קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

חפש בקהילה

מציג תוצאות בתגיות ֵֵ'טופס שיטה'.

• חפש לפי תגיות

הכנס יחס סופי של הטופס המומלץ
  • חפש לפי יוצר

סוג תוכן

פורומים

• המלצות ווינר, מידע נתונים וסטטיסטיקות, זכיות ונפילות.
    • המלצות Winner
    • פורום זכיות
    • הפקולטה לחקר ההימורים
  • כללי
    • LiveTime - דיבורים חופשי
    • שידורי ספורט - Live
    • ספורטימדיה
    • משוב

לוחות שנה

אין תוצאות לתצוגה.

אין תוצאות לתצוגה.

חפש תוצאות ב...

מצא תוצאות ש...

נוצר בתאריך

• התחלה

סיום

עדכון אחרון

• התחלה

סיום

סנן לפי מספר של...

• התחלה

סיום

קבוצה

קצת עליי

Member Title

המערכת מצאה 164 תוצאות

1. ערב טוב נשלחה שיטה 5/6 עם משחקים שאולי יהיה בהם אובר שערים, המזל לא משו בזמן האחרון מקווה איכשהו לתפוס סכום יפה ולהתחיל עם סינגלים. (תכלס אם הייתי מתאפק בכל השבוע האחרון ולא שולח הייתי יכול לשלוח סינגל בסכום יפה אבל לא יצא) בהצלחה
  2. יום גדוש בכדורסל היום, בחרתי 5 סימונים שמומלץ לקחת בשיטה ... אנדר 161.5 קזאן / קובאן יחס 1.7 בילבאו סראגוסה +1.5 בילבאו -1.5 יחס 1.7 טנריפה מלאגה +5.5 טנריפה -5.5 יחס 1.7 בורגוס בראוגן +7.5 בראוגן +7.5 יחס 1.6 אנדר 155.5 בורגוס בראוגן יחס 1.65 בהצלחה.
  3. שלום לכולם אחרי הרבה זמן שלא המלצתי משתף בטופס ששלחתי להיום ליגה ספרדית קאדיס +1-ברצלונה- סימון איקס גראנדה +1 - ריאל סוסיאדד- סימון איקס ליגה איטלקית טורינו- לאציו שערים 2 סמפדוריה+1-נאפולי- סימון 2 רומא- אודינזה +1- סימון 1 שלחתי שיטתי 4/5 בהצלחה לכולם
  4. אני מחפש ללכת עם הסטטיסטיקה אני מאמין בה וזורם איתה המון בשנים האחרונות והיא מביאה תמיד תוצאות אני רוצה לדבר על מאצים לא יודע כמה מכם בכלל נותנים לזה חשיבות אבל אני רוצה לתת לזה צאנס אני רוצה לקחת את הליגכה הספרדית כי שם אני עושה בעצם את כל הסטטיסטיקות שלי ואני אסביר משחק מסתיים משחק מתחיל זה לא כמו בליגה שלנו או בליגות אחרות שיש כמות של משחקים שמשוחקים באותו זמן ביחד לפעמיים גם זה בליגה הספרדית אבל ויש אבל גדול זה לא כל הזמן אני מסתכל על היחסים של המאצים והמאץ שמשך לי את העין הוא קבוצת הבית מובילה במחצית ובסיום קבוצות החוץ מנצחת את המשחק אני הולך כל משחק זאת אומרת נגמר משחק מתחיל משחק חדש לא יצא ממשיך הלאה אבל כמו בשיטת האיקס לדוגמא שיש שיטת הכפלת על יחס של 2.8-3+- פה מדובר ביחסים שהם יותר גדולים כמו יחסים של 28 50 יחסים שגם אם אני מתחיל ב 10 שקל תמיד אני יכול לשלוח עוד משחק אחריו ב 10 שקל שככה ההשקעה היא מינימלית ואם זה נתפס זה מקסימלי ביחס לשיטת ההכפלת של התיקו השאלה אם יחס של קבוצת הבית מבוילה במחצית ותוצאת סיום קבוצת החוץ מנצחת זאת יחס גדול כמעט בכל משחק גם אם מדובר בברצלונה או ריאל ? ומי אולי חשב ניסה ויכול להגיד אם כדי בכלל ללכת על זה ? נ.ב אני לא יודע אם זה הפורום המתאים לדון פה אבל זה נראה התת פורום הכי הגיוני שאפשר לדון בו תודה רבה
  5. צהריים טובים שמתי עין על 8 משחקים שלדעתי יהיה בהם אובר שערים, בגלל שקשה היום לתפוס משחק אחד אפילו, בטח ובטח כמה משחקים בטופס ובגלל שלא מצאתי סימון שהוא יותר חזק מבחינתי ששווה השקעה של סינגל החלטתי לשלוח 5 טפסים של שיטה 3/4 (סה"כ 200₪ השקעה) עם הסימונים האלו: אמפולי - סמפדוריה 4+ שערים סימון 2 יחס 2.3 מאיורקה - ויאריאל מעל 2.5 שערים סימון 1 יחס 1.85 ווסטהאם - מנצ'סטר יונייטד 4+ שערים סימון 2 יחס 2.25 שטוטגרט - לברקוזן 4+ שערים סימון 2 יחס 1.95 מארסי - ראן מעל 2.5 שערים סימון 1 יחס 1.65 דורטמונד - אוניון ברלין 4+ שערים סימון 2 יחס 1.85 ורונה - רומא 4+ שערים סימון 2 יחס 2.3 לאציו - קאלירי 4+ שערים סימון 2 יחס 2 כאמור שלחתי 5 טפסים של שיטה 3/4 בהם פיזרתי את הסימונים נטו לפי הרגשה כל טופס מביא 280-360 במידה והכל תפס. במידה ותהיה זכייה אעלה תמונה. בהצלחה לכולם, יום טוב וחג שמח 🙂
  6. משחק ראשון ליגה ספרדית סביליה יותר טובה והיא תנצח משחק שני הפועל ירושלים עולה בכמה דרגות ותנצח דו ספרתי משחק שלישי טוטנהאם בבית קבוצה מצוינת ולא תפסיד משחק רביעי הפועל תל אביב תנצח במשחק צמוד אין הרבה זמן למשחק הראשון מצטער למי שלא הספיק
  7. משחק ראשון ליגת צ'כית שניה דוקלה מהמקום הראשון מארחת את פרבם מהתחתית והיא מגיעה לאחר הפסד ופרבם תשלם על זה משחק שני שאלקה נגד קרלוסהה משחק שווה כוחות תיקו ומעלה לקבוצת החוץ משחק שלישי ברלין מארחת את העולה החדשה שעדיין לא ניצחה משחק תחתית שיגמר בתיקו ומעלה לפירט משחק רביעי ניוקאסל מול לידס שתי הקבוצות בתחתית ועדיין לא טעמו נצחון וגם היום לא תיקו ומעלה לניוקאסל הביתית שבת שלום והצלחה לכולם
  8. משחק ראשון שתי הקבוצות פתחו לא טוב את העונה אבל יש לי תחושה שסלרטינה לא יפסידו משחק שני פרנקפורט עדיין לא ניצחה העונה והגיע הזמן לניצחון ראשון משחק שלישי באזל יותר טובה ותנצח משחק רביעי נראה ברלין תשיג נצחון ראשון העונה מול העולה החדשה
  9. משחק ראשון משחק אימון בין הפועל תל אביב גלבוע לדעתי גלבוע תחזיק את הליין משחק שני כדורגל דני מייטלנד קבוצה הרבה יותר טובה ובבית לא עושה הרבה קרנות משחק ליגה איטלקית שניה שתי קבוצות התקפיות שמרבות לעשות קרנות משחק רביעי הכי קשה בטופס לוריין פתחו טוב את העונה והראש של ליל בליגת האלופות זה הזמן לעקוץ שבת שלום לכולם
  10. משחק ראשון קריסטל פאלאס עדיין ללא נצחון מתחילת הליגה תעשה חיים קשים לטוטנהאם משחק שני אוניון קבוצה מצוינת ומנגד אוגסבורג התחילה לא טוב ולדעתי נראה אובר שערים משחק שלישי ארסנל חייבת כבר להתפוצץ והיום זה יקרה על נוריץ משחק אחרון ליגת העל שלנו משחק שווה כוחות שיגמר בתיקו בהצלחה לכולם
  11. משחק ראשון כדוריד משחק ראשון ליגה גרמנית האנובר תעמוד בליין במחצית משחק שני ליגה לאומית הפועל פתח תקווה מול העולה החדשה צופה לאובר שערים משחק שלישי הפועל ראשון לציון מול ריינה העולה החדשה שוב כמו משחק קודם אובר שערים משחק רביעי שתי קבוצות שקולות שוות כוחות שיסיימו את משחקן בתיקו אפס משעמם
  12. משחק ראשון איסלנד נגד מקדוניה הצפונית איסלנד אחרי כמה משחקים לא טובים תפתח ותוביל כבר במחצית משחק שני אנגליה קבוצה מעולה שתפתח בבליץ מהתחלה וזה יוביל לאובר קרנות כבר בחצי משחק שלישי לדעתי וורנר יבקיע יותר מאברץ משחק רביעי שווייץ קבוצה מצוינת בבית ומאמין שהיא תגיע ראשונה לחמש קרנות בהצלחה לכולם היום זה היום בעזרת ה'
  13. 229 אוקראינה - צרפת X 3.40 259 סך הכל שערים טווחים (2-3) הולנד - מונטנגרו X 2.00 266 ישראל - אוסטריה X 2.90 286 סלובקיה - קרואטיה X 3.15 302 סך הכל שערים טווחים (2-3) סקוטלנד - מולדובה X 1.80 316 פואנלבראדה - לוגו X 2.45 שיטתי 6\5 השקעה 60 שח סכום זכיה 6630 שח
  14. שלום לכולם, אני ממליץ למלא באתר טפסים להיום ביותר מ2 שערים יתרון ו2 שערים בדיוק בטופס אחד כגיבוי (אתר מאפשר כפולים ומשולשים). למשל אני ממליץ : אטסטריה. (2אופציות הנ''ל) ישראל (2 אופציות הנ"ל) טורקיה (ניצחון רגיל)., אז טופס יעלה 40 שקלים עם לשים 10 שקל ..אבל זכיה פוטנציאלית עד 160 - 170 שקלים ולא פחות. בהצלחה.
  15. לאנס הצרפתית מאוד התרשמתי מהם איך שהם נראים כקבוצה משחקים כדורגל יפה לעין התקפי רציתי בישיר אבל 1.5 לשיטה פחות רלוונטי ססואולו סגל עדיף ויותר איכותי לדעתי תגיע רחוק העונה בסרייה א' בבית לא אמורה להתקשות לקחת את כל הנק' מילאן משחק ראשון העונה בסן סירו קליארי לא אמורה להקשות על הקבוצה של פיולי גם פה לדעתי נראה ניצחון חד וחלק של מילאן לגבי הקרנות נטו סטט נקווה לטוב חברים בהצלחה לכולם אמן רק זכיות
  16. משחק ראשון ליגה ליטאית סודובה מהמקום הראשון מארחת את הגלאמן מהמקום החמישי סודבה קבוצה מצוינת ותנצח ב2 הפרש משחק שני משחק שקול בליגה הפינית ולכן רואה ערך פלוס הארה לא תפסיד משחק שלישי ליגה גרמנית דורטמונד אחרי ההפסד תוציא את כל העצבים על האופניים ויגמר 2 הפרש ומעלה משחק רביעי ליון אחרי שלוש מחזורים ללא נצחון והערב זה יקרה
  17. משחק ראשון אלשקרט שהפסידה רק 1-0 ברינרגס חייבת לנצח בשביל להשיג לפחות הארכה ואני מאמין שהיא תילחם ולא תפסיד בבית משחק שני ליגה לאומית מחזור ראשון בני יהודה עשתה מסע רכש מצויין כדי לעלות ליגה ומנגד הפועל פתח תקווה קיבלה צ'אנס וחזרה לליגה הלאומית והסגל חלש מאוד המתאים לליגה א בני יהודה תנצח קל 2 הפרש ומעלה משחק שלישי רוזנברג הנורבגית מגיעה לאחר הפסד בחוץ של 2-0 ותעשה צרות צרורות לראן ולא תפסיד אלקמאר חייבת לנצח את סלטיק שתי קבוצות התקפיות וזה מה שיביא לאובר קרנות בהצלחה לכולם
  18. בוקר טוב מכבי חיפה - נפטצ'י באקו 4+ שערים סימון 2 צסקא סופייה - ויקטוריה פלזן מעל 2.5 שערים סימון 1 יחס 1.75 סט ג'ונסון - לאבק לינץ' מעל 2.5 שערים סימון 1 יחס 1.9 קלוז' - הכוכב האדום בלגרד מעל 2.5 שערים סימון 1 יחס 1.7 בהצלחה
  19. רגיל מחק X שחטאר דונייצק - מונאקו ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) שחטאר דונייצק 2.40 זכיה צפויה: X דינמו זאגרב - שריף טירסאפול סך הכל שערים, תוצאת סיום (ללא הארכות) 4‪+‬ 2.50 זכיה צפויה: X ברונדבי - זלצבורג סך הכל שערים, תוצאת סיום (ללא הארכות) 4‪+‬ 2.45 זכיה צפויה: X ווסט ברומיץ' - ארסנל ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) ‫x‬ 3.45 זכיה צפויה: X ניוקאסל - ברנלי ‮1X2‬, תוצאת סיום (ללא הארכות) ניוקאסל
  20. בוקר טוב נשלח שיטה לא פשוטה בכלל הכל סימוני שערים קליארי - ספציה 4+ שערים סימון 2 חטאפה - סביליה מעל 2.5 שערים סימון 1 פאקו פריירה - אשטוריל מעל 2.5 שערים סימון 1 סמפדוריה - מילאן 4+ שערים סימון 2 ווסטהאם - לסטר 4+ שערים סימון 2 אוסאסונה - סלטה ויגו מעל 2.5 שערים סימון 1 בהצלחה
  21. משחק ראשון קרן קבוצה יותר טובה ואחרי 2 תיקו תנצח משחק שני צ'לסי עולה על ארסנל בכל בפרמטרים ותנצח בקלות משחק שלישי מכבי תל אביב עד עכשיו לא מרשימים אותי הפועל ירושלים נראים מצוין ותיקו הם ישיגו ב90 דקות משחק רביעי מכבי חיפה יותר טובה ותוביל במחצית
  22. קרדיט zoom 1. יונייטד צפויה לנצח ולדעתי לא תספוג וראן שצפוי לפתוח ומגוואיר יעזרו לשמור על רשת נקייה לכן אנסה 2-3 שערים במשחק 2. וולבס לא תפסיד למאמן של טוטנהאם שאימן אותה עונה שעברה 3. צלסי מכונות ועם לוקאקו שחוזר בכלל קבוצה אש, ארסנל זה שם נרדף לבינוניות הזייה של קבוצה ופה אנסה הפתעה שארסנל לא מפסיד אחלה משחקים למעקב וצפייה בהצלחה לכולם יאללה משעה 16:00 מחוברים למסך
  23. צהריים טובים ליון - קלרמונט 4+ שערים סימון 2 סאות'המפטון - מנצ'סטר יונייטד 4+ שערים סימון 2 בורדו - אנזר מעל 2.5 שערים סימון 1 הופנהיים - אוניון ברלין 4+ שערים סימון 2 בהצלחה
  24. ראנדרס פתחו מעולה את העונה הסטט לא משקרת הגיעו גם באירופה בעמדה מעולה תיקו 1-1 נגד גלא בבית,ועדיין כעט הקבוצה בסבב משחקים קשה תוך זמן קצר לדעתי אלבורג תדע לנצל את העייפות ותנצח וולבס חוזרים למגרש הביתי שלהם אחרי הפסד ללסטר טוטנהאם הדהימה את סיטי והפסידה לפרטוגלים בחוץ בהרכב טלאים המאמן הנוכחי של של טוטנהאם מגיע אחרי 4 עונות בוולבס לדעתי גם זה מקנה לספרס סוג של יתרון במגרש פלוס לזה שלספרס סגל שחקנים טוב ועדיף על הנייר לגבי הקרנות נטו סטט של תחילת העונה עוד פעם הכל תלוי איך המשחק מתפתח לדעתי האישית יהיה אובר חיפה קבוצה קשוחה העונה אבל גם הפועל בנו סגל טוב העונה גביע השוקו מאמין שבכר יעשה רוטציה לפני שבאקו מגיע לסמי הראש שלהם בקונפרס ליג שם הכסף יותר משמעותי אז לדעתי הפועל לא מפסידה הערב בהצלחה לכולם אמן רק זכיות
  25. משחק ראשון משחק שקול מאוד שלדעתי הולך לתיקו 0 ואם מישהוא יגנוב גול אנחנו מסודרים משחק שני אחרי האיגוד נקודות בבית ויאריאל תחפה על זה ותנצח את אספניול משחק שלישי ליל אחרי הפסד מביש בבית ותיקו תנצח את סט אטיין משחק הקשה של הערב מריח הפתעה ובמחצית בילבאו תוביל בהצלחה לכולם ושבוע טוב
  • צור חדש...