קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

יהודה ווינר

רשומים
  • מספר תכנים

1,805
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

3

יהודה ווינר היה הזוכה היומי בנובמבר 17 2018

יהודה ווינר קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

135 Excellent

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. אהלן חברים מלבד הסימון על אינדיאנה שפורסם מוקדם בבוקר יש עוד כמה סימונים מעניינים ללילה .. אגב הליין עולה על אינדיאנה כרגע +3. פילי -- מיאמי פילי -7 אנדר 209 קליבלנד -- יוטה אובר 205 ( לטעמי משחק צמוד ) גולדן -- אינדיאנה אובר 226 ( הומלץ על אינדיאנה בפוסט נפרד ) בהצלחה ולילה פורה !!
  2. אהלן חברים מחזור יורוליג לפנינו באמצע השבוע יש 5 משחקים הערב נקווה שנמשיך במומנטום החיובי גם במחזור הזה. חימקי -- ברצלונה אובר 171 אנאדולו -- אלבה אנאדולו -11 פנר' -- בסקוניה פנר' -3 מכבי -- אולימפיאקוס מכבי -5 מילאנו -- ולנסיה אובר 162 בהצלחה וערב פורה !!
  3. איתך בהימור לא בהגדרה של הימור השנה.. המאזן הביתי של אוקלהומה לא מהטובים. הימור טוב יחסית לא כמו שצויין בכותרת. בהצלחה !!
  4. אהלן חברים אתמול היה לילה נחמד עם 2/3 הלילה יש לא מעט משחקים ובחרתי בנתיים משחק אחד עוד מאתמול. גולדן -- אינדיאנה אינדיאנה +2 מאזן : 22-13 בהצלחה ולילה פורה !!
  5. אהלן חברים אתמול הייתי עסוק אז לא הספקתי לשתף סימונים.. לילה לפני נפלנו בסינגל היחיד שנשלח.. נקווה לחזור למסלול הנכון כבר הלילה. פורטלנד -- טורונטו פורטלנד -5 אטלנטה -- פילדלפיה אטלנטה -6 אנדר 222 מאזן : 20-12 בהצלחה ולילה פורה !!
  6. האובר בריאל קרץ גם לי .. בסוף בחרתי אובר בחימקי בהצלחה !!
  7. אני גם חשבתי עליהם הלילה.. הולך להם בחוץ.. בסוף וויתרתי . בהצלחה יאח !
  8. הכל משוכלל בליין .. את הכסף שלי לא אניח כרגע על יוסטון בענק. בהצלחה בבחירה !
  9. יש זמן אז אפשר להסביר את הבחירה היחידה ללילה הזה. קצת נתוני ATS המאזן של יוסטון 2-4 מול הליין 33.3% ושל אורלנדו 6-2 מול הליין 75% יוסטון מגיעה לאחר הפסד. היא הקבוצה היחידה בליגה ללא ניצחון מול הליין לאחר הפסד 0-3 . אורלנדו מגיעה אחרי ניצחון. 4-1 מול הליין לאחר ניצחון 80% ! 2 הקבוצות מגיעות לאחר מנוחה של יום אחד. יוסטון עם מאזן של 1-3 מול הליין 25% לאחר מנוחה של יום אחד. אורלנדו נראית קצת טוב יותר עם 3-2 שזה 60%. יוסטון במשחקי הבית 1-2 33.3%. אורלנדו במשחקי החוץ 3-0 כמובן 100% הצלחה מול הליין בחוץ ! יוסטון כפייבוריט עדיין לא הצליחה לנצח את הליין עם מאזן של 0-2. אורלנדו כאנדרדוג 2-1 שזה 66.7%. אז לטעמי הליין פה ינצח .. לא אפול מהכסא אם יוסטון תפסיד עוד משחק. בהצלחה בבחירה !
  10. אהלן חברים אתמול היה ערב כמעט מושלם עם 4/5 ביורוליג. ננסה להמשיך במומנטום החיובי ולבחור הסימונים הנכונים להערב. הערב מתקיימים ארבעה משחקים ואתמקד ב2 מהם. ריאל מדריד -- מילאנו ריאל -5 קובנה-- חימקי אובר 169 נק' בהצלחה וערב פורה !!
  11. אהלן חברים אתמול היה לנו עוד לילה מושלם עם 3/3 וערב מעולה ביורוליג עם 4/5 ננסה להמשיך במומנטום החיובי הלילה יש לא מעט משחקים אך החלטתי להתרכז אך ורק במשחק אחד ! זה הסימון היחידי שמצאתי להיום והוא ביחס משתלם של 1.9 הפעם. יוסטון -- אורלנדו אורלנדו +6 מאזן : 19-10 בהצלחה ולילה פורה !!
  • צור חדש...