קפוץ אל תוכן
barca0079

אחרי שבארסה הביא לכם 2 הימורים ברציפות סינגל nba עם יחידות הימור מהיום נגד רוב המהמרים של הלילה להמשיך להרוויח

הודעות מומלצות

ערב טוב ושבת שלום אז אחרי שהבאתי לכם ניתוח מדוייק בים ובחולון .. זה הסינגל הנבחר הלילה  נגד רוב המהמרים שילכו מן הסתם מה שנראה על הנייר אבל אנחנו לוקחים ההפך

שיקגו בולס +6 נגד אינדיאנה פייסרס 11111111 יחידת הימור 4x!!!!

חדש מהיום יהיה יחידת הימור שאני הראשון שיראה לכם פה בפורום איך מרוויחים וזה x4 יחידת הימור למטה יסביר לכם מה זה

אז נכון השעה מוקדמת וזה אבל אני מסתכל על הבוקיז ועל הראש של המהמרים ובין כל המשחקים זה יהיה המשחק עם הכי הרבה כסף הלילה על אינדי ואני לא צריך להסתכל על אף אתרים  שמטעים אנשים לי יש את בדיקות שלי וזה הפרנסה שלי ככה שאני בודק לעומק יש משיכה על אינדיאנה שזה רק מחזק את זה שהבוקיז עם שיקגו ואני מצטרף אליהם וזה המשחק שאינדי תגרור הרבה מהמרים ואני עם הבוקיז שנמשיך לפגוע נגד הרוב נ.ב פנו אלי בפרטי והציעו לי לעשות יחידות הימור אז יחידת ההימור שלי פה x4.. מעדיף כל הימור שהוא ברמת ביטחון רגילה ומעלה סכום רגיל רק אם זה רמת ביטחון נמוכה או שזה מקצועי אז השקעה נמוכה.. x4 רגיל  ככה אני מתנהל ומתפרנס אז נראה לכם מהיום ביחידת הימור בנוסף למאזן שזה פחות חשוב כי הכסף מה שחשוב בסופו של דבר ואם כולנו היו מראים יחידות הימור היינו יודעים מי באמת מורווח ואולי ממני עוד אנשים יראו לפחות לפי יחידות הימור ויעשו ככה כי כסף מה שחשוב עם אותו מהמר מורווח ולא מאזן כי גם אם יש לך 70 אחוז בגלל התנהלות לא נכונה אתה יכול לצאת מופסד..

בהצלחה למשכפלונים 

6B60E24B-3A1C-4B01-B128-A21FA76B8B06.png

9742C88E-106D-4007-9604-FCCD7696F5F6.png

6EA20C6B-D912-4056-B633-7287FAF2A837.png

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה רבה! נכון לדעת לנהל את הכיס לפי אחוזי התפיסות. ההשקעה אמורה להשתנות כמו ליין רץ.

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה ובהצלחה.

דבר שני, לא הבנתי את יחידות ההימור. מה הכוונה ב 4x?

אתה מתכוון שאתה מכפיל ב 4 את סכום ההימור?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים