קפוץ אל תוכן
שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'משולב'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. המופרע

Winner2012-20x19 דאבל לכיף 🍻

לא כל כך מצאתי משהו לשים עליו חותמת אז שולח בשביל הכיף לשתות בירה ולראות משחק. משחק ראשון בכדורסל בוסניה נגד צרפת. לצרפת סגל טוב וגדול יותר הבטן אומרת צרפת8- משחק שני ג'ירונה נגד וייקאנו הבטן אומרת גירונה מנצחת בבית שלה. יחס כולל 2.7 בהצלחה לכולם. בהימורים אין בטוח 🍻
  2. גלאטסרי תפגוש את אנטליספור גלא בבית אמתנית, לא מפסידה כמעט, לדעתי היא גם תנצח וזו אחלה תוספת יחס. הסימון- גלא ניצחון ניו יורק תפגוש את דטרויט במשחק של שלישי לפנות בוקר דטרויט מתחרה העונה מול וושינגטון מי הכי גרועה בליגה. בעוד ניקס מתחרה על אליפות המזרח. הווינר החליט לשים יחסים הפוכים, אז מי אני שאתנגד לזה. הסימון- ניו יורק ניקס +10.5
  3. המופרע

Winner2012-20x19 שלישייה רגועה 🍻

ערב טוב לכולם משהו קטן לערב. תחושת בטן בעיקר אין משהו בטוח. משחק ראשון סלובניה נגד ישראל בכדורסל, הולך עם סלובניה 5-. משחק שני מכבי חיפה נגד אשדוד הולך עם חיפה ביותר מגול. משחק שלישי לצ'ה נגד אינטר הולך עם אינטר ביותר מגול. יחס כולל 4.9 בהצלחה לכולם.
  4. המופרע

Winner2012-20x19 שלישייה

ערב טוב לכולם. שלושה משחקים שעל הנייר לא צפויות הפתעות אבל כמובן אי אפשר לדעת. סלובניה 5- נגד ישראל הולך עם סלובניה. אשדוד נגד מכבי חיפה הולך עם מכבי שתנצח לצ'ה נגד אינטר הולך עם אינטר. יחס כולל 2.93. כמובן שאין בטוח בהימורים, בהצלחה לכולם
  5. באייר לברקרוזן קאלינסקיה +6.5 ביחס 1.65 דאבל שאני מאוד מאמין בו ובטוח בו. אתחיל עם הקבוצה של צ'אבי אלונסו אולי הקבוצה בכושר הטוב ביותר בכל אירופה מפרקת ומנצחת ללא הפסקה עם מאזן ביתי סופר מרשים של 9 ניצחונות מ-11 משחקי בית. היא תארח את מיינץ החביבה מהתחתית שנלחמת על חייה בליגה אבל לברקרוזן זו ממש לא הליגה שלה העונה ומאזן החוץ שלה שמדבר ומספר על 0 (!) ניצחונות כאלו עד עכשיו שהיא מחוץ לביתה רק מעודד אותי יותר. לברקרוזן תנצח. לגבי קאלינסקיה אהיה כנה, סופר הופתעתי מהניצחון שלה על קורי גוף אמש ונראה שהיא בדרך להיות כוח עולה בסבב הנשים. זה לא היה מקרי ולרגע לא היה מזל. היא שלטה בכל המשחק ובקצבים של הנקודות. והיכולת שלה להחזיר כדורים אבודים ולייצר התקפה יש מאין יותר מרשימה אותי מהכל. היא תפגוש את איגה היום שעל הנייר יכולה לפרק כל שחקנית ביום נתון. מול סביטו ראינו ירידת מתחת במערכה השנייה ואלמלא טעויות לא מחויבות של האוקראינית זה היה יכול להראות ולבטח להיות צמוד יותר. הליין היום התחיל ב-5.5 ועלה ל-6.5, שבמצב העניינים לטעמי קאלינסקיה בהחלט יכולה להחזיק את הליין. איגה תבוא מפוקסת שהיא יודעת שאין לזלזל פה רק שמהצד השני יש שחקנית שיכולה להחזיר כל כדור ולהבדיל מהרבה שחקניות גם יכולה לאתגר אותה התקפית. נתראה מאוחר יותר עם עוד כמה סימונים מעניינים. מי ייתן ויחזרו אלינו כל החטופים עוד היום, בריאים ושלמים ב"ה המלך 🙌 שבת קודש לכל בית ישראל 🙏🧡
  6. שלום חברים אני אשים פה המלצה לשיטה 3 מ 4 או שליחה בישיר כל אחד יעשה מה שבא לו ובתקווה שיתפס וזו דעתי : פסז מנצחים סימון 1 פרסון בפלוס 1- סימון 1 מילוויל איספיוויץ אובר 2.5 שערים סימון 1 ובכדורסל - ישראלי - בני הרצליה מנצחים את באר שבע ב 7- סימון 1. שיטה 3 מ 4 בעשרה שקלים (סהכ 40 שקל ) נותן 173 שקל ובישיר יחס 7.1 במאה נותן 710. בהצלחה לכולם
  7. Eden26

Winner2012-20x19 דאבל משולב

מילוש ראוניץ' - אלכסנדר בובליק קרדיט לשמול התותח על הסימון, בובליק בכושר מצוין לאחרונה ואני איתו שינצח כאן. בולוניה (+1) - פיורנטינה בולוניה נחשבת כקבוצת הבית הטובה באיטליה עד כה כשמאזנם 9 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו, והפסד בודד שהיה במחזור הראשון למילאן. פיורנטינה בחוץ ניצחו העונה 4 מתוך 11 משחקים. אני עם בולוניה בכפול במגרשם הביתי.
  8. שמול שמול

Winner2012-20x19 דאבל לצאת השבת

דאלאס +2 (5 live) מכבי חיפה (ספורט 5) ביחס 2.52 דאלאס מגיעה עם הרכב טוב שגאפורד ופיג'י גם יפתחו לבסוף הערב בחמישייה. ליברס ואקסום בחוץ שקלבר בספק. לוקה ישחק וזה סופר משמעותי. הת'אנדרס בסגל מלא. דאלאס קבוצה סופר מוכשרת גם ככה עם קיירי בריא ולוקה המטורף והתוספת של ה-2 שחקנים הללו בהחלט מעניקה עוד כוח אש לקבוצה שהיא קטלנית גם ככה שהיא בריאה. באשר לחיפה, אחרי התיקו החלש של מכבי מול סכנין בצהריים אין לי ספק שחיפה יבואו לטרוף את הדשא בטדי לא פחות מאשר שרצו ועשו מול אותה מכבי. ניצחון שלהם הערב ייפתח גם פער של 2 נקודות על מכבי. בית"ר אחרי כל ההתלהבות של ההתחלה והקהל כצפוי באיזשהו שלב תתעייף בטח עם הבעיות שקיימות בהגנה של גל כהן שקיבל מינוי קבוע.
  9. יהונתן

דאבל לפתיחת שבוע טוב 🤑 *משחק ראשון כדורסל - הפועל חיפה +3 תחזיק את הרבע הראשון מול ירושלים *משחק שני כדורגל - פסז׳ ניצחון בישיר.. בהצלחה למי שנכנס !!!!!! ⚡️
  10. ליגה גרמנית דורטמונד תנצח את פרייבורג - יחס 1.40 דורטמונד במקום הרביעי ופוזלת למקום השלישי תארח את פרייבורג מהמקום השביעי שדי איבדה גובה נוראית פשוט לא טוב כבר תקופה. היא מנצחת רק פעם אחת בחמשת המחזורים האחרונים ומפסידה 3 פעמים כולל לקבוצות כמו ברמן והיידנהיים מולן מצופה ממנה ליותר. דורטמונד צפויה לנצח בבית ולטעמי גם בהפרש של יותר משער. יורוליג פנאתינייקוס תנצח את פנרבחצ'ה - יחס 1.40. היוונים בבית עדיפים למרות חסרונו של סלוקאס ואולי לסורט (בספק). פנר ניצחה את היוונים בטורקיה והפעם זה יהיה סיפור אחר כשהטורקים לא נראים טוב מחוץ לביתם ולעומת זאת פאנא בבית אחת החזקות אם לא ה-. יחס 1.96 לדאבל סולידי נוסף להיום
  11. יהודה ווינר

Winner2012-20x19 שיטת פורום Livegames

אהלן חברים הרבה זמן שלא עשינו פוסט כזה אז ככה.. כולנו יודעים שאין כמו חוכמת ההמונים אז כל אחד יביא את ההימור הכי חזק שלו להיום ביחסים שבין 1.5-2.5 וננסה להרכיב טור מנצח לשבת. הטור ישלח כשיטתי ויעלה כמובן לאחר השליחה. אני אתחיל עם ההימור הראשון : ריאל מדריד - גירונה אובר 3.5 שערים ביחס 1.7 יאללה תנו בראש ויום פורה !!
  12. יהודה ווינר

Winner2012-20x19 שעשוע לשישי שבת

ערב טוב חברים. שלחתי טור ארוך לשישי שבת . יש הרבה הימורים מקווה שנצליח ללקט את המובחרים לסוף השבוע הקרוב שיהיה בהצלחה לכולם וסוף שבוע פורה ! נ.ב הטור נשלח כשיטה
  13. שמול שמול

Winner2012-20x19 דאבל של שמול

הורקאש אנאדולו מאני ליין ביחס 1.68 מאוד מאמין בדאבל הזה. נבדק לעומק. לטעמי אנאדולו אמורה לנצח את מכבי במאבקים שלה להשתחל לאנשהו, באשר להורקאש הוא צריך ואמור לעבור את המשוכה הזו.
  14. משחק העונה באיטליה אינטר מאחרת את יובה שתי הקבוצות צמודות בטבלה משחק הגנה מצויין יש להם בעיקר ליובה לדעתי נראה פה גג 2 גולים משחק מוקדם בnba אורלנדו תמשיך לנצח את דטרויט החלשה מעל הליין
  15. משחק ראשון כדורסל הפועל חולון מארחת את מכבי תל אביב מכבי פבורטית על הנייר אבל בלי בולדווין תתקשה מאוד בחולון שלדעתי מסוגלת גם לנצח את תל אביב וגם אם תפסיד זה יהיה בסל גג משחק שני הפועל תל אביב אחרי 7 משחקים ללא נצחון תתאושש על אשדוד ותנצח 2-0 בעזרת ה' המועצה תשלם ריבית היום אמן
  16. buster

Winner2012-20x19 טופס משוגע

חולון נגד מכבי תא בכדורסל שתי הקבוצות עושות המון שלשות, ממוצע של חולון הוא 9 ושל מכבי 10.5 משחקי עבר מראים שהם עושים 20+ בניהן, ליין נקודות עלה ב2 נק גם. וההימור טוב גם להארכה למקרה ש.. הסימון אובר 19 שלשות פרונסיסה נגד מילאן משחק לא קל בכלל למילאן, למרות שהסטטיסטקה אומרת שמילאן מנצחת מעל גול אותה, אני חושב שמילאן תרצה להצמד ליובנטוס ואינטר ולנסות להציק שם, כל עוד יש לה סיכוי עדין. ומשחקים כאלה צריך לנצח גם אם זה בדקה ה80-90 מילאן ניצחון שפילד יונטייד נגד אסטון וילה שפילד קבוצת תחתית,עם 10 נק בלבד. נגד אסטון וילה שהתחילה לגמגם לאחרונה. שפילדג משחקי בית חטפה 26 ונתנה 12גולים ב11 משחקי הבית שלה. וילה חטפו 19 ונתנו 14 במשחקי החוץ שלה. ועדין וילה מקום 5 שניצחון שלה ישים אותה מקום 4 על חשבון טוטנהאם. בליגה האנגלית כל נקודה חשובה, בטח בצמרת. אסטון וילה ניצחון בגול בדיוק! יחס 8. גיבוי איקס בשלשות יתן יחס 44
  17. משחק ראשון כדוריד חולון מארחת את אשדוד שתי קבוצות שוות פחות או יותר לדעתי חולון בבית תנצח משחק שני אנאדולו אחרי 2 הפסדים תתפוצץ על מילאנו ותנצח משחק שלישי מונאקו מארחת את פנר משחק שקול והגיע הזמן שמונאקו תפסיד והיום זה יקרה בעזרת ה'
  18. סטאד לוזאן - לוצרן - אובר 2.5 שערים יחס 1.5 ריאל מדריד - ליון וילרבאן+16 - וילרבאן +16 יחס 1.8 יחס כולל - 2.7 סטאד לוזאן - לוצרן - שתי קבוצות שבמשחקיהן מובקעים הרבה שערים כאשר ברוב משחקיהן גם כובשות וגם סופגות , לוזאן 14/21 אובר 2.5 , לוצרן 11/21 אובר 2.5 לא מצאתי חיסורים משמעותיים ולדעתי הרבה נראה כאן משחק תוסס עם לא פחות מ3 שערים. ריאל מדריד ליון וילרבאן +16 - וילרבאן קבוצה עקשנית ולא תוותר כאן לריאל בקלות , כמו כן אני מניח שבמדריד ינסו לפתוח פער גדול כבר מחצית ראשונה והרבה שחקנים יקבלו מנוחה לאור העומס. ריאל היא קבוצת NBA לכל דבר ואם היא מכריזה שהיא באה לפרק יריבה הייתי מאוד מאמין שדבר כזה יקרה. עדיין לא ברור 100% מבחינת פצועים וסגלים , אבל אני בהחלט רואה את וילרבאן נותנת פה פייט ולא מפסידה ביותר מ10 נק'. כמו כן ריאל הבטיחה לעצמה פער בפסגה שהיא באמת יכולה להוריד הילוך במשחקיה אם תרצה וזה לא ישפיע על שום דבר. הימור בונוס: אובר 168 נק' במשחק הזה. בהצלחה רבה !
  19. buster

Winner2012-20x19 דאבל מנצח

מונאקו תפגוש את פרטיזן ביורליג מונאקו נראת נהדר! חזרו לה שחקנים משמעותים, והיא מנצחת אפילו את ריאל דו ספרתי. פרטיזן קבוצה שרצה, אבל לדעתי לא תעמוד בקצב של הצרפתים. הסימון מונאקו מאני ברצלונה נגד אוסאסואנה כדורגל אז ברצלונה נראת אפורה, צאבי הודיע ששנה הבאה הוא יעזוב את הקבוצה (מישהו אמר קלופ?) והשחקנים חייבים להתחיל להראות ביצועים טובים, אין ספק שבבית בקאמפ נואו ברצלונה מקבלת 1.3, נגד קבוצה שלרוב מנצחת אותה גם בסגל חסר אפילו. מאמין שבבית ברצלונה צריכה, אמורה, ותנצח פה (אולי במשחק קשה בגול אבל היא תנצח) הסימון ברצלונה ניצחון
  20. מכבי פת תקווה מגד חדרה צופה למשחק אמצע מגרש מה שיוביל לאנדר קרנות ואנדר שערים משחק שלישי מילאנו מרגיש לי שיכולה לעקוץ את פנא משחק אחרון אורלנדו מנצחת מעל הליין
  21. Eden26

דיאנה שניידר - פאולה בדוסה שלב שמינית גמר בטורניר תאילנד כשבשלב הראשון בדוסה ניצחה 2-1 את אחת השחקניות המקומיות כשדיאנה שניידר ניצחה 2-1 את מגדה לינט. פאולה בדוסה היא הפייבוריטית לזכייה בטורניר ואני מאמין שהיא תנצח כאן את שניידר. מכבי תל אביב - הפועל ירושלים הפועל ירושלים אחת משלושת קבוצות החוץ החלשות בליגה כשהפסידו שישה מתוך תשעה משחקים, אני מאמין שהערב הפועל ירושלים יצאו ללא נקודות מבלומפילד.
  22. שעה 19:00 משחק 50:בשיקטאש1.5+ נגד פאריס הסימון הוא 2(יחס 1.60). בשיקטאש מקום 6 9 נצחונות,7 הפסדים פאריס מקום 1 15 נצחונות,1 הפסד פאריס בהרבה יותר טובים ואין סיבה שלא ינצחו מעל הליין הנמוך. שעה 21:30 משחק 197:נוטינגהאם נגד ארסנל הסימון הוא 2(יחס 1.25). נוטינגהאם קבוצת תחתית,ארסנל קבוצת צמרת חזקה,משחק כזה ארסנל חייבים לנצח במיוחד שהצמרת צפופה וכל ניצחון חשוב. בספורט אין 100 אחוז ויתכנו נפילות,הדאבל טעון בדיקה לפני שמשקיעים את הכסף היקר בהצלחה רבה
  23. אליצור רמלה- הפועל פתח תקווה - אנדר 147 נק' יחס 1.7 ספורטינג ליסבון - קאסה פיה ליסבון - אובר 2.5 שערים - יחס 1.35 סלארנטינה - רומא - אובר 2.5 שערים יחס 1.75 קצת הסברים - אליצור רמלה בכמה רמות מעל פתח תקווה והיא ובעיקר היא תכריע כמה הסקור פה ייגמר. לדעתי נראה פתיחה חזקה של רמלה ועד המחצית ייתרון של 20 לפחות , מה שייתן לרמלה אופציה לשלב במחצית שנייה הרבה יותר שחקניות פחות מנוסות שצריכות להגדיל את הזמן שלהן והניסיון על המגרש. משחק זה הוא משחק קלאסי בשביל רמלה לעשות ניסויים ולשלב את כל הספסל וזה מה שאני צופה שיקרה לאחר פתיחה חזקה שלהן. פתח תקווה בממוצע במשחקיה מגיעה לאזור ה55 נק' למשחק ומול ההגנה של רמלה לא יעברו את 45-50.... סקור שאני משער למשחק הזה- 80-45 רמלה . ספורטינג אובר 2.5 - המובילה של הליגה מול מקום 13 , במשחקי עבר בין 2 הקבוצות נכבשים לא מעט שערים , צופה כאן אובר ובתקווה לאובר מהיר של 3-0 ספורטינג עד המחצית. תוצאה שאני משער למשחק זה - 4-1 ספורטינג ליסבון סלארנטינה - רומא אובר 2.5 - ההימור שאני חושש ממנו מעט אך לאחר בדיקת סגלים למשחק אני די שלם איתו וחושב שהיחס שווה את זה. שתי קבוצות שבמפגשי עבר שלהן רובם נגמרו באובר ובנוסף רומא חייבת לנצח בשביל להתקרב למפעלים הגדולים , כמו כן סלארנטינה חייבת ניצחון לנסות ולהתרחק מהתחתית. לדעתי נראה משחק תוסס ועם לפחות 3 שערים . תוצאה שאני משער למשחק זה - 3-1 רומא יחס כולל 4.02 את רומא אגבה באנדר 2.5 לשקט הנפשי שלי... בהצלחה רבה לכולם
  24. Eden26

Winner2012-20x19 3/4 אנדרים

בני הרצליה - הפועל קריית אונו / אנדר 68 שערים ביחס 1.8 פיליפ לאוביץ' אחד השחקנים הטובים של קריית אונו עזב לאשדוד ובלעדיו אני לא מאמין שקריית אונו תעשה סקור גבוה, מאמין באנדר 68 שערים כאן. בעולם 66.5 מכבי ראשון לציון - הפועל חולון / אנדר 67 שערים ביחס 1.8 השניים עשו סקור של 68 שערים במפגש האחרון בניהם אבל בבית מכבי לדעתי חולון תתקשה יותר, ההגנה והשוער המצוין של ראשון לדעתי יעצרו את חולון על סקור יחסית נמוך שיסדר לנו כאן אנדר שערים. בעולם 62.5 פרישטרי - הפועל ירושלים / אנדר 157 נקודות ביחס 1.75 ההגנה של הירושלמים לדעתי יסדרו משחק עם סקור נמוך. בעולם כבר 153.5 מכבי תל אביב - מכבי חיפה / אנדר 2.5 שערים ביחס 1.75 גמר גביע מאמין במשחק קשוח עם פחות מ2 שערים ב90 דקות.
  25. הגמר הגדול מכבי תל אביב מכבי חיפה כמו בכול גמרים מאמין בתיקו שיוביל להארכה צופה למשחק אמצע מגרש משחק זהיר יחסית מה שיוביל גם לאנדר קרנות משחק שלישי שארלוט אמורה לנצח את דטרויט

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

חדר ראשי - צ'אט LiveGames

אין לך את ההרשאות המתאימות לכתוב בצ'אט המהיר
    • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות