קפוץ אל תוכן

מלך היחסים האולימפי

פורסמו משחקי רבע בכדורגל:ניחוש מדויק כולל הארכה!

לחץ כאן בשביל להמר

 

 

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר
 • הרשמה לפורום LiveGames

  אין כמעט חובב ווינר וספורט, שאינו מכיר את פורום לייבגיימס - הפורום היחיד במדינה שעוסק בתחום המלצות הווינר, שיחות ספורט, שיתוף טפסים, שיטות הימורים, מדור הפקולטה לחקר ההימורים, דיבורים חופשיים, סרטוני ספורט ועוד. מדובר בקהילה שמכילה מעל ל-5300 גולשים, שמדברים בצ'אט חופשי, שואלים, מתייעצים מייעצים וממליצים. עד לא מזמן, היה ניתן להירשם לפורום, עם תיבת דואר רשמית של ספקית אינטרנט, אך בימים האחרונים שידרגנו את הפורום שלנו וכעת ניתן להצטרף כגולשים מן המנין באמצעות חשבון ה-Gmail שלכם ואפילו עם חשבון ה-FaceBook ובכך, תוכלו להינות מהפורום המקצועי והטוב ביותר ברשת. הפורום נמצא בפיקוח מלא של מנהלים מקצועיים ומפקחים שבודקים כל פוסט בפורום ומוודאים, שמדובר בתוכן איכותי ביותר. אתם עדיין לא חלק מהקהילה שלנו ? הגיע הזמן להצטרף והפעם, זה בקליק אחד פשוט.

פורומים

 1. המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.

  בפורום זה יינתנו המלצות יומיות על כלל משחקי תוכניית ההימורים,תוכלו לתת חוות דעת אישית על הימורים חמים,וטיפים מנצחים. כמו כן,תוכלו לפרסם את הטפסים אותם שלחתם ולקבל חוות דעת. 

  בפורום זה אתם מוזמנים להציג בפני שאר הגולשים את הטפסים הזוכים שלכם. אנא מכם, פרסמו רק טפסים שסרקתם או צילמתם

  פורום זה יעסוק באיך להמר ולא מה להמר. הפורום מכיל מגוון מדריכי הימורים ושיטות הימורים,טיפים למהמר המתחיל והמנוסה ותוכן אשר יעודו להפוך את המשתמש למהמר יותר חכם. כנסו ושתפו מנסיונכם האישי.

  ZOOM
 2. כללי

  בפורום זה דברו על כל מה שלא קשור בספורט ווינר וטוטו, שמרו על חוקי הפורום, ודברו עד גבול הטעם הטוב

  ZOOM

  רוצים לשתף את הקהילה בשידור ישיר של משחק כדורגל, כדורסל, איגרוף או כל מאורע ספורטיבי אחר ? זה המקום לפרסם זאת.

  ספורטימדיה

  • 81 הודעות

  בפורום הזה תוכלו לפרסם סרטונים שמשודרים ברשת שעוסקים בספורט, אם זה אומר פיספוסי כדורגל, כדורסל וכו'... או תקצירי משחקים נבחרים, ואפילו רגעים מצחיקים ומביכים בספורט הישראלי והעולמי.

  ZOOM

  משוב

  • 492 הודעות

  בפורום זה תוכלו להאיר להעיר הערות, להציע הצעות לשיפור ולדווח על בעיות.

  Mamba 4 Life
×
×
 • צור חדש...