משחק שניים להיכנס לקבוצה נהריה הרשימו אותי עד עכשיו עם שני השחקנים ששחכתי את שמם אבל מכבי לא מרשימה בהגנה בשני משחקים האלה ונהריה קבוצה שרצה לפי מה שראיתי מכבי יותר איכותית אבל כקבוצה לא מחוברים ונהריה לפחות בנתיים מראה שטף במשחקים שלה ולכן אולי נהריה תפסיד אבל מכבי ועוז את המשחק נגד ראשלצ ששיחקו נגד קבוצה חלשה שלא דומה בכלל לראשון של לפני שנים קודמות הפעם תיהיה נגד יריבה עם סקור גבוה וזה מה שיתן את הטון ולכן הפלוס בעייתי למכבי אולי מכבי תנצח אבל נהריה לטעמי תחזיק במיוחד שמכבי כי עוד לא מחוברת ויש לה חיסרונות בהגנה 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, המעניש במזומן אמר:

מכבי לא מחוברים וניצחו ב 26 , נהריה מחוברים ואחרי שהובילו ב 23 כמעט הפסידו את המשחק, תעשה את החישובים לבד אחי,ברוך השם במתמטיקה אני מצויין.

כן ניצחו את הדייגים מראשלצ שלפני זה ראינו נגד הפועל תא אל תיתן למשחק בראשלצ לבלבל אותך ראשלצ שיחקו כמו קבוצה מהלאומית שהפתיעה אותי איך שהם שיחקו חלש ובאותו זמן הלכנו נגדם הפעם קשה לי ללכת עם מכבי מעל הליין ב8 ואני גם מרגיש שמזל יהיה לנהרייה מעבר למשחק עם הבדיקות והכל כמו שדרך אגב היה בסלובניה בלי דונציץ ראית איך ניצחו כי גם המזל היה איתם וככה גם בנהריה עלול לקרות

בוצעה עריכה ל על ידי barca0079

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, barca0079 אמר:

כן ניצחו את הדייגים מראשלצ שלפני זה ראינו נגד הפועל תא אל תיתן למשחק בראשלצ לבלבל אותך ראשלצ שיחקו כמו קבוצה מהלאומית שהפתיעה אותי איך שהם שיחקו חלש ובאותו זמן הלכנו נגדם הפעם קשה לי ללכת עם מכבי מעל הליין ב8 ואני גם מרגיש שמזל יהיה לנהרייה מעבר למשחק כמו שדרך אגב היה בסלובניה בלי דונציץ ראית איך ניצחו כי גם המזל היה איתם וככה גם בנהריה עלול לקרות

אז תשלח נהריה אחי למה כל החפירות

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים