קפוץ אל תוכן
התחבר כדי לעקוב  
Mr Big

סינגל טניס של ביג ליום שלישי בבוקר

הודעות מומלצות

טורניר טוקיו, שעה 06.30 

דיאס - סטריקובה - 2

יחס 1.8 ברשת. בווינר היחס 1.55 לא ניתן כסינגל 

עקב ריבוי גשמים ביפן בתקופה זו, הטורניר הזה עבר שינוי ומתקיים השנה באולם. לסטריקובה יש ניסיון עצום באולמות. 128 משחקים מול 23 בלבד של דיאס בכל הקריירה. 

סטריקובה כבר לא צעירה ולכן היא מתכננת את הלו"ז שלה בזהירות רבה לעומת דיאס שרוצה להתקדם בדירוג ועוברת מטורניר לטורניר. לאחר us open היא שיחקה 2 משחקים בשיקגו, אחרי זה 3 משחקים בהירושימה ואז אפילו ללא יום חופש 2 משחקים במוקדמות בטוקיו. 

מרתון כזה של משחקים ונסיעות ממקום למקום מביא לעייפות רבה וגם לפציעות. 

לדעתי דיאס עשתה את שלה בתקופה האחרונה, רבע הגמר בשיקאגו והירושימה ועברה מוקדמות בטוקיו.. אני מאוד אתפלא אם היא תוכל לנצח את סטריקובה המנוסה והרעבה, כי לא שיחקה מאז us open. 

בהצלחה! 

בוצעה עריכה ל על ידי Mr Big

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 15 דקות, Pocoloco אמר:

רמת ביטחון אחי !?

שאלה מיותרת.. אני לא מעלה רק סימון, אלא פירוט והסבר לבחירה שלי.. כל מה שנשאר זה רק לקרוא ולהחליט על סמך זה מה על רמת הביטחון, שהיא מדד סיביקטיבי.. 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני 13 דקות, dolevha8 אמר:

איתך שנים. 

IMG_20180917_183052.thumb.jpg.d648f4155e54c52426f038615e4f1659.jpg

בהצלחה לנו איש יקר! 

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים
לפני שעה, Mr Big אמר:

שאלה מיותרת.. אני לא מעלה רק סימון, אלא פירוט והסבר לבחירה שלי.. כל מה שנשאר זה רק לקרוא ולהחליט על סמך זה מה על רמת הביטחון, שהיא מדד סיביקטיבי.. 

אחי מחזיק ממך ומשכפל אותך בליינד בלי להבין ככ בטניס נשים...הלכתי איתך שלשום בגמר ואלך גם הפעם...בהצלחה!!

קישור להודעה
שתף באתרים אחרים