קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

סינגל ברמת בטחון גבוהה מהמעניש.

הודעות מומלצות

בדיוק עכשיו, המעניש במזומן אמר:

חבל שאני לא ברשת!!! 

לדעתי יהיה צמוד וייגמר סביב הליין

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, מרקו נויר אמר:

לדעתי יהיה צמוד וייגמר סביב הליין

לדעתי הרצליה תנצח בשיניים אבל בהימורים הכל יכול להיות. 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה רבה חבר

לא סומך על הרצליה שתלויה רק ביכולת של דייסון אבל הכל יכול להיות מה גם שקח בחשבון שאילת הפסידה הפסד משפיל לגליל יש מצב היא תבוא לפרק

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

בהצלחה רבה חבר

לא סומך על הרצליה שתלויה רק ביכולת של דייסון אבל הכל יכול להיות מה גם שקח בחשבון שאילת הפסידה הפסד משפיל לגליל יש מצב היא תבוא לפרק

אילת הפסידה לגליל כי אין לה כבר על מה לשחק וכמו שאמרתי היא משחקת עם 3 זרים והיא צריכה לשמור עליהם למשחקים החשובים באמת, היא כבר הבטיחה את המקום הרביעי ולכן לא אתפלא אם גם פה היא תפסיד. 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, המעניש במזומן אמר:

אילת הפסידה לגליל כי אין לה כבר על מה לשחק וכמו שאמרתי היא משחקת עם 3 זרים והיא צריכה לשמור עליהם למשחקים החשובים באמת, היא כבר הבטיחה את המקום הרביעי ולכן לא אתפלא אם גם פה היא תפסיד. 

לא נראה לי שהיא תפסיד פעמיים פחות נראה הכיוון ההגיוני שהיא תפסיד אילת הקבוצה הטובה בליגה שהיא לא מכבי או הפועל

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, העוקץ האולטימטיבי אמר:

לא נראה לי שהיא תפסיד פעמיים פחות נראה הכיוון ההגיוני שהיא תפסיד אילת הקבוצה הטובה בליגה שהיא לא מכבי או הפועל

שמדובר במשחק סופר חשוב לצד השני מול משחק חסר חשיבות אז זה הגיוני מאד ובכל מקרה ההימור הוא לא מי ינצח אלא האם אילת תנצח מעל 8 שזה ליין גבוה נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה, מדובר בהבדלי כסף גדולים בין לאומית לבין ליגת העל. 

בוצעה עריכה ל על ידי המעניש במזומן
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 10 דקות, המעניש במזומן אמר:

שמדובר במשחק סופר חשוב לצד השני מול משחק חסר חשיבות אז זה הגיוני מאד ובכל מקרה ההימור הוא לא מי ינצח אלא האם אילת תנצח מעל 8 שזה ליין גבוה נגד קבוצה שנלחמת על החיים שלה, מדובר בהבדלי כסף גדולים בין לאומית לבין ליגת העל. 

8+ זה ליין מוזר מאוד לאור המצב של הקבוצות לדעתי היית צריך לחכות הליין לדעתי יעלה ל9 אפילו כל נקודה חשובה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה רבה מעניש...

אני לא מכיר את הקבוצות ואת שמות השחקנים,אבל בסיטואציה שציינת עושה רושם שיש ערך לפלוס הנדיב 

השאלה האם לדוגמה נשאר 50 שניות לסוף המשחק עם יתרון 5-7 נקודות לאילת אז המאמן של הרצליה באופי שלו ישלים עם ההפסד,או יילחם עד השנייה האחרונה וייתן הוראות לעשות לחץ על כל המגרש או עבירות במתכוון לעצור שעון? 

בהצלחה רבה בסימון דוקטור :Smiling:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים