קפוץ אל תוכן
barca0079

סינגל נבא נגד רוב המהמרים של הלילה כבר מעכשיו ב20 אלף עם תמונות ביחידות 20x

הודעות מומלצות

בהצלחה רבה בארסה

שבת שלום

עלה והצלח ושנשמע ממך רק זכיות

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

הייתי שמח להסבר לגבי בחירת ההימור, אנשים יכולים לחשוב ששלחת בסכום כזה , זה הימור השנה(וזה רחוק מזה) וילכו על עיוור.

בכל מקרה , לא בדקתי ואין דעה

שיהיה לך ים ים ים הצלחה אחי!

בוצעה עריכה ל על ידי okc

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 27 דקות, אילן אמר:

שלום יואב היקר

תיזהר שלא תתפתה לשלוח, אם אתה אדם דתי ושומר שבת,(הזהירות היא לא על ההמלצה חלילה, אין לי דעה.) הענין פה לא על מותר לשלוח במשחק שמשוחק בשבת או אסור לשלוח את זה תשאל את הרב שלך.

אני יסביר את עצמי,נניח ששלחתה אז אם אתה רוצה או לא רוצה,אתה תהיה במתח איך הסתיים המשחק ואם זכיתה,המחשבות ירדפו אותך אם אתה בבית הכנסת,אתה בבית בקידוש,בשינה,שוב פעם בבית הכנסת וככה כל השבת,מחשבות מחשבות,אז איפה כאן עונג שבת?,איפה כאן ההקרבה למען השבת?

ולכן בתור שומר שבת רצוי להימנע.

אני אומר מראש סליחה ומחילה ממך,אם בכלל הכוונה שלך מלכתחילה לא היתה לשלוח בכלל.אם כך מה טוב ומה נעים.

מאחל לך שבת שלום ומבורך.

אשריך אחי כל הכבוד בטעות שלחתי על אחי נצרת רציתי מחצית שלחתי סיום הלוואי שייפול כבר בסל סיני אין ברכה בכסף של שבת אחים שלי נתי מאחל לך שתרויח בכסף שלא משוחק בשבת

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 34 דקות, Z3R0 אמר:

אני עדיין לא מבין את ההיגיון שלך.

ואם היית ברווח 20 יחידות עדיין היית משקיע 20 יחידות, או שאתה רק שולח בסכום גבוה יותר כדי להחזיר הפסד?

אני מציע לך לקבוע יחידות ע"פ רמת ביטחון ותו לא. התוצאה של ההימור האחרון לא רלוונטית.

ברגע שאתה משנה סכומים ע"פ התוצאה של אתמול אתה פוגע במאזן שלך.

מה קורה אם ההימור של אתמול היה ברמת ביטחון גבוהה יותר אבל הוא נפל, והיום ברמת ביטחון נמוכה יותר מאתמול? אז תשלח ביותר כסף על רמת ביטחון נמוכה יותר בשביל להחזיר השקעה?

עדיין אין דיעה שם

אבל אם שולחים בסכומים כאלה למה למהר? למה להחליט מראש עוד לפני שעות בוקר שם מה הציבור יעשה ושזה יהיה פאבליק ושהליין לא ישתנה פתאום ויגיד משהו אחר?

בהצלחה

כי הוא ילד שלא יודע להעריך כסף ומוכן בשביל אשכול עם הרבה תגובות לשים סכומים שמשפחה נורמטיבית עם שלושה ילדים מתקיימת חודש אם לא יותר. 

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

כמו שווארן באפט אמר לגבי הגדלת פוזיציות בהפסד: "הדבר החשוב ביותר לעשות כאשר אתה מוצא את עצמך בתוך בור, הוא להפסיק לחפור".

בהצלחה

• לייקים 2

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה היא שבלי לפגוע חס וחלילה בנתי זה שכולם מגיבים וזה נותן לו דחף להשקיע יותר בלחץ וזה יגרום לו להפסד הלוואי ואני טועה מאחל לו להרוויח מכל הלב הוא איש יקר וטוב

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
הנושא הזה נעול כעת לתגובות נוספות.

• צור חדש...