קפוץ אל תוכן
ROMA

רק רשת - אשכול פרמייר ליג לשבת

הודעות מומלצות

בוקר טוב ושבת שלום, 

לפניכם סימונים ותחזית לכל משחקי פרמייר ליג בשבת :

בורתמות/יונייטד - למרות שיונייטד קבוצה טובה יותר אני עדיין מאמין שבורתמות יכולה להוציא מהמשחק הזה משהו , נראה לי בורתמות בסיכוי כפול היא בחירה לא רעה (יש מצב לתיקו ?) - מישהו אמר משחק נגד יובה ביום רביעי הקרוב

קרדיף/לסטר - משחק קשה לניחוש בעיקר בגלל שאי אפשר לדעת איך מות הבעלים ישפיע על לסטר ננסה לסטר נצחון.

אברטון/ברייטון - ברייטון די יציבים אבל עיקר כוחם עדיין בבית, אני עם אברטון נצחון.

ניוקאסל/ווטפורד - ניוקאסל לא נראים טוב ואילו האורחים לא מוערכים כראוי, לפי דעתי ווטפורד בסיכוי כפול בחירה לא רעה. יש סיכול לא רע להפתעה בדמות נצחון של ווטפורד.

ווסט האם/ברנלי - למרות המשחק המזעזע של המארחים נגד טוטנהאם אני איתם בישיר מול ברנלי שלא בדיוק מזכירה את ברנלי של העונה הקודמת, ווסט האם ניצחון.

ארסנל/ליברפול - המשחק של השבת, מה יהיה ? ליברפול ניצחון.

וולבס/טוטנהאם - וולבס קבוצה לא רעה יודעת לשלוט בכדור אבל כשזה מגיע להבקעות ... אז הרבה פחות. טוטנהאם תנצח למרות המשחק באלופות הצפוי לה באמצע השבוע.

אז מה היה לנו

הבט המסוכן : נצחון של לסטר

הבט המפתיע : נצחון של ווטפורד

הבט ה"בטוח" (אין דבר כזה באמת...) : אברטון או טוטנהאם

תזכרו שיש מחזור אלופות באמצע השבוע וזה ישפיע בוודאות על הקבוצות/תוצאות ושיהיה בהצלחה

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים

גם אם ווסטאהם ישחקו נגד מרמורק אני לא אהמר עליהם, חכם ישים את כספו על קבוצה אחרת.

יונייטד תנצח לדעתי, אברטון טוב, ווטפורד ממש לא הפתעה היא תנצח היום ובניטז הולך הביתה. 

בוצעה עריכה ל על ידי Itay1

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים