קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'2 המלצות לסינגל'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

המערכת מצאה 2 תוצאות

1. שלום לכולם.... שני הימורי יורוליג שאני מאמין בהם - חימקי מוסקבה (6-) באמברג (6+) חימקי מוסקבה מעל הליין לאחר תשעה מחזורים חימקי מוסקבה הרוסית מארחת את באמברג הגרמנית. חימקי מגיעה למשחק לאחר 9 מחזורים כשהיא מנצחת ב 5 מחזורים ומפסידה ב 4 מחזורים. באמרברג מגיעה במאזן זהה. 5-4 חיובי. כרגע חימקי לאחר תשעה מחזורים משתייכת לטופ 8 כשהיא במקום השמיני מתוך 16 קבוצות). באמברג מחוץ לטופ 8 כשהיא במקום התשיעי. המיקום בניהן נקבע כרגע רק על פי הפרש סלים שאליו אני לא מתייחס כלל (חימקי 30- ובאמברג 39-), כי הוא באמת חסר משמעות וחשיבות בהמלצה זו (במחזור הנ
  2. חימקי מוסקבה - מכבי תל אביב 4+ - מכבי תל אביב תעמוד בליין ריאל מדריד - מלאגה +8 - ריאל מדריד ניצחון מעל הליין מעט יצא לי האוויר במחזור האחרון, אחרי 9/9 פגיעות.... המלצותיי נפלו. אחת מהן כבר ברבע הראשון לאחר שבאסקוניה החליטה שהיא פותחת ריצה של 27-5 ! ב 5 דקות הראשונות של המשחק המלצתי השניה הייתה שיסתיים באנדר 164 במשחק של מכבי נגד אנדולו (הסתיים בדיוק 164 כשהתוצאה 92-72) וכל המלצתי נשענה על כך שיסתיים באנדר בתנאי שמקולום ה"פצוע" לא ישחק (31 נקודות, 6-7 שלשות, וים של ריבאונדים) היום אני טוען שמכבי תל אביב עדיין קבוצה טובה חזקה וממשמעת שיודעת איך לצאת
  • צור חדש...