קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

כדורסל מהמעניש בבטחון גבוה.

הודעות מומלצות

לפני 2 דקות, mvp אמר:

נראה שאתה בוחר משחק שמשודר בערוץ הספורט,לוקח תמיד את הפלוס ומתפלל..נראה שהדבר היחיד שאתה בודק זה כמה הליין ברשת.

הוכחת בעבר שאתה לא בקיא במפעל הזה ושבוע שעבר זה רק דוגמא אחת מיני רבות.לא היתה לי שום כוונה לשכפל על סמך ההסבר שלך,

אני אבדוק בעצמי את המשחק ואחליט.כל המטרה היתה  להאיר את עיניהם של אחרים שיבדקו בעצמם  לפני שישימו את כספם.

נראה פתטי להמליץ ואז להגיב לכל אחד שחושב הפוך כדי לצבור כמה שיותר תגובות.

ביי

גם ההימור ששכפלתי שבוע שעבר בלאומית לקחתי ממשה יצחק שאמר לי בצט שזה הימור טוב אבל פרגנתי לך כי אני לארג

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני שעה, המעניש במזומן אמר:

תגיד לי מה אני עובד אצלך ?  זה הבחירה שלי רוצה תיקח לא רוצה תעבור הלאה.

כל מילה בסלע מעניש

חברה יקרים תרגיעו.כל ממליץ פה בפורום שמעלה המלצה,אף אחד לא מכריח אותו לקחת את ההמלצה,רוצה תיקח לא נראה לך אל תיקח.

ועוד משהו מאוד מאוד חשוב,הממליץ עושה את מרב המאמצים להביא לכם את ההימור הכי טוב שהוא מאמין בו,במידה וחלילה ההימור נפל,אז בבקשה נא לא לעקוץ את הממליץ,בכל מיני אמירות פוגעניות.אפילו אם הפסדתם כסף על ההימור.הממליץ רק ממליץ האחריות אם לקחת את ההימור ולשים עליו כסף היא באחריותכם הבלעדית בלבד

ובאשר לממליץ כי אם חלילה ההימור נפל  הוא צריך לפחות מבחינה כללית להרגיש טוב עם עצמו,כי מבחינתו הוא הביא את ההימור הכי טוב שאפשר היה להעלות בפוסט

בהצלחה רבה מעניש 

עלה והצלח

בוצעה עריכה ל על ידי אילן
  • לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 28 דקות, mvp אמר:

נראה שאתה בוחר משחק שמשודר בערוץ הספורט,לוקח תמיד את הפלוס ומתפלל..נראה שהדבר היחיד שאתה בודק זה כמה הליין ברשת.

הוכחת בעבר שאתה לא בקיא במפעל הזה ושבוע שעבר זה רק דוגמא אחת מיני רבות.לא היתה לי שום כוונה לשכפל על סמך ההסבר שלך,

אני אבדוק בעצמי את המשחק ואחליט.כל המטרה היתה  להאיר את עיניהם של אחרים שיבדקו בעצמם  לפני שישימו את כספם.

נראה פתטי להמליץ ואז להגיב לכל אחד שחושב הפוך כדי לצבור כמה שיותר תגובות.

ביי

מה שפתטי שיש אנשים כמוך, שיהיה בהצלחה ילד.

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות, המעניש במזומן אמר:

עירוני נס ציונה נגד אלבה פהרואר (+9) 2

בהצלחה למענישים.

בהצלחה איש יקר , ולמה שנאמר פה מה שחשוב זה התפיסות לא ההסברים, ומעניש יודע לפגוע כמו אתמול ביורוליג לגבי ההימור הזה לא בדקתי יש לי הימור לנבא כרגע וכנראה יגע רק שם בהצלחה אחינו מאחל לך רצף חדש מפה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, המעניש במזומן אמר:

תגיד לי מה אני עובד אצלך ?  זה הבחירה שלי רוצה תיקח לא רוצה תעבור הלאה.

אלוף

איתך גם אם יפלו עוד 100 כאלה

תהיה בטוח שהרוב מאמין בך וביכולת שלך לזהות משחקים טובים

שוכפל קלל

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

חברים להירגע

שי עושה עבורנו עבודת קודש

ואני לקחתי לא מעט טורים בזכות ההמלצות שלו

מי שמתאים לו שיישר קו ומי שלא ישים מה שמתאים לו.

כבדו אחד את השני זה פורום נחמד ואני רוצה שישאר כך.

שי תותח על תודה כרגיל על המלצה מעולה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
הנושא הזה נעול כעת לתגובות נוספות.

• צור חדש...