קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

Kingindanorth

רשומים
  • מספר תכנים

12
  • ביקור אחרון

1 עוקב

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. היי ידידי, זה נכון שאלבה השנה קבוצה חלשה אבל היא עומדת בליינים ובמיוחד בחוץ כפי שאתה רואה עמדה 3/4 המשחקים האחרונים ביורוליג בחוץ וגם נגד זניט פספסה אותו בנקודה. אני הפוך ממך על +8, תודה על ההמלצה ועל התרומה לפורום
  2. משחק בליגה הסינית בכדורסל, שתי הקבוצות פתחו מאוד לא טוב את העונה שילין וקיסי סופגות המון, קולעות מעט.. אני מאמין שנראה כאן סקור מאוד נמוך ומשחק צמוד ולדעתי גם הפלוס לים כי הניסיון והרצון יעשו את שלהם המאמן של קיסי הוא מאוד מנוסה ומקצועי והוליך את הקבוצה בשנים האחרונות להרבה פלייאופים ופיינל פורים, הוא לא יתן לספינה לטבוע אפילו ללא זרים הליין התחיל שווה, כרגע בעולם עומד על 5.5, שלחתי ב4 וביטלתי כי הווינר העלו ל6 אז ברכה בהצלחה
  3. שיהיה בהצלחה.. הליין כבר 7
  4. אז יש לנו מפגש בין הליונס במאזן 6:1 לבין רויאל פייטרס במאזן 4:3 אז נכון שהליונס מככבים ובייג'ין מדשדשים, אבל לטעמי הליין גבוה וכי למה? לליונס ממוצע קליעה של 106 למשחק לעומת ספיגה של 85 למשחק לבייג'ינג ממוצע קליעה של 101 למשחק לעומת ספיגה של 97 למשחק ל2 הקבוצות לא יהיו חיסורים היום, לבייג'ינג יש תוספת כוח משמעותית עם האס הזר שמספק ממוצעים של 13 נק ו9 רב' ב26 דק משחק ומאמין שהיום נראה אותו נכנס יותר לקצב ומקבל יותר דק משחק, בנוסף זאנג פאן שמספק את המספרים הכי טובים היום בליגה הסינית עם 24 נק' למשחק ו5 אס' ב40 דק משחק. לליונס יש סינים טובים זה נכון, אבל לרויאל פייטרס יש רוטציה יותר רחבה ושחקן זר כחיזוק, באים עם מומנטום של 2 ניצחונות רצופים ואקסטרה יום מנוחה על וליונס שבאים אחרי הפסד לליאונינג אני לא רואה את בייג'ינג מפסידה כאן ביותר מ8 נק', אני רואה כאן משחק צמוד שילך לכיוון ה4,5 לפה או לשם. נ.ב - יכול להיות שהליין יעלה ל10 בקרוב ואבטל ואשלח שוב, אבל מאמין שלקראת הצהריים הליין ירד לנקודת הפתיחה שלו במינימום ל8 בהצלחה
  5. מעניש יקר מאוד מעריך אותך ואת ההמלצות שלך אבל קצת ידע ליזיק להבין שאין בית/חוץ בסין בגלל השלכות של הקורונה ובנוסף שחקן הכי חשוב של בייג'ין בחוץ שיהיה בהצלחה בכל אופן
  6. קאזאן -3 פנא + 5 אם הגיע הזמן של קאזאן לנצח, זה הזמן - מול קבוצה פצועה ללא הכוכב גדרייטיס אצל בסקוניה ואוג'יי מיו שעולה לשחק היום ובמקום הביתי שלה קאזאן צריכה לעשות את העבודה ולנצח לפחות בחד ספרתי גבוה. לגבי פנא, המאצ' אפ שלה תמיד טוב בבית שלה מול אנדולו, ניצחה אותה מ8 מ9 המשחקים האחרונים בביתה, ו9\9 גם עם הליין. אנדולו לא מחוברת וה+5 נותן לנו יתרון מובהק בהצלחה
  7. בהצלחה, הייתי מחכה עד הערב הליין אמור להתאזן
  8. פתיחת עונה מחזור ראשון, הקבוצות עדיין מדשדשות. דילים נשארה עם ג'ונס הכוכב והמאנקיז עם מולטרי, אממה.. ראיתי הרכבים והזרים לא בסגלים צופה למשחק צמוד מה גם שהליין התחיל 10.5 וירד עד ל6 ועוד ממשיך.. אחלה בוקר שיהיה
  9. אני הולך עם 2 סימונים מהמשחק של צרפת - ארה"ב באולמפיאדה סל צרפת + 13 אנדר 176 נק' מאמין במשחק צמוד עם סקור נמוך 85-75 ארה"ב נ.ב בשביל לסגור את הדאבל צירפתי לטופס את גרמניה בכדורגל (1.25) שיהיה בהצלחה ולהמר בזהירות!
  • צור חדש...