קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

סינגל מדוייקת

רשומים
  • מספר תכנים

111
  • ביקור אחרון

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אבל פער 10 נקודות זה יותר כיוון הכפלה ולא הגנה
  2. גול של יובה בדקה 92 הרס לי טופס לפנים שני משחקים אחרונים זה אטלנטה וריאל בדיוק בגול
  3. שבוע טוב לכולם היום מנסה לעקוץ עם שיטתי 3/5 מוזמנים לשכפל או לבחור סימונים כרצונכם התחלה 13:30 משחק ראשון ליגה איטלקית ונציה נגד רומא הסימון שלי רומא(-1) x ביחס של 3.2 רומא לא מרשימה בלשון המעטה והיום כנראה ללא הכוכב שלה פלגריני שבספק למשחק, מאמין שיתקשו אבל עדיין ינצחו בהפרש של גול בדיוק. משחק שני ליגה צרפתית מארסיי נגד מץ הסימון שלי מארסיי ביותר מגול ביחס 1.75, מץ שקועה בתחתית ומארסיי יכולה לעלות למקום השני היום מאמין שיפתחו חזק ולא ישאירו למץ סיכויי. משחק שלישי ליגה אנגלית אברטון נגד טוטנהאם הסימון שלי טוטנהאם(-1) x ביחס של 3.35,שתי הקבוצות לא מרשימות בכלל אבל היום לאחר הפיטורים של מאמן טוטנהאם אני מאמין שיגיעו נחושים יותר וינצחו בהפרש מינימלי של גול אחד. משחק רביעי ליגה איטלקית אודינזה נגד ססואולו משחק קשוח מאוד ששום תוצאה לא תפתיעה אני מהמר פה על איקס ביחס של 2.85. משחק חמישי ליגה אנגלית לידס נגד לסטר הסימון שלי שערים 4+ ביחס של 2.25, שתי קבוצות התקפיות שיגיעו כדי לכבוש מאמין שנראה פה הרבה שערים. בהצלחה לכולם ושבוע טוב של זכיות ובשורות טובות אמן!
  4. וואי סליחה לא ראיתי את הטופס השני חחח מברוק רן היקר גם אני הבאתי בריאל ואטלנטה בדיוק בגול לא מאמין שנגמר ככה
  5. אם כל הכבוד שאני אוהד חיפה, הבית שהיא קיבלה מעל הרמה שלה אני מאמין שהיא תובס היום. בהצלחה אחי הימור חזק
  6. בהצלחה אח יקר רציתי לקחת אתמול גולדן אבל לא התעדכנה לי הזכיה
  7. לצערי צלסי מסתפקת ב1-0 קטן אבל במשחק השני יש לנו זכיה! וולפסבורג מנצחת 2-1 כמו שצפיתי ונתפס לו יחס 7.2
  • צור חדש...