קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
גוועלד

NBA----פליאוף---יום חמישי 😈🔥😈🔥😈🔥

הודעות מומלצות

לפני 1 דקה, גוועלד אמר:

אני לא מהמר בשבת אבל בעוד שעה אוכל לבדוק לכם סינגל למי שכן אבל אני ממליץ לכם כל מי שמשחק הכפלות להמתין למחר בלילה יש הכפלה חזקה מאוד

אש עליך המתין למחר בלילה להמלצה שלך שבת שלום אח יקר 🥂🍾 ✡️🤩👏🏻👏🏻👏🏻

בוצעה עריכה ל על ידי לאקי777

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, לאקי777 אמר:

אש עליך המתין למחר בלילה להמלצה שלך שבת שלום אח יקר 🥂🍾 ✡️🤩👏🏻👏🏻👏🏻

הכי טוב אחי תאמין לי הסבלנות משתלמת במיוחד בהימורים צדיק יש עוד משחקים לפנינו עם סבלנות ומשמעת אתה יכול להגיע ליעד יפה סוף עונה 

לפני 1 שעה, meshubash אמר:

7:7שאפו שבת מבורכת תמשיך כך

תודה אח יקר

לפני 1 שעה, אלכסטל אמר:

מברוק ותודה אח יקר!

בכיף אח שלי 

לפני 5 שעות, מני אמר:

ברכות ומזל-טוב!!

רק הערה - אני באופן אישי חושב שכדאי להמעיט במלל יומרני מדי גם לפני המשחק וגם אחרי המשחק... בסופו של דבר מדובר בהימור, ובהימור הבא אתה (כמו כל אחד אחר) יכול ליפול ובדיוק יהיה מישהו שיבחר לשכפל בסכום גדול מדי עבורו.
אז ברור שזו אחריות של כל אחד לדעת מה הוא עושה וכמה הוא שם על כל משחק.
וברור שממש לא באתי להשבית שמחות, כי באמת מגיע לך מברוק וכל הכבוד על קריאת המשחק..

ועדיין - קצת יותר זהירות יכולה רק להועיל.. 
שבת שלום!

7מ7 סינגלים ב4 ימים לפני שהעיפו אותי עשיתי 14מ15 אז כאילו מה אתה רוצה יש קבלות למה שאני אומר במקום להתעסק בשטויות תכפילו תכסף שבת שלום אחי

ניתחתי לך לפי התחזית שלי תמשחק לפנטאון למה לא לפרגן במקום להגיד יהיר יש פה חברה מקצוענים עם המון ממליצים טובים תפרגנו אחים שלי

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, גמל אדום אמר:

אלוף עולם מברוק אחי 

תמשיך לתת לנו המלצות אין כמוך מקצוען אמיתי

בהחלט אמשיך אחי בהצלחה בהמשך

מחר בלילה משחק מוקדם  מכפילים וממשיכים קדימה לטורנטו מילווקי בהצלחה לכולם צדיקים שבת שלום מבורכת

לפני 8 שעות, גוועלד אמר:

אח שלכם מנצח על התזמורת בפילהרמוניה של הנבא קיבלתם שיעור מאוד חשוב היום מווגאס לא כל הנוצץ הוא זהב ניצחתי תמערכת שוב פעם פירקתי תמוחות שיושבים מאחורי המקלדת ובונים תמלכודת הזאת שנקראת מילווקי עם רעש מסביב על פציעה של קוואי וליין של בוא תאנוס אותי אבל גוועלד אוייי גוועלד מזל טוב למשכפלים ברכות לזוכים בום לראש טיקי טאקה הימור העונה הכרזתי הימור העונה מי שנאמן לי רק מרוויח שבת שלום לכולם ניפגש בהימור הבא 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, גוועלד אמר:

הכי טוב אחי תאמין לי הסבלנות משתלמת במיוחד בהימורים צדיק יש עוד משחקים לפנינו עם סבלנות ומשמעת אתה יכול להגיע ליעד יפה סוף עונה 

תודה אח יקר

בכיף אח שלי 

7מ7 סינגלים ב4 ימים לפני שהעיפו אותי עשיתי 14מ15 אז כאילו מה אתה רוצה יש קבלות למה שאני אומר במקום להתעסק בשטויות תכפילו תכסף שבת שלום אחי

ניתחתי לך לפי התחזית שלי תמשחק לפנטאון למה לא לפרגן במקום להגיד יהיר יש פה חברה מקצוענים עם המון ממליצים טובים תפרגנו אחים שלי

מפרגן לך מכל הלב

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, מני אמר:

מפרגן לך מכל הלב

תודה אח שלי שבת שלום ניפגש בסינגל הבא

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים