קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

סינגל ברמת בטחון גבוהה מהמעניש.

הודעות מומלצות

הפועל אילת נגד בני הרצליה (+8) 2

הרצליה מנצחים ויש להם סיכוי טוב להישאר בליגה בגלל שמחזור אחרון נהריה תשחק נגד מכבי תל אביב והם ישחקו בבית נגד באר שבע, מצד שני הפסד והיום הם יורדים ליגה, ליין 8 זה מוגזם מאד בהתחשב בנסיבות ואין לי ספק שהליין ייתפס השאלה פה היא רק אם הרצליה תנצח ולכן אנחנו היום נמשיך ברצף. 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

ואו איזה ביטחון. מעניש לא אמרת שאתה מפסיק להמר נגד אילת בבית בגלל שהם מפרקים כל מה שזז? יש לאילת אחי על מה לשחק? אשמח לתשובה אחי, ואז אשכפל אותך כמובן

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, מתןסינורה אמר:

ואו איזה ביטחון. מעניש לא אמרת שאתה מפסיק להמר נגד אילת בבית בגלל שהם מפרקים כל מה שזז? יש לאילת אחי על מה לשחק? אשמח לתשובה אחי, ואז אשכפל אותך כמובן

שמדובר במשחק סופר גורלי להרצליה על הישרדות בליגה אז הליין גבוה מאד, לאילת אין על מה לשחק ואף קבוצה לא אוהבת להיות זאת שבגללה יורדים ליגה, אני מאד מאמין בהימור הזה ויש לו ערך רב. 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, המעניש במזומן אמר:

שמדובר במשחק סופר גורלי להרצליה על הישרדות בליגה אז הליין גבוה מאד, לאילת אין על מה לשחק ואף קבוצה לא אוהבת להיות זאת שבגללה יורדים ליגה, אני מאד מאמין בהימור הזה ויש לו ערך רב. 

שכנעת אותי לגמרי אני נכנס חזק איתך להרפתקה הזאת. תודה על כל מה שאתה עושה בשבילנו, אוהבים ומעריכים אותך מאוד!!!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

ומה,המועצה לא יודעת שהליין גבוה?

ומכבי שסיימה מקום 1 יעניין אותה נהריה עוד כמה ימים?

ליין שבא למשוך על הרצליה וללא ספק יש ללין הזה ערך! אז עדין לא הבנתי למה הוא כזה גבוה למשחק שכזה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, buster אמר:

ומה,המועצה לא יודעת שהליין גבוה?

ומכבי שסיימה מקום 1 יעניין אותה נהריה עוד כמה ימים?

ליין שבא למשוך על הרצליה וללא ספק יש ללין הזה ערך! אז עדין לא הבנתי למה הוא כזה גבוה למשחק שכזה

פחות מעניין אותי מה המועצה חושבת, גם אתמול לא הבנתי למה העלו את נהריה ל 5, אילת קבוצה טובה וזה אין ספק אבל במשחקים כאלה אין חשיבות כבר ליכולת כי הרצון לוקח פה עדיפות גדולה יותר, ראינו את זה המון בליגה שלנו שברגע שקבוצות צריכות הם נראות אחרת לגמרי והשאלה הגדולה היא רק למה הם לא משחקות עם כזאת נחישות כל הזמן ורק במשחקים החשובים ביותר הם באים לשחק. 

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים