קפוץ אל תוכן
באטמן האביר האפל

גביע המדינה כדורסל באר שבע -3 +תמונה בהשקעה ענקית מאת האביר האפל!

הודעות מומלצות

טוב חברים כמו שאתם רואים נפלתי כבר 3 פעמים זה יותר מידיי בשבילי אם זה בחולון שניגמר איקס אחרי שונציה מובילה ב6 נק דקה וחצי לסיום וניגמר איקס אם זה טריפל NBA שנתתי אטלנטה ניתפס ברוקלין ניתפס דאלאס נפל אם זה אתמול באיירן שניתפס ורק פנאתנייקוס נפל תמיד אני מגיע לבאר ולא שותה מיים כמו שאומרים חסר לי גרוש ללירה.

אתמול מישהו כותב לי באשכול שאני טוב בסינגלים והוא צודק אם אני מיתביית על  משחק אני הולך איתו עד הסוף וההצלחה שלי היא יותר גדולה מאשר טריפל או דאבל לכן אני נח יומיים עם חישוב מסלול מחדש ואחזור  ביום ראשון ואני רוצה לשתף אותכם  שהתבייתתי על משחק שתפס לי את העין מוקדם מהרגיל ואני נותן לכם אותו עכשיו מכיוון שהליין צפוי להעלות פירוט מעמיק תקבלו ביום ראשון אבל אגיד לכם כמה דברים לפני שיעזרו לכם להחליט אז ככה באר שבע תארח בקונכיה את נס ציונה שבאה אחרי ניצחון מוחץ על בלקן הבולגרית בתוצאה73:100 שזה 27 הפרש ואין ספק שהקבוצה מיתחברת בזמן האחרון וצוברת 4 משחקים של ניצחון על מכבי תל אביב,לבסקי, חולון והאחרונה בלקן.

באר שבע שיחקה לאחרונה מול אשדוד והביסה אותו בזכות מטר שלשות של השחקנים אשר יודעה בקילריות שלה מחוץ לקשת, עכשיו הדבר המעניין הוא שב18.11 באר שבע התארחה אצל נס ציונה במשחק ליגה שבו היא מושפלת בתוצאה 84:105 שזה אומר 21 הפרש!!!

אם יש משהו קלאסי שאני אוהב שאחרי שקבוצה חטפה תבוסה וניפגשת שוב עם אותה קבוצה שהביסה אותה בשנית ועוד במפעל יוקרתי שהוא גביע המדינה אני קורא לזה PAY BACK זמן התשלום של נס ציונה יגיע.

באר שבע מגיעה להתמודדות הזו רעננה אחרי שבוע מנוחה ואילו נס ציונה אחרי יומיים מנוחה

מאמין שמי שיחזור להתמודדות הזו הוא המוביל סמאג'ה כריסטון הרכז המוכשר שבמשחק הקודם לא שותף כדי לא לסכן אותו ונתנו לו עוד שבוע מנוחה להחלמה מלאה למפעל היוקרתי,מי שכן ייעדר בשורת באר שבע הוא ווריק אבל איך אומרים אצלנו עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על העץ.

חברים אני חושב שנתתי פחות או יותר את מה שאני יודע ומבין אני נעול על המשחק הזה כמו אמסטף כי הליין צפוי להעלות אז כדי שיהיה לו ערך שולח מעכשיו ואם חס וחלילה זה לא בא כנראה שזו תהיה שירת הברבור האחרונה שלי לחודש זה,אנא תהמרו בכובד ראש איני נביא ולא מלך ולא עוד המון כינויים שנותנים לי פה אני בנאדם בדיוק כמוכם או יותר נכון עטלף לילה.

טוב נראה לי דיברתי יותר מידיי סמנו באר שבע -3 ורק זכיות על ראשכם אמן!

!LETH THE SHOW BEGIN

tenor (9).gif

בוצעה עריכה ל על ידי באטמן האביר האפל

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

בהצלחה רבה דוקטור - יא "בנאדם בדיוק כמונו או יותר נכון עטלף לילה" ;)

:Smiling:

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
בדיוק עכשיו, Choopie אמר:

בהצלחה.. לשים 10K ולחכות 3 ימים למשחק.. קשוח :D 

לפעמים ההמתנה שווה את זה אני מכיר את עצמי ואיני רוצה לעשות שטויות לכן ישבתי על זה כל הלילה ונתתי לכם את זה מוקדם מהרגיל!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 1 דקה, באטמן האביר האפל אמר:

לפעמים ההמתנה שווה את זה אני מכיר את עצמי ואיני רוצה לעשות שטויות לכן ישבתי על זה כל הלילה ונתתי לכם את זה מוקדם מהרגיל!

תשובה מעולה (באמת).

בהצלחה אני חושב שזה כיוון לא רע, אבל יש עוד הרבה זמן להתפתחויות.

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים