קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
גוועלד

NBA----פליאוף---יום חמישי 😈🔥😈🔥😈🔥

הודעות מומלצות

לפני שעה, קווקזי81 אמר:

נוטה להסכים איתך

בהצלחה אחי!

תודה קווקזי 

לפני 3 שעות, Tga אמר:

אני אשאל אותך שאלה בלי קשר לסיום היום... לדעתך טורונטו תנצח את הסדרה? 

אני מה שאני חוזה בראש שלי זה שטורנטו מנצחת היום משחק הבא מילווקי תנצח בטורנטו ואז מילווקי תסיים תפיניש בבית זה מה שלדעתי ווגאס מבשל אבל זה רק אני גוועלד הקטן מי יכול להתמודד מול המפלצת מווגאס נחכה ללילה נדע בכל אופן אם מילווקי תנצח הלילה משחק הבא בטורנטו מילווקי תסיים תסיפור סופית זה התסריט בהצלחה 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, גוועלד אמר:

תודה קווקזי 

אני מה שאני חוזה בראש שלי זה שטורנטו מנצחת היום משחק הבא מילווקי תנצח בטורנטו ואז מילווקי תסיים תפיניש בבית זה מה שלדעתי ווגאס מבשל אבל זה רק אני גוועלד הקטן מי יכול להתמודד מול המפלצת מווגאס נחכה ללילה נדע בכל אופן אם מילווקי תנצח הלילה משחק הבא בטורנטו מילווקי תסיים תסיפור סופית זה התסריט בהצלחה 

תסריט מעניין ללא ספק...

כשאתה אומר ווגאס מבשל מה הכוונה? שהכל מכור והתוצאה כבר ידועה מראש?

ווגאס שולט בליינים.. לא חושב שבמעמדים האלה יש השפעה על התוצאה הסופית אלא רק אם הקבוצה תעבור את הליין שהוצב לה או שלא תעבור...

בכל מקרה צדיק שיהיה לך בהצלחה!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בעונה של כל כל הרבה משחקים
 בטוח שיש שחקנים / שופטים / בעלים ששמים דולרים על עצמם
טיפ לזהות משחק מסריח מדג מלוח 
שחקן שמרים את הראש כל כמה דקות לתקרה של האולם  כנראה הימר על מספר הנקודת שיקלע או לא יקלע , יש גם סיכוי שהדודה שלו מוחזקת במחסן עם שוט גאן בין העיינים
גילוח ליין של משחק  משחק עומד על 12 , קבוצה נכנסת לרבע האחרון בפלוס 30 . המאמן מוצא זמן לתת דקות פארקט לשחקן ה 16 וה 15 של הקבוצה , המשחק נגמר 11 -10 וכולם מרוצים

פעם חבר שלי שם הימור אם דרק פישר ישים שלשה או לא   זה נראה לו הימור חשוד מאוד
פישר גמר 0 מ 2 , אירבול וכדור בגב של הקרש מהפינה

יש  מלא דוגמאות למשחקים ״חשודים״ ולהתנהגות מוזרה
מי דמאמין שהליגה נקייה … בטח מאמין שהחסידה עוסקת בהבאת ילדים לעולם

הליגה הזאת אמורה לתת שואו לקהל כנגד כל הכסף הגדול לא הכל מכור מראש אין מכירת משחקים !!! יש מכירת ליינים פלוס שואו וזה מה שאתם רואים כל השנה ברוקלין נכנסה לרבע רביעי בפיגור 27 נק וואט דה פאק וניצחו הכל הזיות 

בכל אופן הליגה היא ליגה קשה לפיענוח צריך הרבה מחשבה פלוס ניתוח ליין ומלא דברים 

לדעתי האישית בלבד אני צופה שטורנטו תעמוד בליין ואולי תנצח היא משחקת כרגע כדורסל נהדר ובהחלט צריכה לתת פייט לבאקס נדבר בלילה צדיקים אני לא אהיה מחובר עד הלילה השתדלתי לענות לכולם בפרטי מי שלא אז בערב

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה לי הצד הנכון הערב

בהצלחה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

אני כרגע נוטה למילווקי שיחד עם הקהל והרעב תנצח דו ספרתי... משחק קודם אין שחק אחד מרכזי בטורונטו שקלע מתחת לדו ספרתי, קשה לי להאמין שהם ישחזרו את אותה יכולת גם היום... קוואי סוחב רגל.. עם הקהל הביתי הוא התעלה והמשיך לסחוב אותם ביכולת מדהימה באמת למחוא לו כפיים... היום לדעתי תגיע הירידה שלו בנק... לוקח בחשבון שלאורי וסימקם יסייעו.. אבל לדעתי מילווקי תחפש מהתחלה לדרוס ולסיים את המשחק כמה שיותר מוקדם בלי דרמות בסיום.. כמו שאמרתי בפליאוף של גמר אני לא רואה את המאמן של מילווקי מוריד שחקנים משעמותיים לספסל ומסתכן בקיזוז ההפרש ברבע האחרון...

לדעתי מילווקי מנצחת רבע ראשון ואת המשחק.. בתקווה גם מעל הליין שניתן לה..

בהצלחה לכולם! וטיפ קטן לכו עם הלב וההרגשה האישית שלכם!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

על פניו אתה צודק אבל אם הכל היה כמו שאתה מציג בכזאת קלות הליגה הזאת לא הייתה הליגה הכי קשה בעולם לפיענוח בהימורים .  צא קצת מהמקום שאתה אוחז תנסה לחשוב אחרת תעבור על כל העונה כולה ותבין למה אני מתכוון אני לא יכול להיכנס איתך לעומק בשיחה פה כי זה נושא עמוק מדי מקווה שהבנת תקו מחשבה שיהיה לך בהצלחה במה שתבחר יהי רצון שהקדוש ברוך הוא ישפיע עלייך שפע צדיק

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 52 דקות, גוועלד אמר:

על פניו אתה צודק אבל אם הכל היה כמו שאתה מציג בכזאת קלות הליגה הזאת לא הייתה הליגה הכי קשה בעולם לפיענוח בהימורים .  צא קצת מהמקום שאתה אוחז תנסה לחשוב אחרת תעבור על כל העונה כולה ותבין למה אני מתכוון אני לא יכול להיכנס איתך לעומק בשיחה פה כי זה נושא עמוק מדי מקווה שהבנת תקו מחשבה שיהיה לך בהצלחה במה שתבחר יהי רצון שהקדוש ברוך הוא ישפיע עלייך שפע צדיק

קל זה בטוח לא יהיה... לרגע לא אמרתי שיהיה להם קל, טורונטו קבוצה מעולה... וסיכוי סביר מאוד שתתפוס את הליין בקלות... בהצלחה אחי! 

שהטובה תנצח!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים