קפוץ אל תוכן
barca0079

אחרי שבארסה הביא לכם 2 הימורים ברציפות סינגל nba עם יחידות הימור מהיום נגד רוב המהמרים של הלילה להמשיך להרוויח

הודעות מומלצות

בדיוק עכשיו, ROMA אמר:

זה אומר שאינדיאנה הולכת לנצח בהפרש שנע בין 4 ל 10 

אה אז סבבה לדעתך אין סיכוי כמעט שאינדי תפסיד נכון? אין סיכוי שיקאגו תנצח?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 2 דקות, barca0079 אמר:

אה אז סבבה לדעתך אין סיכוי כמעט שאינדי תפסיד נכון? אין סיכוי שיקאגו תנצח?

אם אני אומר שאינדי תנצח בהפרש בין 4 ל10 אז נראה לך שלדעתי יש סיכוי שהיא תפסיד. 

אני מוכן לעשות איתך הסכם  אם אינדי מנצחת מ 4 ומעלה מעכישו ואילך הפוסטים שלך יהו רגילים בלי גוף שלישי, בלי אני היחידי שמצליח להרוויח וכולם לא וכאלה ואם שיקגו מנצחת או מפסידה עד 3 כולל אני מבטיח להתחיל כל תגובה לפוסט שלך בכותרת "נתי הגאון" ,,,,, הולך ?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, ROMA אמר:

אם אני אומר שאינדי תנצח בהפרש בין 4 ל10 אז נראה לך שלדעתי יש סיכוי שהיא תפסיד. 

אני מוכן לעשות איתך הסכם  אם אינדי מנצחת מ 4 ומעלה מעכישו ואילך הפוסטים שלך יהו רגילים בלי גוף שלישי, בלי אני היחידי שמצליח להרוויח וכולם לא וכאלה ואם שיקגו מנצחת או מפסידה עד 3 כולל אני מבטיח להתחיל כל תגובה לפוסט שלך בכותרת "נתי הגאון" ,,,,, הולך ?

חחח אני לא גאון ולא כלום סך הכל אני מהמר שיודע לקרוא ליינים ומתפרנס מזה זה הכל ותתפלא יש אנשים שמרוויחים ואני הרווחתי בגלל מזל כי הייתי באולינים לפני שנתיים של 40 אלף כי לא התנהלתי טוב פעם ומזה לומדים צריך גם מזל ולי היה את זה כי באולינים לקחתי מאז לומדים לקח בהתנהלות ובכלל תראה אותי אני גם יודע להסביר מה המלכודת הסברתי יפה מאוד בים שהעליה מ8 ל11 לא נבעה בגלל כסף וגם שגינגי שאל אותי מה למדתי מה בוקיז אמרתי לו שההודעה על גורג שישחק גרמה למהמרים לשים כסף אוקלה והופ יצא הפוך הכל בראש תקרא את הבוקיז ואת הציבור תרוויח ודרך אגב יש לך מאני ליין 1.36 ומעלה באינדי לקחת את זה? 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שהכל אפשרי ושיקאגו גם יכולה לנצח .

נשמע הזוי אבל ראיתי בנבא הרבה דברים הזויים .... אם אינדי היה כזה בטוח הבוקיז לא היו נותנים 36 אחוז מתנה רווח

יחס 1.36 למי שלא הבין 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 8 דקות, ראש לשועלים אמר:

שיהיה בהצלחה נתי היקר אני לא מתכוון להצטרף לבט הזה וכמובן מחר בבוקר כולם יקראו לך גאון :D

חחח אני מעדיף לשמור על צניעות אחי

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

לכתוב על עצמך בגוף שלישי זה נקרא לשמור על צניעות? תהיה בריא.

אני נמנע מלהמר על המשחק כי שיקגו לא יציבה אבל ביום תקין זה אינדיאנה ב10 ומעלה.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 25 דקות, barca0079 אמר:

חחח אני לא גאון ולא כלום סך הכל אני מהמר שיודע לקרוא ליינים ומתפרנס מזה זה הכל ותתפלא יש אנשים שמרוויחים ואני הרווחתי בגלל מזל כי הייתי באולינים לפני שנתיים של 40 אלף כי לא התנהלתי טוב פעם ומזה לומדים צריך גם מזל ולי היה את זה כי באולינים לקחתי מאז לומדים לקח בהתנהלות ובכלל תראה אותי אני גם יודע להסביר מה המלכודת הסברתי יפה מאוד בים שהעליה מ8 ל11 לא נבעה בגלל כסף וגם שגינגי שאל אותי מה למדתי מה בוקיז אמרתי לו שההודעה על גורג שישחק גרמה למהמרים לשים כסף אוקלה והופ יצא הפוך הכל בראש תקרא את הבוקיז ואת הציבור תרוויח ודרך אגב יש לך מאני ליין 1.36 ומעלה באינדי לקחת את זה? 

אז אין התערבות ?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים