קפוץ אל תוכן

טורניר מלך היחסים עונה 10 בפורמט חדש ומאתגר! נושא הרשמה (הטורניר מתחיל בראשון)

הרשמה לחץ כאן (יש מקום רק ל 40 משתתפים)

חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

לה רוחה מסי

רשומים
  • מספר תכנים

45
  • ביקור אחרון

• ימי ניצחון

1

לה רוחה מסי היה הזוכה היומי בספטמבר 10

לה רוחה מסי קיבל הרבה לייקים לתוכן!

מוניטין הקהילה

12 Good

הצופים האחרונים בפרופיל

134 צפו בפרופיל
  1. בהצלחה אני עם מונאר שהציג טניס מדהים נגד וסלי וההגשות האימתניות שלו גם ההגשות של מילמן לא יהוו בשבילו בעייה לדעתי הוא מאוד חזק ומהיר הריטרנרים שלו חוזרים מהר ולסרבר קשה לענות לא רואה את מילמן מוציא פה משו בהצלחה חבר
  2. עדיף לקנות ביצת הפתעה של קינדר ולא לשים כסף על הצרפתייה היא ממש כמו ביצת קינדר אן שהיא משחקת כמו סרינה בימיה הגדולים או שהיא משחקת כמו אנדי מארי לאחרונה לעולם לא תידע מה ץקבל ממנה ועוד נגד מגדה העקשנית כפרד ממ... תמוהה לי מאוד הבחירה שלך אבל בהצלחה רבה אני מתרחק מהמשחק כמו שאוהד ביתר ילבש צבע אדום ביום של דרבי
  3. פליקס אוגר אלייאסמה פוגש את מדבדב למפגש פסגות בין 2 השחקנים המובילים בטניס העולמי אני חושב שלא מעריכים את אלייאסמה הקנדי מספיק נכון זה מדבדב נכון הוא בלתי ניתן לעצירה כרגע ולא אתפלא אם הוא יניף תגביע לקנדי יש בעייה אחת גדולה וזה נוגע להימור שלנו היום הוא יכול להיעלם פתאום במשחק לסט שלם יש לו חוסר יציבות לעומת יריבו ממש חוסר יציבות שפוגע בו בהמון משחקים אבל ויש אבל גדול אם הסרבים שלו היום ייכנסו באחוזים טובים לגבי הסרב של מדבדב אין מה לדבר הסרב שלו תמיד תמיד עושה תעבודה יהיה פה משחק ארוך מאוד נתנו לנו 35.5 אובר משחקונים אני לוקח ב 2 ידיים ואני בונה על הסרב הראשון של הקנדי אני יתמצת עכשיו עם הסרב הראשון של הקנדי יעשה תעבודה ב 82 אחוז מהמשחק אנחנו על אובר פה מדבדב ייתן ת 85 אחוז שלו בהגשה ראשונה וקיבלנו אובר יפיוף ומתוק אלייאסמה יודע לא כל יום הוא ייפול בצד ההגרלה מדבדב זה יכל להיות דגוקוביץ באותה מידה יהיה לו את רוב הקהל לצידו הוא שווה מערכה ארוכה שיכולה להסתיים בטיי ברייק פליקס האוגר אלייאסמה ומדבדב מרוסיה אובר 35.5 משחקונים גוד שבס גייס
  4. פרננדז עשתה מעל ומעבר גם לדעתי היום זה סוף הסיפור הקסום הזה סבאלנקה ניראת כמו פצצת אנרגייה בהצלחה צסכים אם ניצחון בלארוסי לגביי המשחקונים הייתי מעדיף 3.5 א,ל בווינר זה מב שיש לכם נקווה שיספיק לך
  5. יילדה הפלא היפייפיה הנסיכה של הטניס העולמי עם הקריזמה הבלתי נגמרת מלכת המגרש הקנדית בריטית רדוקאנו הפייבוריטית של הקהל האמריקאי הילדה בעלת 18 הנשמות הקוטלת האנגליה המוכשרת הנערה עם הפורהאנד הקטלני בסבב לדעתי רדוקאנו מנצחת ב 3 מערכות צמודות בהצלחה
  6. בהצלחה רבה רק שסקאריי לא גרמנייה היא יווניה דווקא אני חושב שפרננדז תנצח את סביטולינה בשאר עוד לא גיבשתי דעה
  7. בהצלחה סבאלנקה הכי טובה בעולם?? ממש לא לדעתי רחוקה מישם שחקנית לא מוכשרת בעליל משחקת נטו נטו על עוצמות מספיק יום לא טוב בהגשה ובעוצמות והיא מפסידה היא לא עשתה עדיין כלום בקריירה שלה ולדעתי קרייצקובה מנצחת תודה רבה בהצחחה רבה דוד
  8. דווקא הייתי הולך עם רדוקאנו בגלל הניצחון על בארטי רוגרס תבוא עם ציפיות ורדוקאנו הקטנה שנמצאת בפורמה שאני לא יודע מאיפה היא הגיעה אבל הגיעה בהצלחה מסכים בהימורים השניים
  9. פטרה קביטובה פוגשת את מריה סקאריי היווניה המוכשרת אין זמן לפרט בגלל שהמשחק מתחיל עוד 20-30 דקות אבל הצ'כית לדעתי תנצח ב 3 מערכות מי שיש לו תאפשרות לשלוח אובר משחקונים שייקח הימור טוב קביטובה מנצחת את סקאריי
  10. תודה רבה שום יום לא קל בשלבים האלה מסכים איתך בזה נקווה להיות בצד הנכון
  • צור חדש...