קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'מונדיאל 2018'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

המערכת מצאה 279 תוצאות

1. הבחירות שלי פרס ניחומים שתי המאוכזבות הגדולות של חצי הגמר נפגשות לקרב על פרס הניחומים, המקום השלישי במונדיאל. מי מהשתיים תצליח להביא את עצמה למשחק ולסיים את הטורניר עם נצחון? הכל או כלום צרפת וקרואטיה חולמות להניף את גביע העולם ורחוקות משחק אחד ממנו. צרפת נחה יותר ויש לה יתרון איכות. קרואטיה פלסה את הדרך לגמר עם נחישות ומלחמה. מי תנצח? מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יח
  2. צרפת - קרואטיה - 1 ביחס 1.75 בווינר וביחס 1.9 ברשת טוב חברים הגענו לשלב הסופי של הטורניר, צרפת נגד אחת ההפתעות הנעימות של הטורניר, קרואטיה. לא אפרט יותר מדי מאחר ועלו פה מספר המלצות משובחות ואני רק אתן את הטון שלי לגבי המשחק הזה. חייב לציין שעד כה הטורניר הנבחרת שהכי הרשימה אותי היא הנבחרת הצרפתית, אז נכון הם לא מציגים את הכדורגל המשובח ביותר ואת הכדורגל הכי נעים לעין אך מדובר בכדורגל יעיל וממושמע, צרפת עברה משוכות לא פשוטות עד לשלב הגמר, ארגנטינה בשמינית אורגוואי המצוינת ברבע ובלגיה בחצי, את כולן היא ניצחה ב90 דק'. קרואטיה כפי שציינתי אכן הפתעה נעימה, בשלב
  3. אני מאוד מחבב את הקרואטים וגם מאחל להם הצלחה בגמר הזה, אבל צרפת זאת פשוט מכונה, נבחרת בלי נקודות תורפה. לוריס עומד בבטחה בשער, במרכז ההגנה צמד מריאל וברצלונה ואראן ואומטיטי. המגינים באגפים פבאר והרננדס, שחקנים מאוד טקטיים, אם צריך יכולים להשאר בהגנה. הקישור מאוד מובילי - קנטה, פוגבה, מטווידי, אם מטווידי לא יהיה כשיר אז יש לו מחליפים מצויינים, טוליסו מבאיירן או אנזונזי מסיביליה. בהתקפה אולי ז'ירו החוליה החלשה, אבל גם הוא מאוד מסוכן וכמובן יעזרו לו גריזמן ואמבפה, לדעתי השחקן הטוב במונדיאל הזה עם פוטנציאל בלתי נגמר. אצל הנבחרת הצרפתית יש מחליף ברמה גבוה בכל עמדה, אצל הקרואטים לא, הם משחקים עם או
  4. נשלח תוצאה מדויקת פלוס מבקיע ראשון המבקיעים ששלחתי וארן גריזמו מבאפה התוצאות--3-0 3-1 4-0 4-1 לצרפת נקוה שאחד מהשלושה יכבוש ראשון והתוצאה תהיה כמו שרשמתי לגבוי נשלח גם תוצאה מדויקת בלי מבקיע ראשון כול התוצאות לטובת צרפת 2-0 2-1 3-0 3-1 4-0 4-1 5-0 5-1 נשלח גם שער עצמי ב30 מביא 450 שיהיה בהצלחה לכולם לי הכי טוב שצרפת תנצח 3-0 או 4-1
  5. להמשך המשחקים יש לי 2 הימורים מעניינים: בהצלחה לכווולם... קרואטיה לוקחת את הגביע: בלגיה הקבוצה שתכבוש הכי הרבה שערים: נכון לעכשיו זוהי הטבלה של הקבוצה שכובשת הכי הרבה שערים: משהו מהם יתפוס? נחכה ונראה ! בהצלחה לכוווולם!
  6. אנדר 1.5 שערים. משחקי גמר של טורנירים גדולים מאופיינים במעט שערים,צרפת תשלוט בכדור וקרואטיה תנסה להגן ולצאת למתפרצות, קשה לראות הרבה הזדמנויות וגם המעטות שיהיו ממצבים נייחים, לא אתפלא אם יהיה 0:0. בהצלחה למצטרפים וחג גמר מונדיאל שמח.
  7. גמר המונדיאל :: סקר. הצבעה גלויה. מוזמנים לנחש כאן תוצאה מדויקת.
  8. 148 סך הכל שערים טווחים (2-3) בלגיה - אנגליה 2 2.00 163 מעל/מתחת קרנות (9.5) בלגיה - אנגליה 1 1.70 169 מעל/מתחת נבדלים (3.5) בלגיה - אנגליה 1 2.10 השקעה 150 שח סכום זכיה 1020 שח
  9. הפעם היחס לתיקו מחצית הוא 2.22 בשביל להוסיף מלח ופלפל למשחק -קניתי בהצלחה לכולם וצפייה מהנה רגע לפני הגמר
  10. אז... חודש שלם של משחקים דרמות ו VAR אחד מאחורינו,ומשחק אחד שבו צרפת או קרואטיה תחייך חיוך גדול ותניף את גביע העולם! קרואטיה: במשחק האחרון נגד אנגליה הוכיחו נחישות/קבוצתיות/וכושר גופני מדהים... קבוצה מלוכדת מאוד... צרפת: מהירות מהירות ועוד קצת מהירות...פורמולה 1...תוסיפו לזה הגנה יציבה בדמותם של אומטיטי/וראן... דעתי הצנועה: תיקו ביחס 3.15 בסיום 90 דקות להלן קצת סטטיסטיקה ממפגשים קודמים: בהצלחה לכוווולם!!!
  11. נשלח קרואטיה עולה שלב יחס 2.1 ב1100 מביא 2300 שיהיה בהצלחה
  12. אנגליה-קרואטיה ההימור הוא תיקו במחצית ביחס 1.81 מקווה שנראה משחק טוב ומעניין הערב! בהצלחה לכולם!
  13. נשלח 6 תוצאות מדויקות מפתיעות הכול נצחון קרןאטיה השקעה 60 שקל שיהיה בהצלחה 0-3---יחס 32---מביא 320 1-3---יחס 29---מביא 290 2-3---יחס 30---מביא 300 0-4---יחס 80---מביא 800 1-4---יחס80---מביא 800 2-4---יחס 80---מביא 800
  14. יותר קרנות עם יתרון 90 דק׳ קרואטיה (+1.5) - אנגליה (-1.5) - 2 באיזה מחצית יובקעו יותר שערים? מחצית שניה יחס כולל 2.64
  15. קרואטיה 1 ובגדול! לקרואטיה יש סגל מרשים מאוד במונדיאל הזה, עם קישור נהדר שמורכב היום מהקשר הטוב בעולם מודריץ' וראקיטיץ' שמציג יכולת מעולה, תוסיפו את סובאצ'יץ' שנמצא ביכולת טובה בשער ואת האופי הלוזרי האנגלי ואנחנו מקבלים כאן מתכון לגמר מונדיאל קרואטיה צרפת. תוצאה משוערת 3-1 קרואטיה
  16. אני חושב שהצרפתים ינסו למתוח את האגפים ככל האפשר בשביל לקבל שטחים פנויים ולנצל את יתרון המהירות. זה גם המשחק הראשון של הבלגים במונדיאל שלא יהיה להם יתרון במצבים נייחים. ואראן, אומטיטי, ז'ירו, פוגבה, מטווידי יכולים לנטרל את הבלגים והם גם יהיו מאוד מסוכנים בהתקפה. בגדול אני חושב שפשוט יש לצרפתים הרבה יותר כלים בשביל לעלות לגמר. הימור שלי: צרפת עולה לגמר יחס 1.83 ברשת. בהצלחה!
  17. יותר קרנות עם יתרון 90 דק׳ צרפת (-0.5) - בלגיה (+0.5) - 2 יחס 1.65 מצויין
  18. הבחירות שלי במרחק נגיעה בלגיה מריחה גמר היסטורי ואחרי הנצחון על ברזיל היא תגיע בטוחה בעצמה. צרפת איכותית מתמיד ונראית חדה ומוכנה להסתער על המקום בגמר. מי תגיע נחושה יותר? מס' בחירה אירוע אופציה ההימור שלך(תוצאה) יחס סטטוס 1 צרפת - בלגיה ‮1X2‬, 90 דק' ‫x‬ 3.00 בהמתנה סוג הימור:סינגל לתשלום 30.00
  19. בלגיה ראשונה ל 3 קרנות , בלגיה עולה לשב הבא יחס 3. בלגיה עשתה יותר קרנות מצרפת במונדיאל וגם היום תעשה ומאמין שבלגיה גם תעלה לשלב הבא. בהצלחה לי ולמשכפלים ....
  20. בלגיה 0.5+, מעל 2.5 שערים יחס 2.5 בלגיה אמורה לעשות יותר קרנות מצרפת ומאמין במשחק עם יותר מ 2 שערים כך שהדבל אמור להיתפס לא משנה מי מנצחת ומי עולה שלב בהצלחה לי ולמשכפלים....
  21. מה דעתכם, מה נראה בשלישי/רביעי, ומי יעפיל לגמר בראשון הבא.
  22. אז הגענו לשלבים המכריעים ⁦🇫🇷⁦🇫🇷הצרפתים שעשו דרך מרשימה והעיפו גם אורוגוואי וגם את ארגנטינה ⁦🇧🇪⁩⁦🇧🇪הבלגים שעברו את יפן בניצחון המהפך מרשים וברזיל כהפתעת ענק ! לדעתי , בלגיה יותר חזקה ולה יש את הכלים לזכות וגם לנצח היום את צרפת שבונה יותר מידי על אמבפה בלגיה עברה דרך קשה יותר לדעתי אחרי שנקלעים ל פיגור 2-0 וחוזרים בפחות מעשרים דקות לניצחון אדיר שניות לפני סיום המשחק זה דבר שלא רואים כל יום במונדיאל ומה שעשו לברזיל עד לכיבוש השער של ברזיל זה הייתה שליטה טוטאלית במגרש ברזיל לא עשתה כלום ולא יכלה גם כי בלגיה פשוט יותר טובה ממנה .אני חושב שבלגיה רכשה לה עוד יותר יכולת וכישרון
  23. שלום לכולם מחר וברביעי יערכו חצאי הגמר מונדיאל מצפים לנו שני משחקים מעניינים ושקולים מאוד אני אמליץ כפי שאני ראיתי את הנבחרות עד כה יש כאלה שיסכימו ויש שלא כול אחד ודעתו ושיהיה בהצלחה לכולם ורק זכיות חצי גמר יום שלישי צרפת--בלגיה---x שתי נבחרות מעולה שהגיעו בצדק למעמד הזה צרפת שיחקה מעולה עד כה יש לה קישור מעולה והתקפה טובה ושוער מעולה התרשמתי מצרפת מאוד מניעה כדור מהאגפים ומחפשת את השער כול הזמן מנגד בלגיה שהפתיעה אותי מאוד נגד ברזיל ניצחה בצדק ושיחקה כדורגל מעולה גם בהגנה וגם בקישור והתקפה שיחקה כדורגל יפה לעין שמעל כולם זה האזר דה בריינה והשוער קרטואה שיש לו חלק גדול מאו
  • צור חדש...