קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'רמת ביטחון גבוהה'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

1. נובו מסטו 9.5+ בודוצ'נוסט 1.60 בהצלחה רבה לכולם!
  2. ברוקלין מארחת את פיניקס . ברוקלין בתקופה מצויינת מלבד ההפסד האחרון שלה מול אינדיאנה . בעיני היא מפתיעה אפילו את עצמה . כי היא לדעתי אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה . מנגד מגיעה פיניקס שגם היא קבוצה מאוד חלשה עם מאזן הכי רע בליגה אם לא טועה מגיעה אחרי משחק מתיש של 3 הארכות . הקבוצות נפגשו לפני חודש בפיניקס וברוקלין נצחה ב 20 הפרש למרות שברוקלין בתקופה אדירה והביתיות ולמרות העייפות של פיניקס אני הלילה עם פיניקס ועם הפלוס המכובד ההימור : פיניקס+9 בהצלחה לכולם ורק זכיות !!
  3. אוקלהומה סיטי ת׳אנדר נגד מינסוטה טימברוולבס +8 22222222222 מינסוטה בלי טאג וכנראה בלי רוז בספק גדול נגד אוקלהומה הלוהטת ומהצד השני מינסוטה על הפנים גם בחוץ במאזן עלוב .. הליין -7 שנפתח בכלל -8 בוגאס ירד כבר נקודה למחשבה...אז נכון אוקלה באים בקטובק אחרי משחק קשה ביוטה אבל אל תתבלבלו בלי טאג וסיכוי גבוה בלי רוז הליין היה צריך להיות פה 8 בשקט.. ועל הנייר נראה פירוק אוקלהומה במיוחד עם רוז לא ישחק אבל אני מסתכל על הליין על הנסיבות ובביטחון עם מינסוטה שתביא לנו רצף חדש בהצלחה למשכפלים
  4. אנטליספור - פנרבחצ'ה 1.65 ‮ פנא איכותית יותר עמוק בטבלה מגיעה אחרי ניצחון 5-2 במחזור האחרון וחייבת ניצחון כדיי לברוח מהתחתית הבוערת, פנא לא במקומה הטבעי ואני מאמין שהיום היא תחבר ניצחון שני וחשוב.
  5. הפועל פ"ת - הפועל בני לוד/1 נכון שזה לא יום של משחקים ובמצב כזה קשה למצוא משחק שווה וטוב להימור אבל זה לדעתי זה משחק שמומלץ לנסות אז..בלי הרבה הסברים, הפועל פ"ת קבוצה טובה יותר איכותית יותר מבני לוד החלשים שמצב לא טוב בליגה הם ממקומים במקום הלפני אחרון לפי מאזנים, לפ"ת יש יותר מה להציע ואם היא רוצה להיות בפלייאוף העליון, מה שמציב אותה שם מבחינת מאזנים היא חייבת לנצח היום משחק יחסית קל לדעתי שבנוסף גם מארחת אותו. מאמין בניצחון חלק של 2-3 שערים. ברכה והצלחה.
  6. ממפיס+6 לא פוסל ניצחון ללא הפלוס,בהצלחה
  7. סקרמנטו מובילה את הליגה מול הליין עם64.5% אחוזי הצלחה ו71.4% במשחקי הבית.כולל הצלחה מול הליין ב8 מתוך 11 המשחקים האחרונים.היא לחלוטין בתמונת הפלייאוף וכמובן שהיא הקבוצה הכי מפתיעה של הליגה. בניו אורלינס מירוטיץ' לא שיחק בארבעה המשחקים האחרונים כאשר בשלושה האחרונים הקבוצה הפסידה והוא לא צפוי לשחק הערב.אנתוני דייויס הצהיר שחשובה לו יותר המורשת של אליפויות מאשר הכסף שהוא יכול לקבל מניו אורלינס.כך שבסך הכל האוירה בקבוצה לא טובה בגלל ההתבטאות של לברון על רצונו לראות את חד גבה איתו בעתיד. סקרמנטו נמצאת במקום השמיני במערב.השקנאים במקום ה13.זה די נדיר שקבוצת הבית נחשב כאנדרדוג במצב כזה אבל ל
  8. בני הרצליה (‎+2) - הפועל אילת 2222222 הבדיקות שעשינו כולם מעלות כיוון יחיד , ניצחון של אילת מעל 5 נק' תחילת שבוע מצוינת ! נתראה בהמשך ... נשלח בהשקעה !
  9. גלבוע גליל בתקופה לא כ"כ טובה אבל עם איכויות שפשוט אמורות להשאיר אבק כולנו זוכרים אותם מנצחים את אריות הליגה הפועל ומכבי ומשחקים טוב מאוד... מבחינת מכבי חיפה - מאכזבים מאוד בליגה הלאומית לכן עם סגל חלש בהרבה לא רואה סיטואציה שזה לא נגמר בדו ספרתי. מכבי חיפה - הפועל גלבוע/גליל7- מאזן עד כה : 13/21, 62% רצף 3W
  10. אוקלאומה מיניסוטה+8 222 פורטלנד דאלאס+8 111 לייקרס ממפיס6 2222
  11. ברוקלין נטס - פיניקס סאנס(+9) הלילה, ב 1:00 שעון ישראל, תארח ברוקלין נטס את פיניקס סאנס בברקליס סנטר. ברוקלין מגיעה עם מאזן 19-15 שלילי במזרח, אך למרות חולשת המזרח עוד תדבר חזק בתמונת הפלייאוף, לאחר שצברה 7 ניצחונות רצופים לפני ההפסד לאינדיאנה שילשום. פיניקס מגיעה עם מאזן 25-8 שלילי, המאזן הגרוע בליגה ביחד עם קליבלנד ושיקגו. גם פיניקס בריצה טובה עם 4 ניצחונות מרשימים ברציפות והפסד אתמול רק לאחר שלוש הארכות מול וושינגטון נטולת וול. מבחינת ATS : ברוקלין לקחה 8 ליינים ב 9 משחקיה האחרונים. פיניקס לקחה 5 ליינים רצופים ו 6/7 אחרונים. ברוקלין כיסתה 52.9% מהליינים
  12. NBA : ל.א לייקרס vs ממפיס גריזליס +6 הסימון הוא 1111 בצורה חד משמעית הימור עם ערך רב ובטחון בהצלחה למשכפלים ובכלל לכולם . קצת לגבי ההימור : הגריזליס בעונה איומה מבחינתם משחקים כדורסל מזעזע יש להם בעיות חזקות בכמה עמדות שכנראה העונה לא יהיה פתרון לזה הם מאבדים ומפסידים 7 משחקים מתוך 8 האחרונים 5 הפסדים ברצף שהאחרון מבינהם הקינגס מכים בהם קשות מפה לשם הלייקרס מנצחים 8 מתוך 12 משחקים אחרונים שהמשחק האחרון הם עושים מה שהם רוצים מול השקנאים הלייקרס החזיקו את הפליקנס עם 39 נקודות במחצית השנייה וזה הנתון החזק יש שם הגנה ברזל עם התקפה קטלנית שקולעת 69 נקודות במחצית לדעתי הגריזליס יתפרק
  13. גולדן סטייט ווריורס - לוס אנג'לס קליפרס (10+) 111111 עם מטרה להשלים רצף של 5 מ5 בליגה הטובה בעולם, הלילה ההמלצה היא על גולדן סטייט עם הרבה אמונה שניראה אותם נותנים משחזרים לנו קצת מהיכולת בפלייאוף. בלילה הקודם הייתי עם קליפרס מול דנבר, הלילה אני בוחר להיות נגדם, קודם כל אין ספק שגולדן סטייט היא עדיין הקבוצה הטובה ביותר בNBA בכל הפרמטרים. ה"רעב" קצת חסר בעיקר במשחקים של הווריורס מול הקבוצות הפחות חזקות בליגה ובגלל זה אנחנו לא רואים אותם דורסניים מספיק הלילה מה שיעשה את ההבדל לטעמי זו העובדה שהקליפרס קבוצה חזקה, מאז ההפסד המשפיל בבית לטורונטו גולדן מארחת קבוצה ברמות הגבוהות בליגה.
  14. בני הרצליה (+2) נגד הפועל אילת 1 הרצליה נראית טוב במשחקים האחרונים היא משחקת בסגל מלא בבית בנוסף היא קיבלה ליין שיעזור במקרה שיהיה משחק צמוד, מנגד אילת נראית טוב במשחקים האחרונים אבל היא תשחק בחוץ ללא לנזל סמית גוניור וככל הנראה גם ללא יהונתן שולדבראנד, אני מאד מאמין שהרצליה תמשיך ביכולת שלה בטח שהיא נמצאת בבית שלה ובסגל מלא. בהצלחה למשכפלים.
  15. דטרויט פיסטונס נגד אטלנטה הוקס דטרויט חוזרת לביתה אחרי 2 משחקי חוץ לא פשוטים. לפני כן הפסידה אחרי מאבק עיקש למילווקי הלוהטת בבית ב3 הפרש. קולינס בספק גדול ללילה וככל הנראה יצטרף לרשימת החיסורים של ההוקס. אני צופה פה שהפיסטונס יתעוררו מחדש ויחזרו לנצח עם ביטחון בבית מול אטלנטה המרעננת. הבחירה שלי- דטרויט פיסטונס 9-
  16. הפועל ב"ש נגד עירוני נס ציונה +3 הסימון 2 ב"ש תשחק ללא כריסטון ווריק הפצועים ציונה מנגד הקבוצה הכי לוהטת בליגה צופה משחק צמוד ולא פוסל הארכה בהצלחה לכולם
  • צור חדש...