קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טופס שלישיה+'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

המערכת מצאה 504 תוצאות

1. א. מדריד - אוסאסונה (1+) - 1 שני מחזורים לסיום, א. מדריד יכולה לזכות כבר היום באליפות אך לשם כך, היא זקוקה לניצחון שלה ולאיבוד נקודות של ריאל מדריד. אתלטיקו מוליכה את הטבלה עם 80 נק', יכלה לזכות למעשה כבר מזמן באליפות, אך איבוד נקודות מצידה, גרם לכך שהליגה תוכרע ככל הנראה, במחזור הסיום. אתלטיקו תארח היום את אוסאסונה שמדורגת במקום ה-11 בטבלה. אוסאסונה סיימה את העונה שלה, היא לא תרד ליגה וגם לא תגיע לאירופה בתום העונה הזו. היא ניצחה במחזור האחרון 3:2 את קאדיס, אחרי תיקו ושני הפסדים רצופים. היא תשחק היום ללא רובן הפצוע. אתלטיקו מנגד, אחרי ניצחון חשוב, 2:1 על סוסיאדד, אחרי תיקו קריטי מול ברצל
  2. משחק 62 סימון 2 אנדר 162 טלקום נגד קרשיקאה. יחס 1.7 לא סינגל. משחק 2 תוך יומיים עיפות נגררת במיוחד לאורחים סדרי עדיפויות וחוסרים. כל אלה גורמים לי ללכת שוב אנדר. בעולם 159.5 מחזק אבל עד סוף היום ינוע בין 158 ל 161.כמו משחק קודם. ההימור בדרגת ביטחון בינונית פלוס
  3. צ'לסי - לסטר (1+) - 2 גמר הגביע האנגלי מפגיש את צ'לסי ואת לסטר למשחק שישוחק בוומבלי, לונדון. צ'לסי במקום הרביעי בטבלה, שני משחקים נותרו לה כשהיא נלחמת עדיין על כרטיס לליגת האלופות. לסטר מנגד, במקום השלישי, עם 66 נק', גם היא טרם הבטיחה את הכרטיס לאלופות, כשליברפול עוד אורבת מהמקום החמישי. צ'לסי מגיעה למשחק היום אחרי שהפסידה בליגה, 1:0 לארסנל בבית, אחרי שלושה ניצחונות רצופים. לסטר מנגד, אחרי 2:1 באולד טראפורד מול מנצ' יונייטד, אחרי שחטפה בעצמה רביעיה בבית מול ניוקאסל. לסטר תחסר למשחק היום את מורגן, ג'אסטין ואת בארנס, כשצ'לסי בסגל מלא למשחק. במשחק הליגה שהתקיים העונה בין השתיים, ניצחה לסטר 2
  4. משחק 299 סימון 2 אנדר 221 דטרויט דנבר . יחס 1.7 בעולם 216.5 עקב חוסרים אצלנו 221. משחק 303 סימון 2 אנדר 220 פילדלפיה אורלנדו.יחס 1.7 בעולם 216.5 אצלנו 220. משחק 322 גולדן ניו אורלינס סימון 2 אנדר 228 יחס 1.7 לא סינגל. בעולם 224.5 בוינר 228. כל הסיבות להבדלים כנראה הרכבים חסרים תשתמשו במה שאתם מזדהים.
  5. 2 בנקרים ראשיים לדעתי האישית ואליהם מוצמד משחק שלישי לטור. משחק 1 אנדר 220 פילדלפיה. יחס 1.7 משחק 303 סימון 2. בעולם פחות מ 214 קריסה מתמשכת כנראה עקב חוסרים. משחק 2 מאריבור נגד גוריצה יחס 1.15.ליין 7 משחק 132. שניה שצריכה נקודות נגד אחרונה ללא סיכוי. אל 2 המשחקים מצרף טור 1 אנדר גולדן 228 בעולם 224.5. טור 2 אנדר דטרויט 221 בעולם 216. טור 3 אנדר דאלאס 222 בעולם 218.5. טור 4 אובר 2.5 תון . יחס 1.3 טור 5 באירן . ועוד מס טורים ושעשועים שאשאיר אצלי.
  6. המלצה נוספת ואחרונה להיום: אנדר 228 נקודות גולדן סטייט VS ניו אורילנס משחק בין קבוצה שאיבדה עונה, לקבוצה שכבר הבטיחה אופציה לפלייאוף, כוכבים ראשיים לא משחקים דבר שישפיע על תוצאת משחק ועל נקודות. אפשרי לסגירת טורים ולעוד שימושים כל אחד שטוב בעיניו יעשה, ובהצלחה לכולם ושבת שלום!!
  7. משחק ראשון סל יווני צופה להגנות חזקות לא יעברו את 149 ווישי כמו שאמרתי מאז אבדיה זוללת ליניים מינוסים ופלוסים ויוסטון פלוס11 ליין גבוה לקבוצה יחסית במגמת שיפור נקווה לא לאכזב
  8. אספניול - קרטחנה - 1 ארבעה מחזורים לסיום העונה בליגה השניה בספרד, אספניול עם 78 נק', הבטיחה כבר את העפלתה לליגה הבכירה ושובה לשם, אחרי לא הרבה זמן. אספניול תארח היום את קרטחנה שמדורגת במקום ה-16 בטבלה, כשזו רחוקה רק נקודה אחת, מהקו האדום שם נמצאת לוקורנס. אספניול בכושר מצוין עם רצף של 14 משחקים ללא הפסד, כשבמשחקי הבית שלה היא ניצחה בחמישה משחקים רצופים ובשישה מהשבעה האחרונים. אגב, בחמשת משחקי הבית האחרונים שלה, כבשה אספניול 17 שערים וספגה רק פעם אחת. קרטחנה אחרי ניצחון ביתי מול קסטליון אחרי שהפסדידה בחוץ. היא הפסידה רק פעם אחת במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה, אך ניצחה במהלכן פעמיים בלבד.
  9. משחק 132 סימון 2 אנדר 162 קרשיאקה נגד טורק טלקום.יחס 1.7 לא סינגל. משחקי הפליאוף התחילו והלין שנתנו טיפה גבוה נוח מאוד להמרנאנדר מה עוד שכל המשחקים ביניהם היו אנדר. בעולם קצת פחות 159 מחזק
  10. מנצ' יונייטד - ליברפול - X משחק השלמה שנדחה בשבוע שעבר בין יונייטד שמדרוגת במקום השני בטבלה, רחוקה 10 נק' ממנצ' סיטי, לה שלושה משחקים לסיום העונה. ליברפול מנגד, במקום השישי בטבלה, עם משחק חסר מצ'לסי שהפסידה לארסנל אתמול ושני משחקים חסרים מלסטר, כשהיא עדיין נאבקת על מקום שמוביל לליגת האלופות בעונה הבאה. יונייטד הפסידה לפני יומיים בסגל משני, 2:1 בבית מול לסטר, אחרי שהביסה בחוץ 3:1 את אסטון וילה. ליבפרול מנגד, אחרי ניצחון ביתי על סאותהמפטון, אחרי שלוש תוצאות תיקו. יונייטד היום ללא מגוואיר, ג'יימס, ג'ונס ומרטיאל הפצועים. ליברפול מנגד, ללא אוריגי, קלהר, מאטיפ, גומז, ואן דייק וללא הנדרסון הפצוע
  11. אהלן אהלן חברים שלי, בואו אני אתן לכם את כל הסימונים המומלצים שלי ללילה לאמיצים או סתם לכאלה שרוצים לעשות שיטה כלשהי, הסימונים שלי ללילה כדלקמן: ממפיס 8- ניקס 5- (הומלץ בפוסט נפרד) מיאמי 2- (הומלץ בפוסט נפרד) אורלנדו 12+ שארלוט 8+ מילווקי 8- מינסוטה 2+ כמעט כל הליינים השתנו לצערי, המועצה בסופ''ש כנראה עובדת שעות נוספת, גם מינסוטה ירד מ4+, גם אורלנדו ירד מ14+, שארלוט ירד מ9+ מה שלא כתבתי לא נוגע, בשם השם נעשה ונצליח בהצלחה!
  12. שלום לכולם. קודם כל נאחל שקט לכל עם ישראל ותושבי הדרום בפרט. להלן טור 3 משחקים יחס כולל יפה . ויאדוליד- ויאראיל 2 ... אסטון וילה- אברטון 2... יוניטד- ליברפול - מחצית איקס. יחס כולל - 7.77 בריאות ושקט לכולם אמן
  13. מעל/מתחת נקודות (162) קרשיאקה - טורק טלקום אנקרה - 2 (יחס: 1.70) טרומסו (‎+1) - מולדה - 2 (יחס: 2.60) סך הכל קרנות (9-11) ר.ב לייפציג - בורוסיה דורטמונד - 2 (יחס: 2.70) סכום השליחה: 100 ש"ח סכום הזכייה הצפוי: 1216 ש"ח
  14. שלשה שמתחילה ממש עוד מעט מלבורן סיטי - אדלייד יונייטד - אובר 11.5 קרנות ליפציג - ברוסיה דורטמונד - אובר 2.5 שערים גראנדה - ריאל מדריד - אובר 2.5 שערים בהצלחה למשכפלים !!
  15. צ'לסי - ארסנל - 1 שלושה מחזורים לסיום העונה ושלושה ימים לפני שתשחק בגמר הגביע מול לסטר, תארח היום צ'לסי שמדורגת במקום הרביעי בטבלה, את ארסנל, שמדורגת במקום התשיעי. צ'לסי ביתרון של שש נקודות מעל ווסטהאם כשבקופת הליגה, נותרו עוד 9 נק' בקרב על מקום בליגת האלופות. ארסנל שתסיים עונה מאכזבת מאוד, עוד מפנטזת על הליגה האירופית בעונה הבאה, כשהיא במקום התשיעי. צ'לסי בכושר מצוין, אחרי שלושה ניצחונות רצופים, כשבמחזור האחרון היא מנצחת בדקה ה-90 את מנצ' סיטי בחוץ, זאת אחרי שגברה על ריאל מדריד בחצי גמר האלופות. צ'לסי עם ארבעה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים שלה בכל המסגרות ועם הפסד בודד בשמונת משחקי הבית
  16. בוסטון סלטיקס (1+) - מיאמי היט - 1 הסלטיקס נמצאים כרגע במקום השביעי במזרח - מקום שישלח אותם להתמודד בטורניר הפליי-אין, דבר שבקבוצה בוודאי רוצים להימנע ממנו. הם יפגשו הלילה פעם נוספת את ההיט, אותה פגשו רק לפני יומיים והפסידו. בוסטון כעת במרחק 2 ניצחונות מההיט הנמצאת במקום השישי, ובניגוד למשחק הקודם בניהם, אני מעריך שהפעם בוסטון יבואו מוכנים יותר וינצחו את המשחק הזה. גולדן סטייט ווריירס (5+) - פיניקס סאנס - 1 גולדן סטייט נמצאים כרגע במקום השמיני במערב, ובמקומם בטורניר הפליי-אין, כבר מובטח, אבל המקום השמיני עדיין לא. קבוצות שמדורגות במקומות 7/8 צריכות לנצח רק משחק אחד כדי לעלות לפל
  17. לילה טוב חברים יקרים, מאחל לכולנו לילה שקט ורגוע. בדרך כלל אני אוהב לפרט לכם אבל אני בממד ואין לי WIFI נורמלי פה, אני כבר 35 דק' מנסה להעלות את האשכול הזה ולכן רק אגיד לכם מה הן הבחירות שלי. הבחירות שלי הם: 1. שיקגו 5+ 2. לוס אנג'לס קליפרס 14- 3. בוסטון 1+ לדעתי עדיף להמנע בחום מדאלאס ולייקרס, או שממפיס וניו יורק ייקחו או שייפול על X יש שם יותר מדי כסף מצד המהמרים על לייקרס ודאלאס ותמיד כשזה קורה זאת נפילה בהצלחה חברים
  18. משחק 118 ליין 4 גליל נגד חולון אנדר 169 סימון 1 יחס 1.7. חולון ללא מגי גליל בעיקרון קודם כל קבוצת הגנה . בעולם 164.5 ומטה הבדל 5 נקודות מנסה מהיום.
  19. משחק 109 סימון 2 אנדר 167 צסקא. יחס 1.7 לא סינגל . מקווה שצסקא תבוא חלודה ממנוחה . הליין בעולם יורד בהתמדה כל היום וכרגע בעולם 164.5. יותר הרגשה ויתרון ליין בעדינות.
  20. צהריים טובים לכולם היום נבחר שלישית אוברים מנצ'סטר יונייטד - לסטר - אובר 2.5 שערים נאפולי - אודינזה - אובר 2.5 שערים שאנחאי פורט - צ'אנגצ'ון יאטאי - אובר 2.5 שערים בהצלחה למשכפלים !!
  21. עוד שלשה מבית צ'ולו ליום שני רגוע קיל - האנובר - 1 המבורג - נירנברג - 1 פורטו - ספורטינג פרנסה +1 - 1 (פורטו מעל גול) בהצלחה למשכפלים !! !! !! !!
  22. אתמול היה לי יום של חוסר מזל שניות לקחת בוכטה היום אתקן. משחק 138 סימון 1 אובר 165 נהריה הרצליה. לא כל יום פורים למועצה בעולם 173.5 וזה נקרא הימור בעל ערך ולכל אלה שטוענים שהמועצה מבינה יותר תמצאו את הליין בקרוב 168 לפחות.
  23. אוסאסונה - קאדיס - 1 שלושה מחזורים לסיום העונה, זהו משחק לפרוטוקול בלבד בין אוסאסונה שבמקום ה-12 בטבלה לבין קאדיס שבמקום ה-11. המארחת מגיעה למשחק היום אחרי תיקו בבילבאו, אחרי שני הפסדים רצופים, כשקאדיס אחרי שני ניצחונות מול גרנאדה ומול הואסקה ועם הפסד בודד במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה. גם במשחקי החוץ, קאדיס לא מרבה להפסיד ובמהלך ששת משחקי החוץ האחרונים שלה, היא רשמה הפסד בודד בויאריאל, לצד שלוש תוצאות תיקו ושני ניצחונות. אוסאסונה מנגד, ספגה שער בודד במהלך ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה, כשהיא ניצחה בשניים האחרונים את אלצ'ה ואת ולנסיה לצד תוצאות תיקו מול ויאדוליד וחטאפה. אגב, שני ההפסדים
  24. כדור יד גרמניה בוטוסאני -0.5 כדורגל סיני ליגה שניה גואיזו זיצנג 1.3 ניצחון לסיום הטופס נלקח בטניס רוברטו באוטיסטה יחס1.2 יחס כולל 2.5 נשלח ב360 נותן 900 בהצלחה רבה למי שנכנס ⭐️🙌👌✨💫
  25. שני משחקים בליגה הרוסית השלישית קובאן pfc שבמקום השני כובשתב5 משחקים אחרונים 8 שערים וסופגת שער אחד ותשחק נגד ספרטקנולצוק והשני קובאן הולדיניג שבמקום הראשון שב5 משחקים אחרוניםכובשת 10 שערים וסופגת 3 תשחק היום נגד פורטה טגאנרוב שניהקובנים נלחמות אחת עם השניה על המקום הראשון במרחק שנינקודות אחת מהשניה ושניהם ביכולת הבקעה טובה מאוד ויכולתהגנתית מצויינת ב5 משחקים האחרונים ומאמין ששניהם ינצחו היום את המשחקים שלהם המשחק השלישי שיסגור לנו את השלישייה מגיע מהליגה הסינית היביי צינה נגד שנחאי שינאה שמתוך 9 מפגשים ביניהם 8 מפגשים היו מעל 2.5 שערים סך כל השליישה נותן לנו יחס נפלא
  • צור חדש...