קפוץ אל תוכן
חם בלוח ווינר
חם בלוח ווינר

kirill_g

רשומים
  • מספר תכנים

85
  • ביקור אחרון

מוניטין הקהילה

4

קצת על kirill_g

• דרגה
    דירוג פעילות

הצופים האחרונים בפרופיל

בלוק זה אינו מוצג לאף משתמש, תוכל להפעיל אותו על ידי לחיצה על הכפתור שלמטה.

1. במקום לעשות עתק הדבק מגוגל טרנסלייט לפחות הייתה קצת עושה שינוי לנוסח :\
  2. אתה רושם סתם, ממש לא חזק , סוליגורסק קבוצה יותר איכותית ומנוסה, ועוד משחקת בבית
  3. סאן יבואו להעניש אחרי הפדיחות ב2 משחקים אחרונים, לא רואה פה את אוקלהומה מנצחת
  4. כאחד שמכיר את שחטאר טוב , יש להם חיסור מאוד חשובים, מארלוס , קונופליאנקה וסלומון הישראלי , לדעתי יקשה אליהם . חושב זאגרב בכפול הכי נכון , לא פוסל נצחון שלהם אפילו
  5. One of the iconic players in Europe over the last decade or more, Milos Teodosic returns in Round 2 to lead Segafredo Virtus Bologna in its first home game of the 2019-20 EuroCup season!
  6. סתם שתידע עובד עם vpn. מיכאל בהצלחה!
  7. מסכים איתך . אפילו לא הייתי אומר כוחות שווים , אינדיאנה טובים יותר מטים לברון . כל כך מגיע להם לעבור. קליבלנד פשוט זבל העונה, כמה לברון יכול לסחוב אני לא יודע
  8. יוטה הרבה יותר יציבה ומאורגנת , בנתיים באוקלהומה רק פול גיורג ווסטברוק מנסים לעשות נקודות, כרמלו אלוהים יודע מה הולך איתו בכלל, יוטה נראים מעולה גם בהגנה גם בהתקפה . אני חושב הסיפור של אוקלהומה נגמר. בהצלחה!
  9. תודה רבה על ההמלצות ! ואגב המשחק בין י״ם וחיפה לא ברוממה. משום מה רק בוינר המשחק מופיע כמשחק בית של חיפה , בפועל אני חושב ומופיע בכל אתרי הימורים שירושלים היא המארחת . בהצלחה!
  10. אוהב את הבחירות שלך, אך הלילה הפוך . ולמען האמת לא מובן לי למה הלכת מיאמי אחי. יש הסבר? מיאמי בחוץ לא מרשימים כלל, ולייקרס דווקא מחוברים ומשחקים יפה לאחרונה ועוד בבית.
  11. אירוינג , האוארד, בראון , סמארט, הורפורד
  • צור חדש...