קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'משולב'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. משחק 123 סימון 1 גנק לסגירה יחס 1.1 משחק 182 1( בגיבוי טור נוסף 10 אחוז תיקו). אובר 17 שלשות מכבי ליין נמוך יחסית לטעמי בטח בהתחשב בסגנון 2 הקבוצות בוטל ובקלעי ה 3 בשניהם תיקו צריך מעל 16 שלשות מכובד ליין 6 משחק 69 סימון 1 אובר 170 הפועל תא נס ציונה כולם חוזרים לארץ בהפועל 2 הקבוצות סגנון ריצה
  2. שבת שלום לכולם , הבחירות שלי לשבת בהשקעה היותר נמוכה הן: טופס 1 ראשי: באנקר - מעל/מתחת שערים 2.5 דרמשטאדט - וולפסבורג - מעל יחס 1.45 באנקר -הפועל ירושלים הפועל גליל עליון +14 - 2 יחס 1.8 כפול - מכבי בני ריינה הפועל ת"א - 1 יחס 2.15 כפול -אוגסבורג - בורוסיה דורטמונד(-1) - 2 יחס 2.8 יחס כולל 15.71 השקעה 70 ש"ח זכייה כוללת - 1,100 ש"ח טופס 2 גיבוי ראשון: באנקר - מעל/מתחת שערים 2.5 דרמשטאדט - וולפסבורג - מעל יחס 1.45 באנקר -הפועל ירושלים הפועל גליל עליון +14 - 2 יחס 1.8 כפול - מכבי בני ריינה הפועל ת"א - X יחס 2.75 כפול -אוגסבורג - בורוסיה דורטמונד(-1) - 2 יחס 2.8 יחס כולל 20.10 השקעה 10 ש"ח זכייה כוללת - 201 ש"ח טופס 3 גיבוי שני: באנקר - מעל/מתחת שערים 2.5 דרמשטאדט - וולפסבורג - מעל יחס 1.45 באנקר -הפועל ירושלים הפועל גליל עליון +14 - 2 יחס 1.8 כפול - מכבי בני ריינה הפועל ת"א -1 יחס 2.15 כפול -אוגסבורג - בורוסיה דורטמונד(-1) - X יחס 3.5 יחס כולל 19.64 השקעה 10 ש"ח זכייה כוללת - 196 ש"ח טופס 4 גיבוי שלישי: באנקר - מעל/מתחת שערים 2.5 דרמשטאדט - וולפסבורג - מעל יחס 1.45 באנקר -הפועל ירושלים הפועל גליל עליון +14 - 2 יחס 1.8 כפול - מכבי בני ריינה הפועל ת"א -X יחס 2.75 כפול -אוגסבורג - בורוסיה דורטמונד(-1) - X יחס 3.5 יחס כולל 25.12 השקעה 20 ש"ח זכייה כוללת - 251 ש"ח בהצלחה רבה לכולם!!!!
  3. שבת שלום לכולם , הבחירות שלי לשבת בהשקעה היותר גדולה הן: טופס 1 ראשי: באנקר - מעל מתחת שערים 2.5 צ'לסי - שפילד יונייטד - מעל יחס 1.3 באנקר - מ.ס אשדוד - הפועל ירושלים מעל מתחת שערים 2.5 - מתחת יחס 1.5 כפול - ניוקאסל - פולהאם -2 יחס 3.50 כפול - ווסטהאם - וולבס+1 - 2 יחס 1.55 יחס כולל 10.58 השקעה 230 ש"ח זכייה כוללת - 2,433 ש"ח טופס 2 גיבוי ראשון: מעל מתחת שערים 2.5 צ'לסי - שפילד יונייטד - מעל יחס 1.3 מ.ס אשדוד - הפועל ירושלים מעל מתחת שערים 2.5 - מתחת יחס 1.5 ניוקאסל - פולהאם -2 יחס 3.50 ווסטהאם - וולבס+1 - X יחס 3.35 יחס כולל 22.86 השקעה 20 ש"ח זכייה כוללת - 457 ש"ח טופס 3 גיבוי שני: מעל מתחת שערים 2.5 צ'לסי - שפילד יונייטד - מעל יחס 1.3 מ.ס אשדוד - הפועל ירושלים מעל מתחת שערים 2.5 - מתחת יחס 1.5 ניוקאסל - פולהאם -X יחס 3.30 ווסטהאם - וולבס+1 - 2 יחס 1.55 יחס כולל 9.97 השקעה 30 ש"ח זכייה כוללת - 299 ש"ח טופס 4 גיבוי שלישי: מעל מתחת שערים 2.5 צ'לסי - שפילד יונייטד - מעל יחס 1.3 מ.ס אשדוד - הפועל ירושלים מעל מתחת שערים 2.5 - מתחת יחס 1.5 ניוקאסל - פולהאם -X יחס 3.30 ווסטהאם - וולבס+1 - X יחס 3.35 יחס כולל 21.56 השקעה 20 ש"ח זכייה כוללת - 431 ש"ח אלה הבחירות החזקות שלי להיום , מצטער אין לי זמן לפרט יותר מידי אז אגיד ממש ממש בקצרה: שערים צ'לסי שפילד - ההיסטוריה מראה משחקים מרובי שערים בין השניים ובנוסף גם ברוב משחקיהן האחרונים היה אובר חד משמעי...לדעתי הליין הריאלי היה צריך להיות כאן 3.5 צ'לסי מובילה במחצית גם יכול להיות בחירה לא רעה. שערים אשדוד ירושלים - שתי קבוצות אפורות , בתחתית של התחתית של הליגה , לא מייצרות הרבה מצבים מסוכנים וכובשות שערים. לדעתי המשחק הזה פתוח לכל כיוון של 1-0 לכל צד או 0-0 משעמם לחלוטין ובזבוז זמן של הצופים. ניוקאסל - פולהאם - פולהאם נותנת הצגה שבוע שעבר ולעדתי הרב תשמור על מומנטום חיובי עם נצחון חוץ יקר מאוד נגד ניוקאסל העייפה. איקס כגיבוי נותן ביטחון מלא יותר כמובן ווסטהאם - וולבס +1 - ווסטהאם במומנטום לא טוב פוגשת את וולבס שהיא קבוצה חזקה שיודעת לנצח יריבות חזקות אבל משום מה מול הנוחות יותר מתקשה לדעתי תיקו הכי הגיוני למשחק הזה של 1-1 אבל לא שולל גם ניצחון בגול לווסטהאם שישמש לגיבוי. בהצלחה לכולם נעשה ונצליח
  4. Eden26

Winner2012-20x19 בני הרצליה +4

בני הרצליה (+4) - מ.כ יובלים חולון הליין פה התחיל 2 ועלה ל4 ובצדק בני הרצליה איבדו את כל הזרים בנוסף כמה ישראלים חשובים פצועים והיא תגיע בסגל חסר כמו במשחקיה האחרונים אך למרות זאת הרצליה נתנה פייט בכל שלושת ההפסדים האחרונים בניהם פגשה את מכבי ראשון ואשדוד. חולון מנגד עם סגל נהדר השנה וכמובן שהם איכותיים יותר מהרצליה שאיבדה את כל הזרים בעקבות המלחמה ועוד כמה פצועים אך מחוץ לאולמם הם פחות מרשימים לדעתי והרצליה מסוגלת לעמוד כאן בליין למרות החיסורים.
  5. Eden26

Winner2012-20x19 אס"א תל אביב +2

הפועל קריית אונו - אס"א תל אביב (+2) קריית אונו השיגה את הניצחון הראשון העונה במחזור הקודם לאחר שבאה כאנדרדוג למפגש עם מוצקין, קיבלה +5 ליין התחלתי ולא הייתה זקוקה לו. אס"א תל אביב מנגד נתנה פייט לכל אורך המשחק נגד הפועל ראשון לציון אך לבסוף הפסידו בהפרש 4 שערים, על הנייר אונו עם סגל איכותי יותר לדעתי וזה בא לידי ביטוי במשחקם האחרון אך הם לא יציבים ולא בטוח שהם ישחזרו את אותה יכולת, אס"א תל אביב מסוגלת לעשות לאונו צרות בחוץ ואפילו לנצח ללא הפלוס בתקווה שימשיכו ביכולת הלא רעה שלהם מהמשחק האחרון נגד הפועל ראשון החזקה למרות ההפסד.
  6. buster

Winner2012-20x19 דאבל

19:45 ליגה אירופאית רגל קראבח תארח למשחק אחרון את האקן. האקן סיימה את דרכה עם 0 נק , שהיא כובשת 2 גולים בלבד וסופגת 15! קראבח עם 7 נק בדיוק כמו מולדה. כאשר קראבח די חייבת לנצח פה, ולא להיות תלויה לרחמיה של לברקוזן, אם תרצה לנצח או לעשות תיקו מול מולדה. לברקוזן עלתה כבר ותעלה ברוטציה כנראה, מה שיתן למולדה הזדמנות לפחות מעשית. לכן גם תיקו לא נותן ביטחון לקרראבח. במשחק החוץ ניצחה קראבח 1-0 כשהיא טובה יותר. היום היא תארח בביתה, שם הפסידה רק 1-0 ללברקוזן החזקה. ולפני זה הפסידה רק ב05.08 בעוד האקן בחוץ לא ניצחה מאז 27.09 משחק חסר חשיבות להאקן שתתרכז בליגה שם היא מקום שלישי ורחוקה 7 נק מהמוליכה. הסימון קראבח (חבל שירד כבר היחס קצת) הסימון השני הוא מהנבא 02:30 מיאמי תארח את שיקאגו עונה לא טובה עוברת של שיקאגו, שיש לה טריו מאוד ססגוני שפשוט שאר הקבוצה לא מתפקדת מספיק, ברור שיש צורך שם בכמה טריידים ושחקנים נוספים, יחד עם הבעיות עם זאק לאווין שרוצה לעזוב, זו עונה שאם שיקאגו תוציא איכשהו פלייאוף זה יהיה הישג. מיאמי לעומת זאת נותנת משחקים עם סקורים גבוהים מאוד ביחס למיאמי בשנים האחרונות, נראה שההגנה שלהם פחות מתפקד. מיאמי של העונה הסדירה ושל הפלייאוף אלו שתי קבוצות שונות לחלוטין. ואני חושב שמיאמי באה עייפה לעונה קצת מנטלית, כאילו בא להם להמשיך מאיפה שהפסיקו ולא לבנות מחדש את העונה. מיאמי בבית מקבלת ליין 5, מול קבוצת חוץ לא טובה 2-9 שלילי ליין קטן, שעוד זולג ל4 ברשת כבר. וזה מוזר, כאילו מישהו שם חושב אולי לתת מנוחות אחרת ציפיתי ללין 7 לפחות. בכל אופן, אני אלך עם הזליגות יחסים ועם האולי מחשבות על לתת מנוחה למישהו, בתקווה שאכן זה המקרה ולשיקאגו בא לנצח בחוץ קצת. הסימון שיקאגו בולס+4(השתנה הליין תוך כתיבה, אבל חושב שגם ליין 4 טוב.)
  7. Bomba

Winner2012-20x19 דאבל בומבה

1. מכבי תל אביב - אנדולו אפס -הראשונה ל-20 נקודות הסימון 1. מכבי תל אביב ביחס 1.45 מאמין שמכבי תפתח חזק הערב מול אנדולו שחסרה מספר שחקנים חשובים 2. פנאתנייקוס - מכבי חיפה - איזה קבוצה תכבוש יותר שערים (עד דקה 15) הסימון x ביחס 1.25 מצד אחד פנא יודעת שאסור לה להפסיד מצד שני חיפה צריכה ניצחון בבית של פנא מאמין בגישושים בפתיחה ו0-0 עד דקה 15 בהצלחה!
  8. אהלן חברים לאחר שאתמול נתפס 2/4 כשחיפה העגלות מתפרקת מול גליל עליון ופריס סאן ז'רמן שמשחקת בשביל תיקו כל הרבע שעה האחרונה של המשחק... ביאס ולא ספורטיבי אבל זה מה יש ואין מה לעשות ממשיכים בעקביות והיום אפרסם את 2 הבאנקרים שלי ושני הכפולים שהחלטתי ללכת איתם בתקווה גדולה שאתפוס את הטופס הראשי . טופס 1 ראשי: הפועל חולון - הפועל באר שבע+8 - 2 יחס 1.8 ריאל מדריד -ביירן מינכן+13 - 1 יחס 1.8 ראן - ויאריאל- X יחס 3.35 סט.גילואה - ליברפול - X יחס 3.65 יחס כולל 39.6 השקעה 70 ש"ח זכייה כוללת - 2,772 ש"ח טופס 2 גיבוי ראשון: הפועל חולון - הפועל באר שבע+8 - 2 יחס 1.8 ריאל מדריד -ביירן מינכן+13 - 1 יחס 1.8 ראן - ויאריאל - X יחס 3.35 סט.גילואה - ליברפול - 2 יחס 2.4 יחס כולל 26 השקעה 10 ש"ח זכייה כוללת - 260 ש"ח טופס 3 גיבוי שני: הפועל חולון - הפועל באר שבע+8 - 2 יחס 1.8 ריאל מדריד -ביירן מינכן+13 - 1 יחס 1.8 ראן - ויאריאל - X יחס 3.30 סט.גילואה - ליברפול - 2 יחס 2.4 יחס כולל 25.6 השקעה 10 ש"ח זכייה כוללת - 256 ש"ח טופס 4 גיבוי שלישי: הפועל חולון - הפועל באר שבע+8 - 2 יחס 1.8 ריאל מדריד -ביירן מינכן+13 - 1 יחס 1.8 ראן - ויאריאל - X יחס 3.30 סט.גילואה - ליברפול - X יחס 3.65 יחס כולל 39 השקעה 10 ש"ח זכייה כוללת - 390 ש"ח לגבי חולון באר שבע - חולון קבוצה יותר טובה אבל אני רואה פה ניצחון צמוד שלה ולא יותר מ3-4 נק'....לא שולל הפתעה מבאר שבע גם. ריאל מדריד - באיירן מינכן+13 - על ההבדלי רמות ואיכויות לא צריך להרחיב יותר מידי....ריאל החזקה במפעל , המשחק הזה יתפוס אך ורק לפי המצב רוח של ריאל וכמה היא תרצה לפרק להערכתי ריאל תנצח בתוצאה בסגנון 92-75 סט גילואה - ליברפול - ליברפול כבר העפילה מהמקום הראשון , הערב אני מניח תעלה עם לא מעט מחליפים אשר יותר איכותיים מההרכב המלא של סט גילואה... גילואה צריכה תסריט סנצסיוני בשביל לעלות מהמקום השני , מה שלא יתממש לדעתי היום. הולך חזק על תיקו שישרת מצויין את ליברפול ולגיבוי אקח ניצחון של ליברפול. ראן-ויאריאל - הצוללת הצהובה היא מהקבוצות היותר מנחוסיות ואני שונא ללכת איתן או נגדן...אבל ראן קבוצה ביתית לא רעה מובילה את הבית עם 12 נק' כאשר תיקו יבטיח לה את המקום הראשון מנגד ויאריאל שהבטיחה כבר את המקום השני , לא תגיע כאן להתאבד עבור המקום הראשון ולדעתי תשחק לתיקו . לכן אלך עם ראן בגול כי היא לא מהקבוצות שמפרקות קבוצות , 1-0 קטן ומתוק . אנדר שערים 2.5 גם יכול להיות בחירה לא רעה כאן. מזכיר לכולם - עקביות ומשמעת זה שם המשחק! בהצלחה לכולם
  9. רביעי שמח לכולם! לפני הכל אומר שאני חדש/ישן כאן היו תקופות שהייתי פעיל יותר , יש לי ניסיון רב בהימורי ספורט ואני מקווה שהזמן והפנאי ישחק לטובתי ואוכל לפרסם כאן יותר האסטרטגייה שלי שלרוב לא מאכזבת לטווח ארוך: 2 באנקרים (1.5-1.8) +2 כפולים ביחסים טובים (2.0-4.0) אני אסביר לגבי הבאנקרים - המטרה היא לקחת כאלה שגם סיכויי ההצלחה שלהם יותר גבוהים(כדורסל) או הימורים שבהם יש +1 לקבוצה יריבה והסיכוי שלה לתפוס הוא משמעותית גבוה יותר. אם נצמדים לכללים ולוקחים אך ורק באנקרים בתנאים האלה - הסיכויים של כולם להצלחה גבוהים יותר אוטומטית. כמובן שכל אחד צריך לעשות את החושבים והבדיקות שלו היטב היטב וגם כמובן להסתמך ולתפוס מוקדם המלצות מצויינות של הרבה ממליצים מעולים כאן בפורום. המועצה יודעת לזהות מהר טעויות לכן אתם צריכים להיות סופר זריזים במקרים מסויימים על מנת לממש את ההיתרון שניתן. ואני אסביר לגבי הכפולים - חובה תמיד לקחת הימורים בעלי יחסים גבוהים יותר 2.0-4.0 ואת הכפולים אני תמיד מנווט כשאני משקיע השקעה ראשית על הטופס הראשי ועוד 3 טפסים שהם בעצם החזרת השקעה + רווח לא גדול ברוב המקרים. לטופס הראשי - חייב להגיע ליחס 15 ופרס הזכייה חייב להיות פי 10 מסכום ההשקעה לפחות. אם התחברו לכם יחסים גבוהים יותר ולדעתכם זה הכיוון הרווחתם אקסטרא. לגיבויים - אתם תמיד תגיעו ליותר מגודל ההשקעה למעט מקרים מאוד מאוד מסויימים שתצטרכו להשקיע בגיבויים מעט יותר. כשהולכים בדרך שלי בעקביות , אפשר להצליח. חייב חייב משמעת ברזל! מי שמהמר 100 ש"ח עבור טופס - יחלק את ההימור שלו בצורה כזאת: 70 ש"ח עבור הטופס הראשי 10 ש"ח עבור גיבוי 1 10 ש"ח עבור גיבוי 2 10 ש"ח עבור גיבוי 3 אתן דוגמא עם הבחירות שלי להיום! הפועל חיפה (-6) - הפועל גליל עליון - 1 פרומטיי(-3.5) - גלאטאסריי - 1 בורוסיה דורטמונד - פאריס סן ז'רמן (-1) - 2 אתלטיקו מדריד - לאציו (+1) - X יחס כולל: 23.59 , השקעה 70 ש"ח סכום זכיה צפוי: 1,651 גיבוי ראשון: הפועל חיפה (-6) - הפועל גליל עליון - 1 פרומטיי(-3.5) - גלאטאסריי - 1 בורוסיה דורטמונד - פאריס סן ז'רמן (-1) - 2 אתלטיקו מדריד - לאציו (+1) - 1 יחס כולל: 16.47 , השקעה 10 ש"ח סכום זכיה צפוי: 164 ש"ח גיבוי שני: הפועל חיפה (-6) - הפועל גליל עליון - 1 פרומטיי(-3.5) - גלאטאסריי - 1 בורוסיה דורטמונד - פאריס סן ז'רמן (-1) - X אתלטיקו מדריד - לאציו (+1) - 1 יחס כולל: 21.54 , השקעה 10 ש"ח סכום זכיה צפוי: 215 ש"ח גיבוי שלישי: הפועל חיפה (-6) - הפועל גליל עליון - 1 פרומטיי(-3.5) - גלאטאסריי - 1 בורוסיה דורטמונד - פאריס סן ז'רמן (-1) - X אתלטיקו מדריד - לאציו (+1) - X יחס כולל: 30.8 , השקעה 10 ש"ח סכום זכיה צפוי: 308 ש"ח בהצלחה לכולם תנו בראש ותיהיו עם הרבה הרבה משמעת , הימורים שקולים ותבדקו כל דבר , אין דבר כזה רגש בהימור!!! יש נתונים וניתוח נתונים ווהכרה של ליגות קבוצות וכ'....זה שם המשחק פה!
  10. Bomba

Winner2012-20x19 דאבל אלופות

1. הכוכב האדום בלגרד (+2) - מנצסטר סיטי הסימון 1. ביחס 1.55 מנצסטר עולה בהרכב משני ומאמין שבאצטדיון המארקנה הכוכב יהיו שווים הפסד במקסימום גול אחד 2. לייפציג - יאנג בויז הסימון 1. ביחס 1.25 מאמין שלייפציג לא תתקשה ותנצח הערב בהצלחה
  11. דאבל אפשרי להעביר את יום שלישי בכיף ואולי עם קצת רווח: הפועל תל אביב מאני ליין, פייבוריטית ברורה לנצח את המשחק הזה , יחס 1.3 נאפולי אחרי 3 הפסדים, אבל הפסידה לריאל, יובנטוס ואינטר, תרצה היום לחזור לנצח בכל הכוח את בראגה הפורטוגלית וגם להבטיח את המקום השני בבית. יכולתי לקחת ניצחון ביחס של 1.4 אבל החלטתי בסוף ללכת על נאפולי שער ראשון במשחק ביחס של 1.3, לדעתי תפתח חזק את המשחק ועוד בבית שלה. סה"כ יחס 1.69 בהצלחה.
  12. היי חברים, חוזר אליכם עם שלישיה עם אמונה גדולה!! וולבס- הפועל תא- 2 ניצחון ישיר מעדיף לא להתעסק בחישובי ליין וכל ניצחון אני לוקח. נאפולי- בראגה- 1 נאפולי רוצה להבטיח את המקום השני ותנצח את בראגה בבית.. אוסימן חזר ואני סומך על הכחולים שיעשו את העבודה באיצטדיון מראדונה. ק״ש- טבריה- 1 ק״ש הקבוצה האהובה עליי, מראה שהיא הגיעה ללאומית רק לזמן קצר וברצונה לחזור בסיום העונה לליגה הבכירה… בבית מאמין שתעשה את העבודה ותנצח. יחס 3.09 להשקעה! בהצלחה לכולם ויום מוצלח לכולנו וזכיות רבות על ראשינו!!! 💪🏼 אשמח לדעות, פרגונים וטיפים לחיים 😎
  13. מורוסיה מארחת את ולסיה שמתחילה לחזור לעצמה אחרי תקופה לא טובה קבוצה יותר טובה ממורוסיה סמנו 2 ולסיה+3.5 משחק שני הפועל ירושלים נגד הפועל חיפה סמנו אנדר קרנות לא יותר מ5 גג 6 קרנות
  14. 1.אל טאי - אל הילאל ריאד - ליגה סעודית הסימון 2. יחס 1.1 2.יובנטוס - נאפולי איזה קבוצה תבקיע יותר שערים עד דקה 15 הסימון x ביחס 1.2 3. ברוקלין - וושינגטון דני אבדיה אובר 12 נקודות ביחס 1.75 יחס כולל 2.3 בהצלחה!
  15. מזרחי

Winner2012-20x19 דאבל של מזרחי ב900

חולון נגד בון הרבה דובר על המשחק הזה לדעתי הגרמנים עדיפים קבוצה יותר חזקה פיזית ומנטלית חולון גירדו ניצחון נגד עפולה קבוצה לא רעה אבל בון עדיפה משחק שני דרבי ירושלמי לא רואה יותר מ6 קרנות במשחק גם אנדר שערים מומלץ שם
  16. מכבי ראשון לציון הקבוצה היחידה שעדיין נשארה מושלמת בליגה תארח הערב בבית מכבי את בני הרצליה שנשארו עם סגל ישראלי לאחר שהזרים עזבו אותם בנוסף שון סלס עם שבר בידו ושמתי לב שגם עדן ג'ינג'י לא שיחק במשחק הקודם עקב פציעה ולא מצאתי לגביו מידע אם ישחק הערב, הרצליה הייתה בפיגור שבעה שערים במשחק הקודם נגד נס ציונה אך הצליחה לחזור מזה ולבסוף הפסידו רק בהפרש של שער אחד, נגד מכבי ראשון הרבה יותר קשה לחזור מפיגור שבעה שערים בטח לא בבית מכבי. ראשון לציון חזרה נהדר מהפגרה למרות שאיבדו את הפיבוט שהחליט לעזוב והם מגיעים לאחר ניצחון של 5 שערים על אשדוד אחת הקבוצות החזקות בליגה, בבית מכבי הסיכויים של הרצליה על הנייר נמוכים עם עזיבת הזרים והפציעות ולכן הבחירה כאן בראשון מעל הליין. הסימון: מכבי ראשון לציון (-4)
  17. משחק 1: טופ אוס - דה חראפשחאפ - 2 (ליגה הולנדית שניה) שעת משחק: 21:00 יחס: 1.55 משחק 2: אורלנדו - וושינגטון - 1 (ניצחון ישיר) (נ.ב.א) שעת משחק: 2:00 יחס: 1.10 יחס כולל: 1.70 בהצלחה!
  18. Barcelona מארחים את Morrazo Cangas במסגרת הליגה הספרדית לאחר ניצחון החוץ בליגת האלופות על Telekom Veszprem החזקה. אני לא מחזיק בכלל מברצלונה השנה (למרות שהיא אחת מקבוצות הכדוריד הכי טובות בעולם, ללא עוררין), ואני לא חושב שהם יקחו את המשחק הזה יותר מדי ברצינות. חושב שהם ינצחו בסביבות ה 9 שערי הפרש. בהצלחה למשכפלים
  19. בוקר טוב חברים יקרים. מידי יום אשתדל לעלות בסקר את ארבעת המשחקים העיקריים שהווינר מציג לנו בדף הראשון של התוכנייה. * מטרת הסקר הוא : א. להיות מעודכנים הרי לא אנחנו בוחרים מה יוצג בדף של התוכנייה . אך יש באפשרותנו לעקוב יוםיום . ב. לקבל כיוונים על התפלגויות הן של המהמרים והן של היחסים בהמשך היום. ג. לעורר שיח בתחום הכדורגל ( לרוב הווינר שם משחקי כדורגל, אך לא רק. ) ד. לעזור למשתמשים החדשים להגדיל את הניקוד שלהן ( הרי ידוע שהצבעה לסקר מגדיל את הניקוד .) שיהיה לכולנו סופ"ש טוב ושקט.
  20. בוקר טוב חברים יקרים. מידי יום אשתדל לעלות בסקר את ארבעת המשחקים העיקריים שהווינר מציג לנו בדף הראשון של התוכנייה. * מטרת הסקר הוא : א. להיות מעודכנים הרי לא אנחנו בוחרים מה יוצג בדף של התוכנייה . אך יש באפשרותנו לעקוב יוםיום . ב. לקבל כיוונים על התפלגויות הן של המהמרים והן של היחסים בהמשך היום. ג. לעורר שיח בתחום הכדורגל ( לרוב הווינר שם משחקי כדורגל, אך לא רק. ) ד. לעזור למשתמשים החדשים להגדיל את הניקוד שלהן ( הרי ידוע שהצבעה לסקר מגדיל את הניקוד .) שיהיה לכולנו המשך שבוע מבורך .
  21. יהודה ווינר

Winner2012-20x19 דאבל משולב

ווטפורד - נוריץ' משחק התקפי לטעמי ושני הקבוצות יכבשו הסימון המתבקש אובר 2.5 ביחס 1.55 יורוליג מכבי תל אביב - ריאל מדריד פערי הכוחות ברורים דיי ברורים ונוטים לריאל הסימון המתבקש ריאל מאמי ליין ביחס 1.2 דאבל ביחס 1.86 בהצלחה וערב פורה!!
  22. נקסה הקרואטית נמצאת בתקופה מטורפת, עם 15 ניצחונות בכל המסגרות, מובילה את הליגה הקרואטית בבטחה, מובילה באירופנ בשלב הבתים עם 4 ניצחונות. שתי הקבותוץ נפגשו לפני כחודש אז נקסה כאמור ניצחה. סקיירין מדורגת מתחת לנקסה, שכבר עלתה לשלב הבא. ההבדל זה אם מהמקום הראשון או מהמקום השני. סקיירין הבטיחה כמעט בודאות את המקום השני - ניצחון היום יבטיח לה עליה לשלב הבא. במחזור האחרון סקיירין הפסידה הפסד לקולדינג, די מביך עבורה. אני מאמין שהיום סקיירין יבואו חדים, וינחילו לנקסה הפסד ראשון במסגרת רשמית. בוקיז לדעץי לא סתם פתח את סקיירין פייבוריט. סימון 1 סקיירין -0.5 יחס 1.65
  23. טורניר מאיה פורטוגל דוארטה ואלה - בנואה פר דוארטה מקום 574 בנואה 130 בעולם בנואה שחקן בכמה רמות מעל דוארטה ואם לא יהיה הפתעות אמור לנצח פה ללא בעיות משחק שני גירונה מארחת את אתלתיקו בילבאו גירונה מגיעה למשחק לאחר 6 נצחונות ברציפות ניצחון שלה יתן לה את המקום הראשון על חשבונה של ריאל מדריד לגירונה מספר חיסורים היום בינהם סביו אתלתיקו בילבאו מגיעה למשחק לאחר 3 נצחונות רצופים שמפסידה רק לריאל ברצלונה וסוסיאדד נראה שאין להם חיסורים משמעותיים נכון לעכשיו אתלתיקו בילבאו משחקים כדורגל התקפי מדהים ובכלל הקבוצה נראת מעולה במשחקים האחרונים וגם שהפסידה לברצלונה זה היה ב 1-0 קטן בדקה ה 80 לטעמי אנחנו נראה פה משחק טקטי של שני הקבוצות שבסופו של דבר הריצה של גירונה תיעצר היום אני מסמן במשחק הזה אתלתיקו בילבאו +1 בנואה פר מנצח אתלתיקו בילבאו +1 בהצלחה
  24. Bomba

Winner2012-20x19 דאבל משולב

1. אנדולו אפס - מניסה הראשונה ל10 נקודות במשחק -אנדולו אפס ביחס 1.45 מאמין בפתיחה טובה של המארחת. 2. גירונה (+1) - אתלטיק בילבאו הסימון 1. ג'ירונה +1 ביחס 1.25 הקבוצה המפתיע של הליגה לא תפסיד גם הערב בהצלחה
  25. בוקר טוב חברים יקרים. מידי יום אשתדל לעלות בסקר את ארבעת המשחקים העיקריים שהווינר מציג לנו בדף הראשון של התוכנייה. * מטרת הסקר הוא : א. להיות מעודכנים הרי לא אנחנו בוחרים מה יוצג בדף של התוכנייה . אך יש באפשרותנו לעקוב יוםיום . ב. לקבל כיוונים על התפלגויות הן של המהמרים והן של היחסים בהמשך היום. ג. לעורר שיח בתחום הכדורגל ( לרוב הווינר שם משחקי כדורגל, אך לא רק. ) ד. לעזור למשתמשים החדשים להגדיל את הניקוד שלהן ( הרי ידוע שהצבעה לסקר מגדיל את הניקוד .) שיהיה לכולנו המשך שבוע מבורך .

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות