קפוץ אל תוכן
המעניש במזומן

סינגל כדורסל נוסף של המעניש ברמת בטחון גבוהה מאד ליום שני.

הודעות מומלצות

מכבי להוציא את בלאק הביסו את הפועל תא עם אותו הרכב .. אבל רמת המוטיבציה בדרבי שונה לגמרי

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 4 דקות, המעניש במזומן אמר:

נשלח הכפלה על נס ציונה חברים.

שמת הרבה כסף?? חשוב לי לדעת אני משקיע לא שם שקלים אני רוצה להיכנס לא רואה אותך נופל רצוף אבל כמה שמת מעל 1500?

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, barca0079 אמר:

שמת הרבה כסף?? חשוב לי לדעת אני משקיע לא שם שקלים אני רוצה להיכנס לא רואה אותך נופל רצוף אבל כמה שמת מעל 1500?

הסכומים לא רלוונטים אחי אני פשוט עובד בשיטת ההכפלות ואני יכול ליפול גם רצוף הכדור לא בידיים שלי, נס ציונה בליגה היא לא כמו באירופה וזו הייתה הטעות שלי היום מאמין שנתפוס .

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 3 שעות, הכסף הגדול אמר:

מה יהיה מחר כבר לא מאמין בליגה הזאת אחי הלכתי איתך כל היורוליג אתה אש רק פגיעות חבל שלא כל יום יורוליג חחח

אבל לא נורא צריך לדעת גם להפסיד ירידה לצורך עלייה וכל הקלישאות שקיימות...

הכל בסדר אחי נס ציונה הייתה טעות ורק באמצע המשחק ראיתי את זה , אומנם גם אשדוד פחים אבל להגנתם הם נמצאים בתחתית רק בגלל שהם שיחקו הרבה פעמים בהרכב מאד חסר וזה נתון שהתעלמתי ממנו וזה לא מתאים לי, להבא אני יעשה שיעורי בית טוב יותר.

• לייקים 1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 6 דקות, המעניש במזומן אמר:

הסכומים לא רלוונטים אחי אני פשוט עובד בשיטת ההכפלות ואני יכול ליפול גם רצוף הכדור לא בידיים שלי, נס ציונה בליגה היא לא כמו באירופה וזו הייתה הטעות שלי היום מאמין שנתפוס .

סומך עליך מחר אני יקח אותם 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים