קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'רמת ביטחון נמוכה'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

המערכת מצאה 998 תוצאות

1. אוקלהומה סיטי ת'אנדר - מיאמי היט הימור יתרון, ללא הארכות אוקלהומה סיטי ת'אנדר ‪+‬3 בהצלחה!
  2. משחק 94:גלאטסראי נגד טרנטו 6+ הסימון הוא 1. משחק 142:טורון 5.5+נגד ססארי הסימון הוא 2. רמת הביטחון פה נמוכה מהרגיל אז נא להשקיע בהתאם, יותר מאוחר בלי כל קשר לתוצאות הסופיות תעלה המלצה או המלצות בnba. אני עדיין לא שלחתי ובדרך לתחנה אחר כך נמצא קצת בסידורים ולא יהיה זמן להעלות את ההמלצה,אלה הליינים ומקווה עד שאני יגיע לתחנה הווינר לא ישנה את היחסים,אם בכל זאת כן ישנה אז אני יעלה טופס מעודכן לפוסט. נא להמר בשיקול דעת,בהצלחה רבה חברים תגובה מתבקשת לחברי הפורום היקרים:כמו בכל ענף ספורט יתכנו נפילות,ולכן אם ברצונכם להשקיע את כספכם היקר בהימורים הנ"ל,אז נא לחשוב בכו
  3. הבחירות שלי (ראה בסוג ההימור את הבחירות שנקלטו במערכת ואת סטטוס השליחה) מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 חימקי מוסקבה - פנאתינייקוס הימור יתרון, ללא הארכות חימקי מוסקבה (‪-‬5) 1.80 בהמתנה 2 ליון וילרבאן - בסקוניה הימור יתרון, ללא הארכות בסקוניה (‪-‬5) 1.80 בהמתנה סוג הי
  4. סביליה vs חטאפה - 2 ויקטוריה פלזן vs סלאבייה פראג - 2 לבאנטה vs אספניול - 2 משאנגלדבך vs פרפוכט - x
  5. סביליה vs חטאפה - 2 ויקטוריה פלזן vs סלאבייה פראג - 2 לבאנטה vs אספניול - 2 משאנגלדבך vs פרפוכט - x
  6. הסקר ייסגר מחר (שבת) בשעה 15:54. בהצלחה למנחשים. הפועל חיפה - הפועל תל אביב (שבת 16:00) במסגרת המחזור השמיני בליגת העל תארח הפועל חיפה השביעית את הפועל תל אביב העשירית ב"דרבי האדומות". ארבעה מתוך חמשת המפגשים האחרונים בין הקבוצות הסתיימו בתיקו. האורחת שהשיגה בשבוע שעבר את ניצחונה הראשון העונה, תנסה להמשיך במומנטום. ניקולה גולאן, גילי ורמוט וגיא משפתי ייעדרו אצל החיפאים. עמנואל בואטנג, אוראל דגני, אריק ינקו וירין פרץ יחסרו אצל התל אביבים. עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה (שבת 18:00) עם מאמנם החדש קובי רפואה על הקווים, אך ללא גל שיש הפצוע, ינסו הצפוניים שבמקו
  7. אזהרה: השלישיה נדירה לא בגלל שיש לה סיכוי גבוה לזכות אלא כי נדיר שאני שולח הימור שהוא לא סינגל מנצסטר סיטי - אסטון וילה אובר 3.5 שאלקה (1+) - דורטמונד 1 אתלטיקו מדריד - אתלטיק בילבאו אנדר 1.5 2 הראשונים הימורים טובים שאפשר לצרף אליהם הימור אחר ממה שבחרתי, השלישי הימור סטטיסטי בעונה הנוכחית של 2 הקבוצות. בהצלחה לכל תורמי היום במועצה ושבת שלום לכולם.
  8. היון צ'אנג - אנדריי רובלב המנצח/ת, משחק היון צ'אנג היחס הוא 1.95
  9. הבחירות שלי (ראה בסוג ההימור את הבחירות שנקלטו במערכת ואת סטטוס השליחה) מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 שחטאר דונייצק - דינמו זאגרב הימור יתרון, 90 דק' ‫x‬ (‪+‬1) 3.00 בהמתנה 2 אתלטיקו מדריד - באייר לברקוזן הימור יתרון, 90 דק' ‫x‬ (‪+‬1) 3.05 בהמתנה סוג הימור:סינגל
  10. הבחירות שלי (ראה בסוג ההימור את הבחירות שנקלטו במערכת ואת סטטוס השליחה) מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 שפילד יונייטד - ארסנל הימור יתרון, 90 דק' ארסנל (‪-‬1) 2.85 בהמתנה סוג הימור:סינגל אגוז קשה לפיצוח שפילד יונייטד, העולה החדשה, מתגלה כאגוז קשה לפיצוח ומחזיקה במאזן ההגנתי השני בטיבו בפרמייר ליג.
  11. מנצ'סטר יונייטד - ליברפול [ליברפול בגול] מ.ס. אשדוד - מכבי תל אביב [מכבי בגול] שפילד יונייטד - ארסנל [ארסנל בגול] סה"כ 34.84
  12. קרדיט: ספורט 5 ספרופולוס: נס ציונה מסוכנת, במיוחד בבית מכבי ת"א רוצה להמשיך ביכולת הטובה בליגה, אך מחר (ראשון) מצפה לה משוכה לא קלה, כשתתארח בלב המושבה אצל עירוני נס ציונה. מי שלא נרשם הפעם אצל האלופה הוא אות'לו האנטר, כאשר גם טיילר דורסי וסנדי כהן, שטרם קיבלו אזרחות, נשארו בחוץ. אנג'לו קלויארו, שלא נרשם לאף מסגרת עד כה, ימשיך לצפות מהצד. מאמן מכבי, יאניס ספרופולוס, אמר לקראת ההתמודדות: "אנחנו נשחק נגד קבוצה שמשחקת טוב מאוד, במיוחד בבית שלהם עם האנרגיות הגבוהות. אנחנו חייבים להיות מרוכזים, להוציא לפועל את תוכנית המשחק שלנו ולנצל את החולשות שלהם בעזרת הגנה חזקה". ולמען האמת
  13. ניסיון עקיצה כי בכדורגל הכל יכול לקרות . אייבר1+-ברצלונה יחס 2.55 הפועל תל אביב-הפועל כפר סבא יחס 3.50 הפועל באר שבע-קרית שמונה יחס 7.00 דורטמונד-מינשנגלדבאך יחס 4.85 יחס כולל לטופס : 303 10=3030
  14. ק"ש - ב"ש (המשחק ביום שבת בשעה 19:00) הסימון הוא X בהצלחה לכל שומעיי הלחשושים שבת שלום!!!
  15. אובר קרנות בלאציו אטלנטה פרייבורג מנצח אסטון וילה מנצח נשלח על 100 שקלים בהצלחה לכולם
  16. הימורים מעניינים להיום אך טיפה קשים פליסיאנו לופז ישיר קראיינוביץ ישיר בהצלחה
  17. תודה לכולם על ההשתפות היה כיף נפגש בעונה 8 הגמר היה הכי מרתק שאני זוכר מזל טוב לסנופקין מלך היחסים החדש buster יום שני 21:45 מוקדמות יורו , מבקיע בכל זמן, הארי קיין , יחס 1.45 יום ראשון, 19:00 קפריסין(+1) נגד רוסיה (-1) הסימון X יחס 3.05יום שני, 21:45 מוקדמות יורו , קוסבו(-1) נגד מונטנגרו (+1) הסימון X יחס , 2.95 יום שני 21:45 איסלנד נגד אנדורה סהכ שערים 2-3 הסימון x , יחס 2.15 יום שלישי,21:45 מוקדמות יורו מבקיע בכל זמן ערן זהבי , יחס 1.4 יום שלישי 21:45 מוקדמות יורו , גיבלטר נגד גיאורגיה תוצאה מדויקת ,3-0 , יחס 4.55יום שני,21
  • צור חדש...