קפוץ אל תוכן

mokitheman

רשומים
  • מספר תכנים

409
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

58 Excellent

6 עוקבים

קצת על mokitheman

• דרגה
    דירוג משתמש :

הצופים האחרונים בפרופיל

2,446 צפו בפרופיל
  1. משחק מאוד קשה לחיזוי, מה שרמשת אלו דברים נכונים אבל הבאת רק את השיקולים של למה כדאי לקחת את ציציפאס ולא את נדאל.. אז בוא נביא את השיקולים של למה כן כדאי לקחת את נדאל ולא את ציציפאס: 1. ציציפאס כבר עלה ואין לו על מה לשחק וראינו אתמול במשחק של תים שיש לזה משמעות 2. אם ציציפאס יפסיד את הסט הראשון אין סיבה שהוא ילחם כדי לחזור מפיגור סט ולהישאר על המגרש יותר משעתיים כשהניצחון הזה לא יתן לו כלום חוץ מ 200 נקודות דירוג וכסף 3. הבית של נדאל וציציפאס קצת נדפק מהלוז כי תיפ ופדרר יבואו אחרי יום מנוחה אז יותר הגיוני שציצי לא יקרע את עצמו כדי לבוא מחר סחוט? 4. עם איך שפדרר שיחק אתמול אולי עדיף לציציפאס להפסיד ולקוות לסיים שני בבית כדי לפגוש את תים ולא את פדרר? 5. אם נדאל יעלה שלב ואולי אף יתקדם בטורניר הוא יבסס עוד יותר את המעמד שלו במקום הראשון ויפתח פער מדיוקו שאולי יספיק גם עד לאוסטרליה מה שיעזור לו בהגרלות.. קיצר לדעתי אם כבר עדיף אז לקחת את נדאל..אני אישית שלחתי ברשת הימור לגבי הסט הראשון כי אין לדעת לאן המשחק יתפתח אבל אין שום ערך פה לקחת את היווני.. בהצלחה
  2. ממש לא נכון מה שאתה רושם אח טיג היה בספק וכשהודיעו שהוא סופית בחוץ הליין עלה אני עם דנבר שהטוב יקח
  3. ראיו וייאקנו כל הצדדים מעל 2 אפשר לשלוח על שלושתם
  4. תודה רבה אחי לקחתי ישיר בלי פחד אלוף
  5. יש מצב שזניט יתפס ויש מצב שלא אבל רשמת הרבה דברים לא נכונים שם שאין לי מושג מאיפה הבאת אותם קלייבורן היה הבורג המרכזי במשחק? הבן אדם פאקינג היה פצוע במשחק הזה ולא שיחק..
  6. קוקו מאילת בדואט עם איציק קלה נגן נגן בהצלחה אבאלה
  7. עליות על פבליוצנקובה קצת מבאס אבל נראה מה יגמר שם.. בכל מקרה מוסיף עוד הימור אוספטנקו מנצח גורג'ס 1.7 בהצלחה
  8. בקצרה למי שמתלבט לדעתי היחס משתלם מספיק כדי ללכת עם הרוסיה בבית היא אמנם שחקנית לא יציבה אבל בטורניר היא נראית חדה מאוד ועברה היום את מוצובה שהייתה פייבוריטית כבדה ב 3 סטים.. חסר לה כמה ברגים בראש אבל היא שחקנית מאוד מסוכנת על המשטח הקשה ואם תנצח היום היא תיכנס לטופ 30 למרות עונה חלשה במובנים שלה.. בנציץ' עשתה את שלה ועמדה במשימה של להגיע לטורניר סוף השנה בנשים שמתרחש בדיוק עוד שבוע..שהשנה בפעם הראשונה הוא יהיה טורניר עם סכום כסף מטורף שיותר גבוה מגרנד סלאם אז הייתה מאבק קשה בינה לבין ברטנס....ברטנס הפסידה למלדנוביץ אתמול והיום בנציץ' ניצחה את מלדנוביץ...אז אני חושב שיש מצב לירידת מתח ופחות עניין מצד השוויצרית במיוחד אחרי החגיגות שלה במגרש אחרי העליה ואולי רצון לקבל עוד יום אקסטרה מנוחה עם הלוז העמוס מאוד שהיה לה בזמן האחרון כדי להעפיל לגמר.... מי שברשת הפלוס על הרוסיה אמור להיתפס במשחק צמוד. בהצלחה
  9. טורניר מוסקבה פבליוצנקובה מנצח בנציץ' יחס 1.75 בהצלחה לכולם !
  10. אשמח אם תסביר את הבחירה בפרטיזן...במיוחד לאור החיסור אצלהם
  11. פוסט לא רציני בעליל גם אם יתפס. אין הסבר אין כלום הכל על סמך שמועה לכאורה
  12. משחק טוב מה שלא יהיה אי אפשר לקחת את המפגשים הקודמים כקנה מידה שהיחסים על זברב היו 1.15-1.30 והיום 2.40 בהצלחה
  13. פזה מנצח מילמן יוסי בובליל מנצח אוגר סיבירי (+2.5 אם יפתחו בווינר מומלץ) אובר 23 בבוליל אם היה בווינר היה גם הימור טוב ודאבל של אופלקה + גופין בהצלחה סך הכל 4 סינגלים....ננסה הפעם להביא יותר מ 2
  • צור חדש...