קפוץ אל תוכן
באטמן האביר האפל

פילדלפיה -8 בהשקעה ענקית +תמונה מאת האביר האפל!

הודעות מומלצות

לפני 28 דקות, Rsh-Gr אמר:

לאונרד בחוץ, איבקה בחוץ.

לאורי וגרין בספק.

בהצלחה אמן תיקח!

מעולה לי קראתי אחינו סרג'י בחוץ פציעה בברך ההגנה תהיה פרוצה וריבאונדים התקפה והגנה ילכו לאיבוד וגם אם לאורי ישחק זה לא ישנה לי הרבה פילי מנצחת היום דו סיפרתי 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 5 דקות, באטמן האביר האפל אמר:

אני מבקש שתיקרא שוב את ההמלצה בעיון רב אם לא תסיק מסקנות אל תכתוב לי כלום בתגובה אם תסיק מסקנה מיוחדת תכתוב לי יותר מאשמח זירו אחינו היקר מנשוא!

קראתי בעיון וגיליתי שרשמת מי לא משחק. אבל מי שלא משחק לא רלוונטי למשחק. 

לא ראיתי מי כן משחק, מה התרומה שלו. טורונטו ניצחה את שני המשחקים האחרונים שלה ללא 3 מהשחקנים שלא ישחקו היום. מי קלע במקומם?

ההסבר שלך גם מצדיק בדיוק את התגובה שלי, כי כתבת מה שכל אחד יודע, גם הבוקיז, ולא הסברת למה ללא 4 שחקנים הליין נפתח על 4.5 בלבד, אם צפוי פה ניצחון קל, אפילו 7.5 זה ליין לא מוצדק. כמה שווים 4 שחקני חמישיה?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 9 דקות, Z3R0 אמר:

לא ראיתי מי כן משחק, מה התרומה שלו. טורונטו ניצחה את שני המשחקים האחרונים שלה ללא 3 מהשחקנים שלא ישחקו היום. מי קלע במקומם?

ההסבר שלך גם מצדיק בדיוק את התגובה שלי, כי כתבת מה שכל אחד יודע, גם הבוקיז, ולא הסברת למה ללא 4 שחקנים הליין נפתח על 4.5 בלבד, אם צפוי פה ניצחון קל, אפילו 7.5 זה ליין לא מוצדק. כמה שווים 4 שחקני חמישיה?

קח פשוט אין לי כוח להסביר ואין לי זמן כי נוסע עכשיו לחברים לעל האש תסתכל פה 5 משחקים אחרונים של הסקור של השחקנים בוא תגיד לי מי יכול להחליף אותם מחכה לתשובה שלך כמו פעם שעברה"מקווה שאתוודה אחרת"

Screenshot_20181222-204609_FlashScore.jpg

Screenshot_20181222-204708_FlashScore.jpg

Screenshot_20181222-204546_FlashScore.jpg

Screenshot_20181222-204524_FlashScore.jpg

Screenshot_20181222-204716_FlashScore.jpg

בוצעה עריכה ל על ידי באטמן האביר האפל

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

המסקנה מכל זה היא שאין וואקום, בכל פעם ששחקן אחד נעדר, מישהו אחר קלע במקומו. במשחק האחרון ללא  לאורי, ולנצ'ונס  וגרין קלעו 123 נקודות. אז מה ללא לאורי היום אין מי שיעשה נקודות? יקלעו רק 90? אז כנראה שיצטרכו להיות קשוחים יותר בהגנה, כמו שעצרו את גולדן על 93, אינדי על 96 ודנבר על 95. 

או שלא ויקבלו בראש.

אבל בכל מקרה משהו בליין הראשון לא מסתדר, כל החיסורים היו ידועים ורשומים כבר אחרי המשחק מול קליבלנד. 

בהצלחה חבר

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 18 דקות, Z3R0 אמר:

אהבתי את התגובה של זירו 

באטמן אתה חבר יקר ואתה צריך להבין 

שנפתח ליין הבוקיס יודע מי משחק ומי לא ולפי זה הוא מעריך את הליין ומוציא אותו

נכון שלפי ההיגיון בלי 4 שחקנים חמישיה ושחקנים משמעותיים זה אמור להסתיים 15 קל לפילי בטח בבית של פילי אבל לדעתי ואני צפיתי שהליין יגיע ל 7 8 זה לא מפתיע וגם ליין של 7 8 לא משקף פה במידה והם בלי חמישיה ראשונה טורונטו  יותר בכיוון של 11/12 

אני לא יודע איך יגמר המשחק ואני מחזיק לך אצבעות אבל לדעתי טורונטו+8 זה הימור מאוד מאוד חזק 

אני נמנע להמר פה כי כבר שלחתי סינגל 

אני מחזיק לך אצבעות שבוע מבורך אח יקר 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, סנטה קלאוס אמר:

אהבתי את התגובה של זירו 

באטמן אתה חבר יקר ואתה צריך להבין 

שנפתח ליין הבוקיס יודע מי משחק ומי לא ולפי זה הוא מעריך את הליין ומוציא אותו

נכון שלפי ההיגיון בלי 4 שחקנים חמישיה ושחקנים משמעותיים זה אמור להסתיים 15 קל לפילי בטח בבית של פילי אבל לדעתי ואני צפיתי שהליין יגיע ל 7 8 זה לא מפתיע וגם ליין של 7 8 לא משקף פה במידה והם בלי חמישיה ראשונה טורונטו  יותר בכיוון של 11/12 

אני לא יודע איך יגמר המשחק ואני מחזיק לך אצבעות אבל לדעתי טורונטו+8 זה הימור מאוד מאוד חזק 

אני נמנע להמר פה כי כבר שלחתי סינגל 

אני מחזיק לך אצבעות שבוע מבורך אח יקר 

בואו נדבר מחר בבוקר זה כבר נישלח ואין אפשרות לבטל וגם אני לא מבטל בהימור שאני מאמין בו אל תשמעו לעולם לרעשי רקע כי זה רק מבלבל תודה רבה ובהצלחה במה שתיבחרו!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים