קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים יוצא לדרך ביום א'!

מהרו להרשם - מגבלת מקום של 36 משתמשים

להרשמה לחץ כאן:  הרשמה

שלח טופס

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'משולב'.

• חפש לפי תגיות

ענף
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, זכיות ונפילות
    • המלצות ווינר
    • טפסים זוכים
    • הפקולטה לחקר ההימורים
    • סקרים

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

1. הטורניר ה 13 והיוקרתי של מלך היחסים בפורום יוצא לדרך! יש מקום ל 36 משתתפים בלבד! הגרלה במוצא"ש ומחזור ראשון מתחיל ביום ראשון 21.4 פרס ראשון זהב והרבה מאוד כבוד! וקת פורום מלך היחסים עונה 13: 1.אישורי משתמש : אני מאשר שע"פ הרשום בתעודת הזהות האישית שלי אני מעל גיל 18 שכן אני מודע שמתחת לגיל זה אינני רשאי לבקר בפורום זה ולהשתתף בטורניר זה. אני מאשר ומבין שמנהל הפורום בלבד רשאי לשנות את חוקי הטורניר בכל עת על פי שקול דעתו לאחר בחינת כל מקרה לגופו ובהיוועצות מנהל הטורניר. אני מאשר ומבין שמנהל הפורום בלבד רשאי להחליט על המשך התמודדתי בכל שלב בטורניר. בהתאם לחוקת הטורניר והפורום ועל פי שיקול דעתו. אני מאשר ומבין שלא כל הנרשמים יכנסו לטורניר,הכניסה של כל משתמש תאושר על ידי מנהל הפורום. ותינתן למי שלא אושר הזדמנות להכנס לטורניר דרך נושא המחליפים. אני מאשר שקראתי את כלל החוקים מטה ואני מבין אותם כהלכתם. 2.הגדרה של מחזור : מחזור 1 =יום שבת בחצות עם יום רביעי בחצות. מחזור 2 -יום רביעי בחצות עד יום שבת בחצות. וכך הלאה,מחזור רודף מחזור. הימורים שמחוץ לטווח הזמן הזה למחזור כזה או אחר יפסלו. מותר להמר על משחק שהחל לפני חצות יום שבת/רביעי ומסתיים אחרי חצות ראשון/שבת. יש לשלוח את הטופס המכיל 3 משחקים בהודעה אחת!אפשר לשלוח את הטופס בכל שלב במחזור,על משחקים שטרם החלו.ככל שתקדים להמר,יהיו פתוחים בפניך יותר משחקים. 3.שלבי הטורניר: מחזור 1-5 - חמש מחזורים אשר יקבעו את 8 המעפילים מכל בית ישירות לשמינית. אין הגבלות של בחירת משחקים במחזור1-4. יש הגבלות במחזור 5! יפורסם בהמשך. מחזור 6 - מחזור בודד של ראש בראש - פלייאוף על פי מיקום (אפשר לראות בטבלה מול איזה מקום) מחזור 7-8 שלב שמינית הגמר (8 מעפילים - טוב מ-2 מחזורים ראש בראש) מחזור 9-10 שלב רבע הגמר (4 מעפילים- הטוב מ-2 מחזורים ראש בראש) מחזור 11-12 שלב חצי הגמר (2 מעפילים-טוב מ-2 מחזורים ראש בראש) מחזור 13- שלב הגמר -זוכה אחד! (ראש-בראש-מחזור בודד-7 משחקים) בכל מחזור יש לבחור 3 משחקים להימור: משחק אחד ביחס של בין 1 ל- 1.99 משחק אחד ביחס של בין 2 ל- 2.99 משחק אחד ביחס של 3 ומעלה דוגמא לטופס תקין : יום שלישי-שעה 17:59-טניס ATP-ל. מאייר נגד ר. גסקה- הסימון 2 ביחס של 1.20 יום שלישי-שעה 20:59-אנגליה - גביע הליגות הנמוכות-בלקפול נגד וויגאן הסימון 1 ביחס של 2.35 יום רביעי-שעה 21:29-ספרד - גביע ספרדי-ריאל מורסיה-קסרנו-הסימון 2 ביחס 6.00 יחס כולל: 16.92 אופן חישוב נקודות במחזור : הכפלת היחסים הזוכים=סכום הנקודות שזכית. (בדוגמא שלנו למעלה למשל אם רק 2 המשחקים האחרונים זכו אז תוצאת הכפל של שניהם היא 14.1 נקודות) במידה והצלחת לנחש את כל 3 המשחקים תקבל גם בונוס של כמחצית מתוצאת ההכפלה.(בדוגמא למעלה אם למשל כל הטופס זכה אז 16.92+8.46 =25.38 נקודות) 4.הגמר הגדול: יש לבחור 7 משחקים ביחסים הבאים (בגמר בלבד!) 2 משחקים ביחס של בין 1 ל- 1.99 2 משחקים ביחס של בין 2 ל- 2.99 2 משחקים ביחס בין 3 ל -4.00 משחק אחד ביחס 4 ומעלה את הטפסים יש לשלוח בהודעה פרטית למנהל הטורניר 5.חוקים כללים: את שמות הקבוצות והיחסים של לקחת אך ורק מהאתר הרשמי של המועצה :https://www.winner.co.il/ ירידת/עליית יחסים לא תשנה את ההימור שלכם,גובה היחס ברגע ההימור הוא הקובע. בזמן פרסום הטופס יש לבחור את כל 3 המשחקים בטופס. מי שירשום יחסים לא נכונים/שמות קבוצות לא נכונות/יפרסם אחרי הזמן,הטופס שלו יפסל והישארותו בטורניר תבחן על ידי המנהלים. מנהל הפורום בלבד רשאי לשנות את חוקי הטורניר בכל עת על פי שקול דעתו לאחר בחינת כל מקרה לגופו ובהיוועצות מנהל הטורניר. במידה ומשחק נדחה/התבטל -מחובתכם ליידע את מנהל הטורניר על מנת שיאשר לכם לשלוח משחק חלופי. שימו לב שכלל הנתונים נילקחו אחד לאחד מהאתר של המועצה. https://www.winner.co.il/ העתק הדבק,בלי להסתבך יותר מדי. טופס שלא יראה בפורמט הזה בדיוק יפסל . ------------------------------------------- 6.במידה וקראתם הכל ואתם מעוניינים להשתתף נא להגיב כך: "קראתי ומאשר את חוקת הטורניר,מעוניין להרשם." מי שלא יאשר את החוקה בתגובה שלו כאילו לא נרשם כלל.
  2. יהודה ווינר

Winner2012-20x19 ניסיון לשישי

אהלן חברים היום שלחתי 3 טפסים הראשי __ 3 משחקים ו2 ניסיונות עקיצה - ניסיון לתוצאה אחר טור ארוך ארוך . . . שיהיה בהצלחה לכולם וערב פורה ! !
  3. משחק ראשון- ליל - אסטון וילה מרגיש שזה לא השנה של האנגליות במסגרות האירופאיות. ליל שעשתה לאסטון וילה צרות בחוץ וסופרת 15 משחקים רצופים ללא הפסד ביתי ו-1 בודד ב-28 משחקים, לטעמי לא תפסיד גם היום. הסימון ליל +1 יחס 1.30 משחק שני- הפועל חיפה - מכבי תל אביב בכדורסל. כל זמן נתון אחר , הייתי טוען שמכבי מנצחת מעל הליין בלי לחשוב פעמיים. מכיוון שהיא ניצבת בפני שבוע עמוס עם 3 משחקים שאחד מהם הוא מול פנא ברבע גמר, אני חושב שניצחון דחוק / גניבה של הפועל חיפה (שנמצאת בכושר לא רע) יהיה הסימון הנכון. הסימון הפועל חיפה + 11 יחס 1.80
  4. buster

Winner2012-20x19 שלישייה להיום

סיטי נגד ריאל, כמו משחק קודם שהלכתי ריאל+1. גם פה אלך על ריאל+2. הסיבה? עם כל הכבוד לסיטי והביתיות, ריאל עדין לא בשר תותחנים, בטח במשחק של תיקו. אם סיטי תנצח, זה היה במשחק קשוח וקשה, על חודו של שער לדעתי. ריאל+2 ביירן מינכן נגד ארסנל כמו משחק קודם שהייתי עם ביירן+2 ביירן מרוכזת כל כולה בליגת האלופות, זה יכול איכשהו עוד לפצות על העונה שהייתה. ארסנל מרוכזת גם בליגה וגם באלופות, לראייה איבוד הנקודות שלה בליגה. לא קל, הרבה לחץ, וכושר שמצריך. הגרמנים במנטליות שלהם, לא כאלו שמוותרים מהר, בטח בגרמניה. בעוד ארסנל, אוהבת לבעוט בדלי.| אני אלך עם הנסיון והביתיות פה תוך לקיחת גיבוי של עולה ישירה ביירן מינכן עולה לשלב הבא פילדלפיה תארח את מיאמי לפלייאוף מצאפ טייריס מקסי נגד באטלר בהיעדר אמביד מקסי לקח על עצמו את הסקור, והוביל את הקבוצה בראש המשחקים. הממוצע שלו זה 25.5 ב3 המשחקים האחורונים מול מיאמי, מקסי גם הוביל את הסקור בורד. הוא מקבל היום +1 גם כאשר אמביד משחק. ברשת הוא במינוס 1ככה שגם הסטטיסטקה והנתונים מסתדרים, וגם הערך. טייריס מקסי+1
  5. buster

Winner2012-20x19 שליישיה להיום

מכבי נגד באסקוניה. סקור גבוה, מעל 85 נק במחצית (בטח שיש הבדל 3 נק מהרשת) ברצלונה נגד פריז, סן זרמן המאכזבת לא הצליחה בצרפת, אבל אמבפה לא היה נוכח. אם הבחור רוצה להיות כוכב, הלילה הוא צריך להיות מרכז העניינים. אמבפה ינצח את לבנדובסקי במצאפ (הימור קשה ידוע) דורטמונגד נגד אתלטיקו. הכי גרוע זה לקבל את אתלטיקו במשחקי נוקהאוט, זה פשוט מייגע. לדורטמונד אין ברירה אלא לתקוף, אתטליקו תנסה להוציא תיקו. מה שיביא יותר קרנות לדורטמונד. הראשונה ל5 קרנות, דורטמונד תהנו!
  6. שלום לכולם בשורות טובות והצלחה למדינה שלנו בימים קשים אלה בע״ה קודם כל.. כמה סימונים מאוד מעניינים לפי רמת ביטחון : דורטמונד +1 - 1.25 ברצלונה +1 1.3 יתרון קרנות -1 דורטמונד מחצית ראשונה - 1.75 מכבי -1 רבע ראשון - 1.75 ( 4 כוכבי ביטחון ) עוד סימונים לטופס 2 ב 3 כוכבי ביטחון : ראשונה ל 3 קרנות פריז - 1.60 מכבי מאני ליין - 1.4 דורטמונד - 2.05 בארסה שוב +1 - 1.30 בהצלחה לכולם ויום טוב ❤️
  7. ערב משחקים מעניין יש לנו הערב משחקי הצלבה בסל וכדורגל הקרב על העלייה אני אוהבת לשלב טור אחד לפחות. אחד מיקס אחד על טהרת הסל טור 1 הפועל מכבי אנדולו טור משולב אנדולו אובר נקדות 160 טלקום ברצלונה דורטמונד בהצלחה לכולם
  8. בוקרשט גאסקה - פדריקו קוריה קוריה נותן עונה טובה על החימר לדעתי שחקן הרבה יותר טוב מגאסקה לא רואה אותו מפסיד פה סמנו 2 יחס 1.4 אוסאסונה ולנסיה +1 ולנסיה רוצה להגיע לאירופה אומנם לא קבוצת חוץ הכי טובה אבל לא יפסידו לדעתי סמנו 2 יחס 1.5 יחס כולל 2.1 בהצלחה 🙏
  9. Eden26

Winner2012-20x19 MotoGP

פביו די ג'יאנטוניו - ג'ק מילר פביו יזנק מהמקום השמיני כשמילר מהמקום ה11, בשני האימונים מילר היה מהיר יותר אך במקצה הדירוג פביו היה מהיר יותר ולכן יזנק לפני האוסטרלי. אתמול בספרינט מילר סיים לפני פביו שכבר בסיבוב הראשון הייתה לו תקלה באופנוע, לא מצאתי מאצ' בניהם בעולם אך בבט היחס על מילר נמוך יותר מאשר פביו ולכן היחסים אמורים להיות כאן הפוכים, שווה ניסיון בקטנה מהסיבה שטעות קטנה או תקלה באופנוע וההימור נופל.
  10. פייטרס נגד שנזן לקחתי אנדר ומאמין בזה ,כדורסל סיני. דיוקוביץ לדעתי יפסיד לרוד ,רוד רענן ומסוגל במצב של הכושר לקחת תמשחק הזה . לדעתי דאבל מצוין ומקווה לקחת בעזרת השם .
  11. שמול שמול

Winner2012-20x19 דאבל ב-500 ⚽️🥎

רוד נאפולי רגיל ביחס 2.38 יש שידור ל-2 המשחקים לכל המעוניין. מאמין מאוד ב-2 המשחקים, כל אחד בענף שלו. רוד שווה פה תואר ונאפולי עם הרכב חזק מאוד מול פרוסינונה.
  12. שמול שמול

Winner2012-20x19 דאבל ב-2000

הולגר רונה +5.5 נהריה +4 ביחס 2.79 רבע גמר מונטה קרלו ופלוס 5.5 משחקונים לשחקן חימר נהדר כמו רונה עם כל הכבוד שלי לסינר ולריצה המדהימה שלו זה ליין לקחת אותו. מעבר לכך שבמאזן בינהם זה עומד על 2-1 לטובת הדני. שנה שעברה באותו הטורניר - חצי גמר ניצח רונה אחרי קאמבק מפואר. אין ספק על כך שהאיטלקי בכושר הטוב בחייו אבל גם רונה לא יוותר בקלות על היוקרה פה במונטה קרלו. אמש פגש סינר את שטרוף וזה נגמר ב-6 הפרש שאלמלא אפתיות או אדישות של הגרמני היה גם נגמר בפחות מכך. לא משנה איזה שחקן הייתי מקבל מול רונה בפלוס שכזה גבוה לטעמי זה אכן שווה ניסיון גם בסכום שכזה. גם במחיר של הפסד של 6-4,6-3 לטובת האיטלקי ואנחנו עדיין בחיים שאני לא אופתע אם זה יילך צמוד אפילו יותר מכך או שרונה יפתיע. נתון לא פחות חשוב זה הנקמה הספורטיבית שיש לרונה כלפי האיטלקי - בטורניר סוף השנה האחרון, סינר לא היה צריך את הניצחון כי הוא כבר עלה שלב שרונה היה חייב את הניצחון כדי להעפיל שלב ויש הרגשה שסינר התאמץ יתר על המידה (בדרך כלל בטורניר הזה מי שצריך יותר את המשחק בטח בשלב הבתים הוא זה שמנצח) כדי להחזיר לדני על 2 ההפסדים שקדמו לאותו משחק כך שיש לרונה לא מעט סיבות לבוא ולתת עבודה היום. אקח אותו ואקווה שהצד היותר טוב של הכישרון הדני יופיע היום על החימר במונאקו. באשר לנהריה, אני האמת מאוד מתרשם מהם בטח במשחקים האחרונים לעומת רחובות שקצת הלכה אחורה בתקופה האחרונה עם 2 הפסדים לגליל (שעוד אכשהו אפשר להבין) ולחיפה החלשה שבאופן כללי היא הפסידה בארבעת משבעת משחקיה האחרונים בליגה. אני לא אשקר שקצת מטריד/הטריד/יטריד אותי מאזן הבית הנהדר של רחובות (1-10) אבל גם נהריה מחוץ לביתה לא פראיירית בכלל ומחזיקה במאזן יפה כקבוצת חוץ עם 6 ניצחונות מתוך 11 משחקים. היא יוצאת למשחק חוץ היום אחרי סדרה ארוכה מאוד של לא פחות מ-7 משחקי בית. ברחובות יודעים שניצחון באחד משני המשחקים שנותרו יבטיח להם את המקום הראשון בתום העונה הסדירה שבצד השני ניצחון של הצפונים ניצחון על רחובות היום יבטיח להם את המקום השלישי בטבלה באופן סופי, כשהפסד חלילה עלול לסבך אותם ביג טיים בקרב על הביתיות ברבע הגמר. אני צופה משחק צמוד ומעניין שיכול ללכת לכל צד אבל הפלוס נותן לי קצת מרווח של ביטחון. שבת שלום ומבורכת.
  13. WINWIN9

Winner2012-20x19 שלישייה

קלאב ברוז' - פאוק סלוניקי - מעל 2.5 שערים יחס 1.65 אולימפיאקוס - פנרבחצ'ה - מעל 2.5 שערים יחס 1.45 מכבי ת"א - מילאנו אנדר אובר 167 - אובר 167 יחס 1.70 יחס כולל 4.07 ברוז' - סבירות גבוהה לאובר כאשר שתי הקבוצות יודעות להבקיע שערים ובמשחקיהן נכבשים המון והאוברים ברוב המקרים תופסים . ברוז' גם תפתח חזק ולדעתי תשיג שער ראשון מוקדם מה שיפתח את המשחק עוד יותר אולימפיאקוס - דומה לברוז' רק שכאן לדעתי האובר יגיע יותר בקלות כאשר שתי הקבוצות מכונות של אוברים מכבי אובר 167 - משחק ללא חשיבות , הגנות לא יהיו כמעט מצד מכבי בעיקר(כמו תמיד) אבל אני מניח שמילאנו גם תבין מהר שהסיכוי הנמוך הלך והיא תוריד לחץ מההגנה.. מכבי ברוב משחקיה ביורוליג אוברת את ה167 וגם כאן לדעתי יהיה אותו הסיפור עם משחק שיגמר לכיוון ה175 נ' בהצלחה רבה
  14. WINWIN9

Winner2012-20x19 דאבל

הראשונה ל20 נק' - מכבי ת"א - מילאנו - מילאנו יחס 1.75 ויקטוריה פלזן - פיורנטינה - אובר 2.5 יחס 1.9 מילאנו - פותחת משחקים חזק ומנצחת כמעט את כל הרבעים הראשונים ביורוליג , אם אני לא טועה היא הפסידה משחק אחד בלבד (או שניים) ברבע הראשון ובליינים שקיבלה בכלל לדעתי במיוחד שיש לה על מה לשחק תיאורטית היא תפתח חזק כהרגלה ותגיע ל20 נק' ראשונה. פלזן - שתי קבוצות שבליגה האירופאית וגם המקומית כובשות וסופגות לא מעט...סיכויים גבוהים לאובר שיפול כאן , יחס 1.9 לקחתי באהבה בהצלחה לכולם
  15. אתלטיקו (שידור בספורט 5 פלוס 📺) מילווקי +1 (שידור בספורט 5 📺) ביחס 3.15 אתלטיקו לטעמי בבית זה חתיכת הימור טוב בדגש על האלופות. כולנו ראינו מה היה מול אינטר וכמה הביתיות פשוט שיתקה את האיטלקים. ועם כל הכבוד שלי לגרמנים, לשחק במטרופליטאנו זה סיפור אחר לגמרי מאשר בכל מגרש. לדעתי אתלטי תעלה שלב גם בסופו של סיכום שני המשחקים אבל כדי שזה יקרה היא תצטרך לנצח בבית היום ולהגיע לגומלין רגועה משהו. בפעם האחרונה שהמפגש הזה היה אי שם ב-2018 זה הסתיים 0-2 חלק. אתלטיקו מול הקהל שלה ובטח עם מאמן כמו צ'ולו על הקווים תנצח את המשחק. מילווקי מגיעה אחרי ניצחון הלילה על בוסטון שלדעתי ייתן חתיכת בוסט לדוק ריברס וחניכיו. שתי הקבוצות בבק טו בק, מה שכן במגמות הפוכות שאורלנדו הפסידה ליוסטון חסרת השאיפות בחוץ. משחק חשוב לשתי הקבוצות על המיקום ועל אה ודה. יאניס בחוץ, ואנגר בספק שלדעתי האישית הוא דווקא כן ישחק. כל העניין עם הליין שהתהפך באיזשהו מקום אפילו טיפה מרגיע אותי קצת יותר מהמספרים והסטטיסטיקות. חמישייה שיש בה את מידלטון ואת לילארד עם כל הכבוד לזו שמולה לא שווה אנדרדוג בטח שהיא בבית שלה ובטח אחרי ניצחון כביר על בוסטון. אני עם הבאקס. בשם השם נעשה ונצליח !
  16. יום רביעי יום מעט משחקים ננסה לשלב 3 מפעלים שונים מי יודע אולי יפגע א.מדריד דורטמונד 1 פ.ס.ז. ברצלונה 1 איפסוויץ ווטפורד+1 1 טופאש+4 טריפה 2 טור נוסף קטן אתלטיקו יתרון קרנות לאתלטיקו-1.5 - 1 פ.ס.ז יתרון קרנות לפאריס-1.5 1 בהצלחה לכולם
  17. זברב - אופנר +5.5 - אופנר +5.5 יחס 1.55 שפילד וונסדיי - נוריץ' - אובר 2.5 שערים יחס 1.65 צ'נאיין - נורת איסט יונייטד - אובר 2.5 יחס 1.5 אופנר - נמצא בכושר מעולה ועושה תוצאות יפות , זברב חיה ויציב מאוד , סרב וקו אחורי טוב אבל זה לא הולך להיות קל במיוחד בהתחשב בכושר הנוכחי של אופנר. זברב לא שחקן שמפרק שחקנים בד"כ , מפגשי עבר ביניהם רוב התוצאות של הסטים נגמרו ב6-4 היום לדעתי נראה משחק צמוד ושקול כאשר זברב ינצח ובסיטואציה הכי גרועה שאני יכול לדמיין לאופנר - מפסיד לזברב 6-4 6-3 נוריץ' - שפילד בכושר טוב מנצחת בחוץ משחק אחרון את QPR ונלחמת על חייה להישאר בליגה השנייה. מנגד נוריץ' רוצה פלייאוף נוריץ' במשחקיה מרבה לספוג ולכבוש כאשר היא מספקת 26 אוברים מתוך 41 משחקים ב63% . שפילד מנגד עושה פחות אוברים והיא על נתונים של 18/41 משחקים. היום כששפילד נמצאת בכושר טוב ולדעתי תצליח לנצח - נראה משחק פתוח עם שערים. שתי הקבוצות ישחקו יותר משוחרר והתקפי וכשכל אחת נלחמת לכיוון שלה , משחקים כאלה בד"כ מניבים לא מעט שערים. צ'נאיין - כל מפגשי העבר האחרונים ביניהן הסתיימו באובר מובהק , כמו כן בליגה ההודית שערים היא לא מילה גסה. כמו כן במשחקיהן של שתי הקבוצות האובר די מובהק ברובם . צופה פה עוד משחק שיפלו לפחות 3 שערים ומקווה שעד המחצית. יחס כולל 3.83 בהצלחה!
  18. שלישייה שנייה שלי : מכבי רמת גן +6 בורז' ארסנל - באשר לרמת גן אני חושב שהיא לא מקבלת מספיק ריספקט בליגה שלנו ולתת משחק כל כך טוב שהתוצאה בילפה יותר מאשר שיקרה מול קבוצה מציקה כמו קריית אתא רק נותן לי עוד חותמת לכך. בנוסף רמת גן גם מאוד זריזה ומשחקת אול אראונד מה שיכול להקשות על ההגנה של חולוניה (באר שבע בגביע, אתא, נס ציונה) - בורז' במשחק ראשון של הגמר ואיזה גמר כל צרפתי מה שנקרא. הקבוצות מכירות טוב מהליגה ובכלל כל המשחקים בינהן צמודים לאורך השנים. המעמד, הלחץ וכל המסביב יכול להניב משחק צמוד ואם יש משחק להפתיע בו (מה שקשה לי להאמין שיקרה אבל יאללה) זה משחק ראשון בסדרה על אחת כמה וכמה בגמר. - משחק סופר חשוב תדמיתית, ערכית וספורטיבית לשתי הצדדים שלטעמי ארסנל נראית הרבה יותר טוב ואם היא רוצה לצלוח את המעמד הזה ולהחזיר עטרה ליושנה היא חייבת לנצח את המשחק הראשון. בגרמניה נדבר אחרת פרה פרה. המצב המטורף והלא נתפס שקיים אצל באיירן והפיאסקו שהשחקנים מייצרים לטוכל רק מצדיק את זה.
  19. Nemis

Winner2012-20x19 דאבל שלישי

ארסנל - באיירן מינכן ההימור :מינכן+1 ביחס 1.80 (היה 1.95) ליגת האלופות חוזרת אלינו, בקצרה על המשחק. היחס קצת מזלזל בגרמנים אבל היחס הוא על פי התקופה שהקבוצות נמצאות בה. ארסנל נלחמת גם בליגה וגם האלופות, לבאיירן נשאר להוציא משהו מהעונה הזאת בזירה הגדולה של אירופה. השם של הגרמנים יותר גדול כאן ולמרות הכושר הנורא הם יבואו להוציא תוצאה טובה במשחק הראשון ויש להם גם את השחקנים לכך ולכן הגרמנים בפלוס+1 כאן הפועל חולון - עירוני רמת גן +6 ההימור: 2 ביחס 1.80 ממוצע הנקודות לפי אתר המועצה של חולון בבית 65, של רמת גן 76. לחולון כמובן יתרון הבית שגם נראה לי פחות מפחידה כמו בעבר, משחק בין מקום רביעי למקום שלישי כנראה שרמת גן לא כאלו רעים והפלוס 6 כאן יכול לבוא לעזרתנו. זו גם ההמלצה של גיל ברק לחזק את ההימור.
  20. יהודה ווינר

Winner2012-20x19 3 ב500

אהלן חברים שלחתי שלישייה לא קלה להיום.. הימור קרנות ו2 הימורי NBA לא פשוט אך נשלח באמונה שלמה . . . . . . בהצלחה וערב / לילה פוריים !!
  21. כדורסל סיני משחק לפרוטוקול טינגין בבית אחרי 3 הפסדים נגד גוואנדוג שיותר טובה על הנייר אבל ב3 משחקים האחרונים טיינגין עושה צרות לגוואנדוג וגם היום תפסיד חד ספרתי משחק שני מילאן בבית מול לצה מילאן יותר טובה ותנצח 3 הפרש לפחות
  22. סרייה א' סלרניטאנה (1+) - ססואולו - יחס 1.50 קרב הקבוצות הגרועות בליגה, שני מקומות אחרונים בטבלה. סלרניטאנה הפסידה 10 מתוך 15 משחקי בית, ססואלו ניצחה 2 מתוך 15 משחקי חוץ. סלרניטאנה הפסידה בבית 6 ברציפות אבל מול קבוצות מרכז טבלה ומעלה. ססואלו הפסידה בחוץ 8 ברציפות, והפעם האחרונה שניצחה בחוץ הייתה לפני 4 חודשים אצל אמפולי. כל קבוצה תראה במשחק הזה הזדמנות להוציא נקודות ויהיה קרב צמוד, נראה לי כמו תיקו קלאסי ואני לוקח את הביתיים שלא יפסידו כאן. יורוליג מילאנו (0) - בולוניה - יחס 1.25 קרב איטלקי מרתק, במחזורי ההכרעה של היורוליג, לרוב במפגשים ביניהן הקבוצה הביתית מנצחת. מילאנו נראית פשוט מעולה בביתה עם 17 נצחונות מתוך 20 האחרונים בכל המסגרות. מנגד בולוניה בחוץ פשוט זוועה עם 3 נצחונות מתוך 13 האחרונים בכל המסגרות. אני רואה כאן משחק צמוד כשלבסוף הביתיות תכריע ומילאנו תנצח עד 6 הפרש. יחס כולל לדאבל: 1.88 בהצלחה!
  23. Nemis

Winner2012-20x19 דאבל לרביעי

ארסנל - לוטון. סימון 2 ההימור לוטון+3 ביחס 1.75 משחק קצוות בין הקבוצות הללו. אחת נאבקת על האליפות, השניה נלחמת על השרדות. יש על מה לשחק כאן. לוטון הפסידה לטוטנהאם בדקה ה88. ארנסל מסוגלת להתפוצץ על לוטון אבל אם אני מסתכל על שבעת מפגשי העבר זה לא קרה. הכי הרבה הם נצחו בהפרש של 2 שערים ובמחזור הראשון ארנסל נצחו בחוץ 4-3. זהו הימור בסופו של דבר, הכל יכול להיות, אני משוכנע שארנסל תנצח רק מקווה שזה יהיה עד שני שערים. ויקטוריה אזרנקה - אליזבטה קוצ'וירטו בסימון 1 ביחס 1.45 אזרנקה בכושר טוב אחרי חצי גמר במיאמי. טרם שיחקה על חימר העונה. אליזבטה כבר הספיקה לשחק 5 פעמים על חימר, נצחה בסיבוב הראשון את אנה בוגדן במערכה שלישית בשובר שיוויון. אני חושב שהאיכות של אזרנקה בסופו של דבר על אף משחקה הראשון על המשטח תביא לנצחון פה בטורניר צרלסטון. באתר המועצה
  24. שבוע טוב לכולם , אנדר אובר 17 שלשות - קרית אתא - מכבי ת"א - אובר 17 יחס 1.75 קולומביה שנייה - קוקוטה דפורטיבו - ריאל סן אנדרס - אנדר 2.5 יחס 1.65 ידידות - סן מרינו - סט.קיטס - אובר 2.5 שערים יחס 1.85 , לגיבוי אקח כאן אנדר ביחס 1.5 יחס כולל 5.34 לראשי יחס כולל עם הגיבוי 4.33 לצורך המחשה - על הראשי אשקיע 100 ש"ח לזכייה של 534 לגיבוי אשקיע 30 לזכיה של 130 ש"ח ובעצם החזר השקעה. אנדר אובר שלשות מכבי - לטעמי ליין נמוך למשחק היום , מכבי בליגה קולעת כ10-11 שלשות למשחק כאשר אתא שתרדוף אחרי מכבי היום תיהיה חייבת להיצמד וזה יהיה לא מעט בזכות שלשות שהם יהיו חייבים לקחת . כמו כן אחד המשפיעים המשמעותיים על מכבי ביורוליג זה ערב השלשות שלה ונוכחנו לראות ניצחונות יפים של מכבי כאשר אחוזי הקליעה מה3 היו טובים. היום לטעמי מכבי תיקח את אתא כמבחן ליורוליג ותעשה הרבה שלשות כחלק מההכנה להמשך היורוליג וכנקודת מפתח חשובה לקבוצה. ההערכה שלי שמכבי מתפוצצת היום ומגיעה לאזור ה100 נק' יחד עם 12-13 שלשות לטובתה כאשר אתה תעמוד מנגד על 8-9 שלשות. קולומביה שנייה - קוקוטה מהמקום השני בליגה קבוצה סופר קשוחה עם הגנת ברזל והרבה יעילות כאשר ברוב משחקיה המוחלט האנדר שולט. הרבה תוצאות של 1-0 , 2-0 גג. מנגד יריבתה ריאל סן אנדרס מהמקום ה15 בליגה גם יודעת לספק לא מעט משחקים של אנדרים מוחלטים . אני לא אוהב לשלוח אנדר שערים , אבל במקרה הזה האנדר צועק כאן 1-0 או 2-0 לקוקוט סן מרינו - סט.קיטס - סן מרינו ינסו לתקן את ההפסד הכואב מהמפגש ידידות האחרון ביניהן לפני כמה ימים (גם במסגרת ידידות) בה סן מרינו הפסידה 3-1 לא שסן מרינו איזה נבחרת רצינית כן? הרבה שמשחקים שם נגרים במקצוע , אבל מה שאני כן יכול להבין מהמשחק הזה שנראה משחק פתוח בו סן מרינו תרצה לנקום בהפסד וגם תחטוף שער או שניים לפחות . אובר 2.5 הכי קרץ לי במשחק הזה , כאמור יחס 1.85 עסיסי לקחתי כאן אנדר כגיבוי כי סט קיטס יכולה לעשות משחק סגור ולהוביל לתיקו 1-1 , 0-0 משעמם כזה... סיכוי פחות סביר לסנריו כזה לטעמי. הימור תוצאה - 2-2 3-3 משוגע כזה בהצלחה רבה מידידכם הנאמן
  25. אהלן חברים אני בתהליכים של הורדת הקצב בכל הנוגע לווינר וזה מגיע דווקא אחרי תקופה מדהימה שהצלחתי לייצר בה רווחים מטורפים כן יירבו ולכן: אני עובר לשיטה אחת ביום של 3/4 לפי עקרונות של באנקר (יחס 1.1-1.25) ו3 משחקים ביחס גבוה שנע בין 2.75 ומעלה ביחסים האלו מספיק לתפוס שיטה אחת מתוך 11 בשביל לצאת ברווח ההשקעה שלי היא 400 שקל לכל שיטה 🙏 המטרה שלי לסיים כל חודש עם 2000 שקל רווח אעלה בכל יום נושא חדש שבו אעדכן לגבי מצב הרווח/הפסד לאחר השליחה רווח/הפסד עדכני 400-
  • צור חדש...

מידע חשוב

חוקת הפורום הצהרת פרטיות